Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
17. máj 2010

olif i my mame bezpečnostne dvere ideme ich reklamovať lebo hore sa daju zamknuť v pohode ale dolu len raz a ja som vylomila kľuč
ale okna istia na 100 % lebo zimu v byte mame joj keby fakt nefukalo

aky to pľuzgierik mate?

pozerala som fotoblogy a nedočkava dala koment, že sa im nezahojila ranka po TBC a maju zapal pľuc ah jaj ☹

olifcek
17. máj 2010

dajte tip...oliv sa mi neskutocne na hlavke poti, ked haja pri mne na tom kojeneckom...co urobit aby to nebolo?

garonka
17. máj 2010

ja mam rada šalene farby ružovu, modru i žltu 😀 ale neva svokra zavidí lebo take keby obula žena po 50tke to by bola hruza

garonka
17. máj 2010

to by jej bolo teplo nie? ale predpokladam, že nieje naobliekana lebo na fotkach je v ľahučkych veciach no my sa potime ak mame čiapku to tiež nechapem

olifcek
17. máj 2010

gari adlo? po akej dobe sa pokazili? kokos...saq...40tis vyjdu a este sa i pokazia? no ,,super,,

mate zimu v byte?

nie pluzgierik, ale puzdierko na klbiku este nebolo vyvynute...tak ideme, ci je to uz ok

gari cooo??? no jo...nam to vytlacila lekarka a uz vyzer,a, ze je to fakt ok...

olifcek
17. máj 2010

gari ved to...mame len bodynko s dlhym, a tenuckeee teplaciky, momentalne tie hello kitty, tie cervene x;o), a ponozticky...

garonka
17. máj 2010

olif po 3 rokoch sa zničili kurnik ja to myslím firma na Pražskej oni robia dvere guzma sa vola či tak nejako ale fakt ma štvu, že dvere drahe ako turecke zlato a aha už pokazene 😠

my na ručke mame taky červeny fliačik ale suchy tak hadam to je oki

veru mame zimu cez okna nam fučí, sakra s tym počasím

laxity
17. máj 2010

garon...hlavne, že sú pohodlné a ostatní ťa nemusia zaujímať 😉

a vy máte koľko stupňov v byte? My máme v byte 24°C, vôbec nekúrime, síce bývame v novej bytovke, máme vlastné kúrenie...a vonku tipujem tiež na nejakých 13°C 😕

garonka
17. máj 2010

laxi 😵
no u nas je v byte chladno v spalni je 20 citím ako cez okna fučí, už nech mame nove okna konečne
a nekuria a nehovorím o tom že blok je zatepleny ale ja tu chcem fajne teplučko
no vonku je kosa ale ma sa otepľovať už v piatok ma byť 24 dufam, že ujo Jurčovič neklamal 😀

blumka
17. máj 2010

no nech ma netoto, lebo ja mam na nedelu nachystany pre deti letny outfit, tak nech sa laskavo otepli 😠
my mame 22 v obyvke a 18 v spalni ale to preto lebo ja viac neznesiem a deti tiez...a mm je chory 😅 😕 😅

garonka
17. máj 2010

blumi kam to idete v nedeľu? 🙂 🙂 🙂
ja sa toho 30 maja do zoo chystam ma tam byť nejaky pestry program na deň deti som zvedava 😀

blumka
17. máj 2010

gari, na birmofku..idem za birmovnu 😉 a v sobotu na krstiny ale bereme len JJ, TT ostane s babkou a so sesterkou z USA 😉

olifcek
17. máj 2010

gari faaakt? zeby sme sli imy do zoo? i ked Oliv z toho este mat nebude nic, no...

my mame v spalni 23, v obyvacke 24 a v kuchyni netusim, a ani v trucovni netusim x;o)

blumka
17. máj 2010

som aj ja premyslala o tej zoo ale minuly rok sme boli ked otvarali sezonu a skor to bol bolehlav ako zabava, kopec ludi, stresy, nervy, kazdy do kazdeho stuchal..no radsej si pojdem do zoo ked nebude dajaka eksn

olifcek
17. máj 2010

baby, kebyze ma babo zapal pluc, spizname to, ze?

garonka
17. máj 2010

olif šak ani Tobi z toho nema nič ale ja hej nie? 😀 😀 😀 😀

a akurat kukam stranku zoo košice zvieratka sa daju adoptovať tak hrošíka nema zatim nikto žeby som svojho parťaka adoptovala? 😀 😀 😀

garonka
17. máj 2010

olif uf zapal pľuc? ja by nespoznala ah

olifcek
17. máj 2010

babo snad vela kasle aspon, ci?

garonka
17. máj 2010

olif šak i to ale tak ako nedočkava že u nich sa ranka po tbc nezahojila tak maju zapal pľuc a ja že prečo mi v šaci trepali ak sa nam ranka nezahojí tak hajde na pľucne na kontrolu a ja zvedava či mi to mame oki lebo naša doktorka nas posiela k doktorom ako na klavir 😠

olifcek
17. máj 2010

gari jj, viem, ze ked sa nezahoji, posielaju na plucne....no nam to vytlacala lekarka...

garonka
17. máj 2010

olif a my to mame take červene ale suche to asi neva?

laxity
17. máj 2010

olif...čo máš podozrenie? snáď nie 😕

raa2
17. máj 2010

olifcek my mame moncicakov navesanych na postieke a maly sa za nimi natahuje..my ich mame aj s maslickami 🙂

olifcek
17. máj 2010

gari to take ma byt

laxi ne ne, boze chraan...ked to olivke vytlacala, vravela, ze je to ok, len, ze by sa to dlhsie hojilo....my sme to totiz mali 2 dni ok, potom dva dni jemny pluzgierik , potom zasw suche a tak dokola....

no i pred nedavnom, po pri kupkani sme kusok mali hnisik, ale uz ee a je to malinkateee, to je asi hlavne 😵

raa a kde si ich kupila?

garonka
17. máj 2010

joj baby ja tak chcem vonku aby bolo teplo, slniečko svietilo aby som zapriahla Tobiho do kočíka a hajde na zmrzku alebo len tak sa prejsť
normalne mi hrabe ak som doma zavreta a buď vonku prší alebo je kosa 🙄

raa2
17. máj 2010

olifcek, nekupovali sme ich, mama mi ich odlozila, su este po mne...pekne sme ich vyprali, tak mu tam vonaju a piskam matkovi na nich..

garonka
17. máj 2010

raa a mne moje mončičaky otec spalil že vraj omylom 😔

laxity
17. máj 2010

olif...tak fajn, som sa zľakla

garon...ani mi nehovor, ja bych si tiež dala zmrzku a doma ništ nemáme ten môj mm všetko zožere 😠

garonka
17. máj 2010

laxi tvoj aspoň zožere ale môj ništ take nekupi domov 😠

raa2
17. máj 2010

garonka, no pekne, nechapem co ho to vobec napadlo palit moncicakov.
laxi, ach ty chlapy, vsetko zjedia co nie je uviazane 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre