Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. jún 2010

@garonka ta tvoja svokra je kapitola...nech ona ide do sklenika 😅

@maculik ja som nic neposielala...ja som tiez kedysi objednavala veci z usa a nic som za to nechcela..keby ze chce tak povie alebo si mozno navysila v ramci postovneho len my o tom nevieme

no budi sa mi juli tak idem...ale aspon hodinku a pol pospala

olifcek
9. jún 2010

@blumka musime s mm upratat balkon a budeme s olivkou poobede tam...
@maculik ona si uctuje...kurz je nejak 1,16 a ona berie 1.30, postovne si uctuje nejake takmer 3 eura, ci kolko a mne prislo v minule, kde bolo na obalke napisane postovne 23sk...ona si zauctuje kuriera z londyna na sk a aj postu v ramci sk x;o))

olifcek
9. jún 2010

@garonka v skleniku este teplejsie nez normalne, co jej sibe? 😀 😀

blumka
9. jún 2010

olif, ja som tak Tete davala u nasich na balkon, do malej vanicky alebo lavorika...a na lehatko co byva do vane alebo som ju drzala 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
9. jún 2010

@olifcek ona je trafena, ja sa čudujem že po kom mm je, on je normalny
no nič dajak to prežijem ich pritomnosť 😠

blumka
9. jún 2010

@rivatha, mne uz starsia dcerka papuluje ked ju ja kupem, ze to robim zle, lebo ocko ju kupe inak...od jej narodenia ju kupe a teraz aj mladsiu...ja to neviem... 😅 😀

olifcek
9. jún 2010

@blumkaja bych radsej cosi okruhle, lepsie sa tam da pohybovat, nez vo vanicke x;o))) a mame take penove do vanicky, tak dotoh ju dam lahnut x;o)

olifcek
9. jún 2010

@blumka ked ste sli vonku, bolo uz 24 stupno v a o hodku o dva viac...safra, kedy pochudnem? 🙄

blumka
9. jún 2010

olif, no to mas pravdu, ked das na brusko olivku tak sa moze cvachtat...
vonku mi ukazuje ze je 27 a vnutri 26..super 😝
a zajtra sa uvarime v meste..ze 33...dobre ze ideme az poobede.. Tete sa uz tesim na mzinku :D

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
9. jún 2010

tak uz sa zacal nudit, uz sa hrame spolu 🙂
a vecicky z nextu aj od maminnky uz dosli, vraj su krasne, len @maminnka mi este neposlala cislo uctu a sumu, musim jej este raz napisat IP...

olifcek
9. jún 2010

@blumka ze? aj ju to bavit bude a aj pocvici ;D

veru, bude hic....a ja viem, ze musim vziat kociar, no musim oliv letne obliect, ale zaroven viem, ze bude na rukach, tak aby jej slnko neublizilo 😔 co s tym? nakremujem to je jasne...

olifcek
9. jún 2010

@maculik super, mne zase pride ako poslednej! tato posta na sidlisku je horor! uz predosly next siel o den az dva dlhsie ako inym...niektore ho dostali na druhy den, a vraj uz i nejake kosicanky vcera...uzas...

garonka
9. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀

garonka
9. jún 2010

@olifcek na nas včera slniečko svietilo to neva kremik trochen zachrani nie?
ja obliekam opaľovačky tobimu ale preboha neviem čo na seba 😠

maculik
9. jún 2010

jeeej, @garonka nove foto 🙂

garonka
9. jún 2010

@maculik to je len skuškove lebo kukam že mam seknutu hlavu 😀

olifcek
9. jún 2010

@garonka ze jaka fotoooooooooooooooo? paradicka x;o)))

ja este nemam opalovacky, ale rada bych saticky...take so vsitym bodynkom...a zoberiem asi do tasky leginky....

olifcek
9. jún 2010

jeeeeeeeeeeej,kamosovi sa narodilo babyyyyyyyyyyy...Karinka 3600g 50cm a o 10:30 😵 😵

olifcek
9. jún 2010

inak u nas...olivku kupem i prebalujem iba ja...mm ju uz vie vyzliect x;o)

garonka
9. jún 2010

@olifcek rychlo dačo vypi 😀 😀 😀 😀
ja by si dala ten šampus s jahodami mňam 😅

foto len skuškove otras fajne mi zo slnka pehy vyhodilo 😠

garonka
9. jún 2010

@olifcek a kamošovi všetko naj malinka ma prekrasne miery

naš ocko sa vie radšej blazniť a potom ja mam ukľudňovať Tobiho

olifcek
9. jún 2010

uz je v tieni vonku 28, my v obyvke stale 27,2 😝

maculik
9. jún 2010

nas ocko kupe (+vsetko ostatne) Adelku a s Petikom sa len blazni a rozprava, ale zatial nic viac, on az ked bude trosku vacsi, lebo teraz sa boji, ze by sa mu vysmykol. Aj s Adelkou to tak bolo, len vtedy mal o robotu s jednym dietatom menej 😎

jaja32
9. jún 2010

@olifcek ...ja mám to šťastie, že sa môj manžel okrem kúpania postará o všetko🙂

zucana
9. jún 2010

no a teraz sa siestuje uz takto 😀
ale o chvilu odchadzame...

jaja32
9. jún 2010

@zucana 🙂 to je super. moja malá cez deň spinká len v kočíku. neviem ako ju naučím na postieľku

blumka
9. jún 2010

olif, sak ked nakremujes moze mat aj hole nozky a rucky...
inak aky krem mate...ja som niekde dala moj a neviem najst tak idem kupit novy 😉

my tiez pojdeme vonku ale az okolo stvrtej..lebo toto je nenormalne co sa tam robi..fuj...

moj manzel si tym kupanim vynahradza ten cas co nie je cely den s detmi...ved pride domov o pol siestej a o siedmej uz sa u nas chysta vsetko na spanie...Terezku nalozi do vane a kecaju spolu, spliechaju sa, pustaju si hracky po vode a tak...s Juli zatial len vykecava ale aj to pride...
ja sa uz tesim ked bude Juli vediet sediet, ich nalozim do vano obe naraz..Juli do takej speci stolicky a bude vegeeet...

v noci su najkrajsie, Terezka zapsava na mm posteli a juli na mojej...ked som ich vcera bola pozriet tak som si pomyslela ze kde dame to tretie 😀 😀

Terezka si zvala vrchnacik zo zpreju akoze mikrofon, stoji pred zrkadlom a spieva...mami, ja pevam o babike...a spieva cosi ze babika sa kupala ci co 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre