Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
7. jún 2010

a my dnes nejako nespime, len pol hodku 😒

olifcek
7. jún 2010

@maculik mna oliv zlosi, i po zadocku dostala...,,dostala,, ale prestala, chi...ked zacala akoze zlostit, 2x som ju capla a zvysenym hlasom povedala, no no, a prestala, este 2x sa to zopaklo a uz je kludna, chi chi...uz je na prse...a usmieva sa, opica jedna mala 😀

olifcek
7. jún 2010

@olifcek ked oliv na upokojenie potrebuje capanie po zadocku, nechapem, he he....certik moj zlatucky....uz je jasne vidiet, ze presadzuje svoje a neprestane, kym nevyhra 😅 😅

olifcek
7. jún 2010

macu a kde si schovala tu vlozku???

olifcek
7. jún 2010

uz mame strasne lupinky v hlavicke, oliv to skriabe dolu, zeby to svrbelo? skocim do lekarne kupit tie pripravky na to...

maculik
7. jún 2010

@olifcek, no Petikovi teraz tiez pomohlo cucnutie, pritom ani hladny nebol, lebo parkrat cucol a bolo po reve. chjo, asi stacilo tych par dni, kedy sme papali kazde 3h 😅

riadne s nami ti drobci mavaju, ze? 😉 😀

a myslis to medzi nozkami, co maval? No to som zosulala a dala za tie gumicky. A na chrbate som zazipsovala zips a uz je spokojny 🙂

olifcek
7. jún 2010

@maculik i predstav, ze oliv mi jedno kolienko naraca dovnutra...i preto nema rovnako obe nozicky z manduci von...bojim, aby som jej neublizila...

olifcek
7. jún 2010

@maculik jo veru, dnes mi oliv dava zabrat...pred chvilou mi cosi akovyy vysvetlovala...cosi mi hovorila a bola pri tom vazna...trvalo to snad i 5 minut... 😅

andrea2603
7. jún 2010

matesl, úplne ťa chápem. U nás to niekedy vyzerá na 3. svetovú vojnu 😅 , lebo mm niekedy tiež pozabudne, že sú to aj jeho deti.

zucana
7. jún 2010

ja som tiez malej teraz dala po 2,5 hodinach namiesto po 4 roch lebo bol anervna trosku ...uz spinka....po 3tej ideme do mesta

garonka
7. jún 2010

aj my konečne spinkame a v šporťaku sa nam nepači, ja som už bola zufala že kočík vyhodím a žoženiem karu lebo inač sa neda 😠

garonka
7. jún 2010

tu sa na mňa pozera že čo chcem 😀

no letím upratať a tak hajde vonku

bude tu pusto lebo Olif je na logy fogy v meste 😉

katina2209
7. jún 2010

Ahojky ja som spat bola som pre maleho v skole,potom som vyprazala rezne s ryzou a hlavkovy salat k tomu a teraz sa trosku hram na FB farmu ked mi maly spinka....
Ano Matesl Daylong Baby 30 patri medzi najlepsie aj my ho mame....
Deticky pytaju papat castejsie,lebo su smadne v tom teplee...Matko spi len v bodynku kratkom a je zakryty tenkou deckou....
Zuci mala je krasne v tom oblecku,ze na doma....
Garonka a maly je aky futbalista, kde si mu to kupila?

laxity
7. jún 2010

ahojte

ste tu riešili opaľovací krém pre detičky, ja som bola rozhodnutá pre Daylong Baby, ale mm kúpil Chicco, vraj je veľmi dobrý, maminky sú spokojné, tak som zvedavá či sme neurobili chybu 😕

@katina2209 aj ja som skúšala jahody a nič...chvalabohu, bo ja ich tiež miľujem už som aj 8 teglíkov dala do mrazáku 🙂

vy už takto letne chodíte von, že len v opaľovačkách a ponožkách? Fúha, my ešte body s dlhým a legínky a čiapka a ponožky samozrejme...dúfam, že ju ozaj neprehrievam, ale tak čo bude nosiť v lete 😕

garon...super oblečko 🙂 , my fandíme Talianom v autách v rodine máme 4 Fiaty 😀

macu...účeš je supééér fakt sa mi moc páči, s mojimi vlasmi sa nedá vymýšľať ja mám vlnité 😒

My sme boli u svokrovcov, strážime dom, staráme sa o záhradu a zverinec....takže celý deň skoro vonku na slniečku 🙂

laxity
7. jún 2010

neviem, ktorá to presne písala o zubčeku...moja malá má tiež na ďasienku bielu bodku...čo to môže byť? 😕

garonka
7. jún 2010

@zoska zosi kukla som video joj rehlila som sa ako nikdy Nelka sa tak suprovo smiala 😀 😀 😀 😀
a môj mm, že čo sa preboha rehocem do notebooku 😀

garonka
7. jún 2010

@laxity heeeeej to je krasne a väčšie nemaju tam co? my nosíme 6-9 m 😅

laxity
7. jún 2010

@garonka ...ahaaaa myslela som, že možno to bude malé....ee nemajú 😒

garonka
7. jún 2010

@laxity no ale to je užasne maly by bol v tom frajer joj , to by sa všetky nevesty o neho pobili 😀

laxity
7. jún 2010

@garonka ...takéto niečo..milené 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2191172

aj pre chlapcov majú také krásne vecičky 🙂

garonka
7. jún 2010

@laxity jeeeeej to chcem a hned 😵
to musi byť moje
laxi si pokladik 🙂

olifcek
7. jún 2010

kukuc....no, v manduce sa nam nepacilo, tak sme sli kociarom, ale to je des....place a reve v nom, neskutocne vrieska, musi byt na rukach...ale buse to nie je mozne, ze jo? sa otacali zamnou akoby som neviem co bola, ale kebyze sa niekto ozve, dostal by co pre to....v meste opat len na rukach a aj sme si sadli pri fontane, prehodila som cez nas plienku a papala...i podriemkala kusok....olivka dostala par krasnych vecicieeeeek, paq nafotim...

dom som mala ist s mm, no samozrejme, nevie, kedy pride...takze super...az teraz som si uvedomila, ze som jedla len vyvar zo slepacej polievky, par dni stary, fajne ma z neho rano prehnalo....varit sa neda s malou na rukach, takze pissa to isti x;o((((

mala na sebe volanikove nextiky, tielko a tuniku...sedeli sme v tieni totiz, kusok pofukovalo, tak aby mi ju neofuklo...ciapocka je s dierkami x;o))

no super...a mam par foto, z busika, jak som malu ukludnovala, nech nerici, ked sme sli dom

garonka
7. jún 2010

@olifcek doraz prečítam čo si napisala ale rychlo nahod jaku to biodermu maš 😀

olifcek
7. jún 2010

@garonka bioderma, 100ml, cena nejakych 20eur, 50+ s mineralmi

olifcek
7. jún 2010

@garonka hovorila som s kamosom lekarnikom pred chvilou, a ze jednoznacne toto odporuca...x;o))

kolko ludi, tolko chuti x;o)

garonka
7. jún 2010

@olifcek no dočítane aj mi prišlo smiešno moja lebo mňa zas rano prehnalo z červenej kapusty ta bola v chladničke od štvrtka takže tak 😅

a vonku sme nedošli zazrak si drichme od pol 3 čakam ako koza kedy sa vyspi a vypadneme konečne, treba mi isť do obchodu aj krem kupiť lebo ako s nim na slnko isť

v šporťaku reveme jak diabli z balkona som ho musela dať dnu lebo taky amok chytil že kebyže som vonku na ulici tak na mňa čumakuju ako na choru

a Olivka je prekrasne nahodenaaaaaaaa, modelka 😵 😵 😵 😵

olifcek
7. jún 2010

@garonka no a ta kuracia polievka od piatka, ci stvrtka? v chladnicke..cestoviny imaso som rovno vyhodila, ale vyvar sa zdal byt este ok...tak asi moc ee 😅

dakujem x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre