Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. jún 2010

matesl, nebola..dnes pojdem ak dojde mm z prace normalne ak bude musiet tahat tak zas z toho nic.. 😒

ideme vonku kym nie je taky upek...papa

garonka
9. jún 2010

my spinkamee od 7:15

garonka
9. jún 2010

ale včera fakt ma dojalo ako niektore maminy boli v meste s babätkami, len tak v pamperskach boli v kočiariku babo vyzeralo na takych 7 m

zoska
9. jún 2010

@katina2209 kati kupila som mu kozeny opasok s plnou prackou, pekny, ma takych viac ale chcel novy, lebo niektore tie pracky na uz poskriabane a este som mu kupila pyzamo na leto, lebo minule spominal ze nema take s kratasmi...ja ze na co mu bude, aj tak spavas holy alebo len v tricku a on ze ked nema take pekne pyzamo tak spava holy 😀
este mu cosi sladke dokupim, alebo urobim babovku, to ho potesi vzdy ako maleho chlapca 😵

@blumka takuto triasku som mala ja raz, ale to na zaciatku, presne ako opisujes a ked som spomenula dr., tak ze vycerpanost 😖
asi sa to nakopilo u teba, aj to pocasie a alergia...ak ti budu deti spinkat pekne tak si lahni a oddychuj...snad to bola len jednorazovka

olifcek
9. jún 2010

@blumka uz je v tieni 24 stupnov x;o((

olifcek
9. jún 2010

@garonka moja mamina zase naopak...ked ja som este necitila, ze uz ju mozem nechat v bodynku, tak mamka, ze mi prechladne, ked odrazu pojdeme von a pod. x;oDDD ale ja som itak po svojom urobila...pekne pomalicky som uberALA. DNES MAME BODY S KRATKYM...BEZ PONOZIEK, A ASI JU NECHAM LEN V PLIENOCKE....VNUTRI, V TEJTO MIESTNOSTI MAME 27,7STUPNOV, ble....mam otvorene okno...

katina2209
9. jún 2010

boze baby mi tu na stvrtom strasny hic maly je len v bodynku a v byte 25 stupnov... uz sa aj zobudil, idem nieco porobit...
olif ja mam tu alergiu od 18 co som sa spalila a vzdy len na zaciatku a pri mori to nemam vobec....

katina2209
9. jún 2010

teraz som pozerala v obyvacke 27 ja som len v podprde a v nohavickach
🙂

zoska
9. jún 2010

no baby ja mam v byte 22stupnov, mm teplaky a triko s dlhym rukavom je mi akurat..bol som na balkone a tam ridne pecie, ale vnutri mame chladok, takze ja mam malu v bodynku, tenkych teplackoch a ponozkach 😉

ale vcera bola vonku v novych opalovackach a klobuciku 🙂
skusim hodit foto

zoska
9. jún 2010

na prvej foto je doma, na druhej vychystana vonku 🙂

olifcek
9. jún 2010

tie opalovacky su uzasneee!!! ja som nakoniec nekupila, barzo velke by nam boli...

jaja32
9. jún 2010

ahojte, ja mám problém obliecť malú. V dome máme 25 st. a malá ma oblečený overal s dlhým rukávom. Už môžeme ísť von aj s krátkym rukávom? Kamoška mi hovorila, že či som sa zbláznila, mám ešte počkať. Dávate na hlavičku aj čiapočku. Ja áno, len neviem zohnať také vzdušné, letné.

olifcek
9. jún 2010

@jaja32 dlhy??? neprehrieva sa Ti? ja davam ciapocku x;o) a vonku v kratkom 😵 😵

zoska
9. jún 2010

jaja davam ciapocku, teda mame take letne tenucke s otvormi na hlavicke a klobucik 😉
tiez som sa bala ist vonku len v opalovackach, ale dobre bolo, mala bola spokojna a teple mala aj rucky, co u nej nebyva zvykom 😉

olifcek
9. jún 2010

@blumka jaaj..som chcela..oliv sa nam uz dva tyzdne, ked je na brusku, hra s hrackami 😵 😵 mozno o cosi dlhsie, nepamatam...a to pred takmer dvoma mesiacmi na brusku byt nechcela a dvihala zadocek 😅

jaja32
9. jún 2010

@olifcek dlhý, nie je spotená, teplučká áno. Keď sa zobudí prezlečiem ju a dám jej body s krátkym rukávom. Manžel mi hovorí, že ju prehrievam....žeby mal pravdu?...to by som si nemala priznať🙂 V čom spinkáte v noci? Ja dávam overal, spací vak.
Normálne, letné čiapočky v našom okrese je problém zohnať. Už som na nervy. Čo som kúpila.... konečne.... tak je trošku väčšia. Čiapočku máme mať hlavne na uškách? Nemám sa s kým poradiť, tak budem vďačná za odpoveď.

matesl
9. jún 2010

baby original ze hodinove uspavanie 😨 najprv prso, napil sa a mrncal dalej, potom dudel asi pol hodinu a teraz som ho tu v kociku uspala...ormalne ma to unavilo 😅

olifcek
9. jún 2010

@jaja32 my spime v kratkom bodynku a tuto noc i bez ponoziek a pootvorene okno...

@matesl ides s nim? x;o)))

@jaja32 kup z netu...https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ciapky-r...

matesl
9. jún 2010

@gari provokujes s tym spanim 😀
@olif a to fakt som uz platila klbiky, prve vysetrenie zadara, kontrolne 10 eciek...

matesl
9. jún 2010

@olif kam ci idem?

olifcek
9. jún 2010

@matesl kokos...my sme boli 3x a zadara...

olifcek
9. jún 2010

@matesl hajat 😅

jaja32
9. jún 2010

@olifcek ďakujem, tie sú krásne...už aj idem objednávať...dúfam, že tam stačí vyplniť len správu....

olifcek
9. jún 2010

@jaja32 jo...ale kup tu n a viazanie, nech su uska chranenee... 😉

garonka
9. jún 2010

no už sme hore, a hrame sa zatiaľ sa nam pači hrazdička 😅
navarene nieje mm varí lebo to je jeho kuchyňa, upratane je tak mam frei 😀

inač baby s tym pitim ako to vlastne je? lebo my mame vypiť tej 150ml vody čo je u nas nerealne volala som s doktorkou tak nech aspoň troška tej vodičky mam cca 50 ml tak to mi vypije ale 150 ee
a tu jedna baba na koňovi ma kojene babo a pije jej 3 druhy čajov a včera jej vyslopal 200 ml to nieje veľa? nepreťažia sa obličky?

zucana
9. jún 2010

bre ranko 😉
@matesl a akej teploty davas vodu???
@blum juli vsetko naj a ty chuda pi vela aspon ked nic ine.....a nedosiel mi mail ☹ mozes este raz poslat?
@zosi mala aka zlata
@olif viki spi tak isto 😉
my sme mali v noci hore ze 27 stupnov...viki bolo teplo tak o 4 som prezliekala a pak bola hodinu hore 😠
dole mame 25 stupnov sila rozdiel ze?
sme v plienockach obe 😀

olifcek
9. jún 2010

@garonka ja bych pisala annag...ja osobne by som mu dala viac krat prso nez vodu ☹

garonka
9. jún 2010

my tu v byte mame teraz 22 v obyvačke je od rana chladok ale poobede sa tu variť treba

garonka
9. jún 2010

@olifcek no to hej ale prso nepomôže nato že mame ten vapnik a on mi cucať stale nechce on ma taky režím každe 3 hod papa a v noci papa len raz

olifcek
9. jún 2010

@garonka my uz mame ,,len,, 27,2, lebo som zaluzie zatiahla...od obeda tu uz ale bude chladok... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre