Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. jún 2010

@blumka ideme tak na dve-tri hodky asi... 😉 uz kaka, takze po prebaleni startujemeeeee

blumka
6. jún 2010

no ja by som uz konecne v stredu mohla ist na klbiky s malou 😅 a vecer chcem ist na zumbu, tak aby som vladala 😅 vo stvrtok to je idealne 😉

blumka
6. jún 2010

olif, myslim ze kratky rukav staci, lebo manduca ju bude dost hriat a este aj ty 😉

zucana
6. jún 2010

no tak my mame 32 stupnov baby tak va viem povedat ze vika je dnes nervnejsia 😒

olifcek
6. jún 2010

@zucana vonku v ke 31 x;o(

olifcek
6. jún 2010

@blumka vysli sme v manduce, o 5 minut sme sa vratilipo kociar, aby mohla byt na rukach 😅

zoska
6. jún 2010

ahojte
my sme boli v Mikulasi u starych rodicov...a na liptove 28,5 stupna, uff
Bby mne mala takmer uz nespi cez den...vcera 3krat 15 minut, dnes 2krat 30 minut, cestou na liptov a potom naspat... vydrzi aj 3 hodiny hore, len sa jej treba venovat stle 😕

@olifcek ten krem pouzivam a fakt ide zle dole najma z čela 😅
a tie opalovacky zlte s Daisy mam aj ja 😉 🙂 su supis...je to nazehlovacka zvrchu, a nic sa tomu nestalo po oprati 😉

@zucana pekne fotocky 😉 , ma mrzi to ohovorenie, akoze teta asi nema vsetkych pat pohromade 🙄

ozaj baby od piatku ako zalialo Kezmarok sa neozvala lucia??? ona je tam u rodicov nie?

olifcek
6. jún 2010

@zoska nam ide zle dole z obocia...natieras aj pod vieckami? ja to davam dolu vlhcenymi, alebo tamponom a prevarenou vodou, no...trapim sa...doobeda zajtra kupem, tak snad....


len nam asi budu velke, ved uvidim 😉

garonka
6. jún 2010

@blumka prídeeeeeeeeeeeeeeme no jasneeee, šak sa vam musí chlap ukazať nie? to nie len ženy do mesta môžu 😅

ja som už zmierena s tymi poznamkami o kojeni, ja furt vravím, ano kojim a ak že či mam dosť mlieka tak poviem no hej aj syry z neho robíme 😝

garonka
6. jún 2010

a my už hajameeeee, vykupaní a napapaní 😵
vonku sme spinkali 3 hodinky ale to babka bola s kočíkom v pohybe

a teraz mm robí bazovy sirup, no som zvedava čo z toho bude 😅

olifcek
6. jún 2010

@garonka mne oliv vonku spala 15 minut z dvoch hodin...a z toho bola v kociari asi 10minut, zvysok na rukach 😕

garonka
6. jún 2010

@olifcek jaaaaaaj no ona je veľka slečna chce spoznavať svet 😉
ale bolo pekelne teplo, zas mi spieklo tvar mam na nose smotanu 😀

garonka
6. jún 2010

hryzatko je mňam mňam 😀

zoska
6. jún 2010

olif natieram aj pod viečkami,čelo nos, brada... trosku aj krk a potom ak jej trcia nozicky medzi teplackami a ponozkami tak aj to natriem

ja kupem kazdy vecer, takze vacsinou sa to snazim poumyvat a ked to nejde tak to necham tak, ona sa to do rana vstrebe 😉

garonka
6. jún 2010

@zoska zosi maš ten krem pre babätka čo olif? bioderma?

olifcek
6. jún 2010

@zoska ja kupem obden doobeda, ale ked bude teplo, tak kazdy den doobeda, ale ked pojdeme von v manduce, tak az paq...inak...oliv nema rovnako nozicky vonku z nej x;o( svoju lavu ma vzdy viac von nez pravu, jak to, nevies? a dnes mi remienok otlacil jej rucicku, asi preto protestovala a musela som vziat kociar...aby som mala co pred sebou tlacit 😖

olifcek
6. jún 2010

@garonka 😉

olifcek
6. jún 2010

inak...oliv uz kludne nepolezi na chrbte, neustalesa snazi dvihnut, saq bude mat brusaky vypracovane...a na brusku tiez nie je pokoj, hned sa snazi niekam ist...hmm....dnes ju mm polozil na puzzle na brusko, o chvilu mrnci, a ona uz na chrbte bola...sme ju pochvalili, tak bola spokojna

olifcek
6. jún 2010

@zoska takze nevadi, ked na nej krem i ostane, hej?

a ja som natrela aj rucky, lebo len v kratkom sme boli

olifcek
6. jún 2010

mamine sa podarilo dvihnut mi kociar, vanicku a ja ju neviem dat spat dolu x;o((( neviete poradit?

garonka
6. jún 2010

@olifcek akože chceš dať vaničku naspäť?

ja som Tobiho nenatrela bol v chladku ale zajtra kupim krem len neviem aky i Vichy je dobry ale drahyyyyyy

olifcek
6. jún 2010

@garonka mne kamos odporucal tuto biodermu x;o) ale s mineralmi, z eje lepsi, i na alergikou, resp. drazdivu pokozku...

no ja vanicku mam v kociari stale, len dvihla mi velku vanicku, ked chcela kociar vziat dolu schodmi, nechapem, ved ked sme na zaciatku chodili do nemocky, sla somnou, a nikdy za vanicku kociar nechytila, vrajnechcela malu vysypt, no nenapadlo jej, ze tym dvihne vanicku, chjo...

olifcek
6. jún 2010

@garonka fiha, zmena image? 😀

zucana
6. jún 2010

cafte baby my sme boli dnes vonku takto 😅
a teraz kukame telku s tatom a zuzleme podbradnik 😕

olifcek
6. jún 2010

@zucana aj kremujes malinku? vlastne,veliku?

zucana
6. jún 2010

jj ale tiez mam problem ten krem sa neda zmyt a je to fialova...idem skusit novy ale biodermu teda nie hej??? 😅

olifcek
6. jún 2010

@zucana bioderma fajna je, len problem dolu dat x;oD a je do biela ale 😅

garonka
6. jún 2010

@olifcek a neni tam nejaky gombík? lebo my napr mame tak vaničku zakliknutu a treba take gombíky stlačiť

garonka
6. jún 2010

@olifcek len som skušalaaaaaaaaaaa 😀

olifcek
6. jún 2010

@garonka snad Ti ju admini nezrusia 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre