Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
12. jún 2010

Ahojte, dnesny den bol strasny, my mame v byte 32 st. hroza, preto sme s malinkou stravili den v zahrade pod stromami. dokonca sme tam aj buvali 🙂
a aha baby ake mame bodynko 🙂 ako baletka 🙂

olifcek
12. jún 2010

@jja ta je nadhernaaa, a velikaaaa...oblecko je krasnucke

olifcek
12. jún 2010

my mame doma rovnych 29 teraz 😝

garonka
12. jún 2010

čafte

ja som dnes myslela že umrem z toho tepla a vypila som 3 fľaše Lucky 🙄 hlava mi ide prasknuť joj ja neznašam tie extremy a v byte mame 28 to je des
maly spi len v plienke chuďa tiež je zmoreny zo celeho dňa

a aha babka kupila klobučik ale veľky nam je

garonka
12. jún 2010

@jja krásna kočica a taku hrkalku mame aj my 😵 😵 😵

jja
12. jún 2010

@garonka tu hrkalku som dostala pod stromcek 🙂 dobre, ze 🙂 tobi je fesáááák 🙂
inac dievcata chcem sa spytat, preco mi nejde odsat viac mliecka ako 50 ml? prsia mam naliate, mala ma mlieka dost, vsak je aj vidiet, ale ked si chcem odsat, nejde mi viac. kde su tie casy ze som odsala aj 200 a viac z jedneho prsa 😝 tuto noc mala pekne spinkala, dokonca sme mali rekord 6 hodin bez papannia 🙂 preto som isla odsat..a neslo to.... 😒

olifcek
12. jún 2010

boze, ide mi hlava rasknut...ked neschudnem, toto teplo ma zabije asi ☹

zoska
12. jún 2010

@olifcek mna to len tak napadlo...ked som si predstvila zeby som si lhla na brucho vo vani ja, asi by ma to tlacilo 😅 inak mala vyzerala uuuplne spokojne takze asi nevadi nic 😉 ukazovala som video mm a on hned ze skuuusime aj my a ze Oliv je bohovska povedal...ked si chlipla vody tak sa rehotal 😀

@jja mala aka paradnica 🙂 a vlasky ma riadn 🙂 e dlhe a cierne, to ma este povodne ci uz nove? a kolko to vazi, ta tvoja rekorderka?
s tym odsavanim neviem...ja mam mliecka akurat, j nemozem odsavat. aku mas odsavacku? elektricku?

olifcek
12. jún 2010

@zoska 😀 😀 ja natocim i to, ako pije vodicku, ked je na chrbte, ona je neskutocne vybita, he he

olifcek
12. jún 2010

@zoska a mm dakujeeemeee 😉

selyma
12. jún 2010

Ahojte babky, teraz som sa dostala na net, tak idem precitat nieco, ale vsetko sa mi nechce.

@rivatha Klaudika este sa neprevaluje, ona ani nie je rada na bruchu. Vydrzi najviac 5 minut. Dnes sme ani necvicili hlavicku, akosi som zabudla,ale uz musim. Aby si posilnil poriadne svaly na Krku. A dakujem za link, este som nepozerala, ale o chvilku idem kuk.

Von bolo krasne. Milujem leto. Kupili sme slnecnik na kociar, ale mali len cierny, tak dufam, ze to nevadi.

selyma
12. jún 2010

jja karolinka je krasne babatko

zoska
12. jún 2010

inak som dnes bola navstivit babku moju v domove- ta co po porazke oslepla minuly rok...bola som tam aj s malou, aj ju mala nachvilku na rukach a plakala...aj od dojatia aj preto ze ju nikdy neuvidi...no mala som co robit aby som nerevala aj ja... luto mi to je strasne ☹ 😔

inak mm je na oslave 30tky jeho naj kamosa a vlastne oslavuje aj mm svoje narodky... malo to byt vcera a na 2hodina som mala ist aj ja, ale organizacia zlyhala, teda niektorí ludia su total neslusni a nezodpovedni tak sa to muselo prelozit na dnes a to uz mamina nemohla prist k malej tak sedim doma 😒
ale nevadi, aspon som si uzila kopec srandy s malou kym zaspala...dala som ju do velkej postele a zakryvla perinou a robila kukuk a mala sa rehotala az do vycerpania 😝

selyma
12. jún 2010

tak @rivatha, uz mi nefunguje ten link. Nevadi ale skoda.
No a babky, minule v damskom magazine ukazovali detske kupacie plienky. Vyzerali ako pampersky, ale boli z vonku gumene.

olifcek
12. jún 2010

@jja podla mna je to tym, ze uz mas mliecka podla potrieb dcerenky, a ta si vytiahne viac, nez odsavacka dokaze...predtym si mala i nadprodukciu

olifcek
12. jún 2010

@zoska 😢

zucana
12. jún 2010

Cafte babky dosli SME pred pol hodkou.o 7 somdala papat a sli SME k morubs kamosmi do restiky s morskymi specialitami viki bola uzasna a nastastie na spiatocnej zaspala a az doma papala zajtra sam foto
mAcu ja nebudem kupat malu v mori lebo ma tu kosu taku a neni nsjcistejsie tamvraj
olif mala je naaaaaadherna
a tie saty to' v takom drahom obchode co bych nikdy nedala za to' brrrr
a my mame tie plavko plienky huggies su tu
dobru cmuk

zucana
12. jún 2010

Zosi skoda ze sinesla a starkej mi je moc Luto

olifcek
12. jún 2010

@zucana dakujem krasne x;o) len potrebujem poriesit ciapocku ci satku nech ladiiiime, ja tu nakupujem, a na toto som zabudla, hanba mi...ale zajtra kuuupime, ideme do obchodaku ;)))

oliv haja od 20.00, a uz asi pol hodku bezomna...som bola skontrolovat, ci je ok...

zucana
12. jún 2010

Olif zavislacka vzdy najdes così :d
tu celenku ma krasnucku
dobru cmucik

olifcek
12. jún 2010

@zucana ale je nam malaaaaaaa, moc moc moc nam ju otlacila.... ☹

bruu nockuuuuuu

laxity
13. jún 2010

dobré ránko dievčatá

tak to čo bola aká brutal búrka včera 😠 , odfúklo mi legínky riflové z Nextu...prve ich bol hľadať mm, nenašiel tak potom ja, no ani ja som ich v tej tme a vetry nenašla no ale ráno keď sa mi malá zobudila na papanie tak som bola pozrieť z balkóna a boli pri našom aute...super, tak už sú doma a sušia sa....to by bola škoda...

košičanky a ako u vás?

@olifcek no malá krásna, aj ja chcem čelenku, len tu u nás v Modre nič nemajú, musím ja tiež do nejakého centra 🙂

@maminnka tú šatku čo mám ja nemali ☹

@zucana vy si jak chodíte po vonku tak večer no super, to už moja má tuhú noc 😉

My ideme dnes asi len na Keramické trhy do Pezinka a potom svokrovcom už sa vrátili z dovolenky 🙂, malá dostala nádhernú bábiku 🙂

maculik
13. jún 2010

Dobre ranko 🙂
tak u vas su brutal horka a u nas je prijemne, teraz este chladnejsie, ale hlasia 21st a slniecko. Petik spi, ale pocitam, ze zase bude mat len svojich klasickych 30-40min, tak potom pojdeme do pekarne kupit cerstvy chlebik. Adelka sa hra s jeho hrazdickou a ja sledujem vysledky volieb a rozmyslam, ci okrem polievky este nieco budem varit.

Zuci, a myslis, ze more by jej urobilo zle? Lebo vacsinou na ekzemy more odporucaju. Lenze zase ak vravis, ze nie je ciste, tak asi radsej nie.. Ja sa este spytam aj mojej dr, ci ho tam mozem na chvilu namocit, uvidim, co povie.

mm je uz na ceste (dufam), nesie mi vineu, hrubu a polohr.muku, hrudkove tvarohy, piskoty, dzemy od svokry a hlavkovy salat od mamy. A plno oblec., co som tam v maji nechala a nextik 😵 Treba vyuzit, ked ide autom 😀

laxity
13. jún 2010

@maculik tak ta určite potešil mm 🙂 ...tú vineu by som si momentálne dala aspoň jeden pohárik 🙂

Inak chcem sa spýtať, keď dávate niektoré vodičku Lucku prevarenú alebo tú čo netreba prevárať, tak akú teplú ju dávate? Bo asi začnem aj ja aspoň raz za deň dať vodičku 🙂

zucana
13. jún 2010

Babce je to' naozaj super ked mozme takto chodit a viki je uzasna komunikuje so vsetkymi a dnes bol rekord od polnoci do 8rano a potom este spinkala do 9.30 kym sa nepokakala prebalila som a teraz cvicime v posteli vsetci :d
macu keby bolo ciste mozno dam

zucana
13. jún 2010

Ja neprevaram Ale le tak na cucnutie davam Ale asidam lebo cez noc neni precikana plienka ani dnes Po 8 hodinach coto????jedla vela

laxity
13. jún 2010

@zucana prihrievaš jej ju? alebo len tak dáš akú má izbovú teplotu? 😕

olifcek
13. jún 2010

@zucana fuha, to nem dobre s tou plienkou....nemusi byt precikana, ale mokra byt to jo...odsleduj dalsiu a uvidis x;o)

oliv je tiez zlatucka, len sa jej nepaci v hlbokom, i ked posledne tri dni tam i pospi, asi teplo je jej, tak nebojuje hned...kebyze mame vajicko, verim, ze by to bolo ine...vajko mame, ale bez striesky, takze to von nehrozi...to je ku kociaru, co mame na balkone...

@laxity daj jej ju taku, aku mas, izbovej teploty, ci ked si vonku...len nie z chladnicky 😉

laxity
13. jún 2010

baby ďakujem

moja malá má taký fliačik na krku červený....čo to môže byť? žeby nejaký ekzém 😕 z jahôd 😕

laxity
13. jún 2010

@olifcek hej to jej chcem dať vonku keď kočíkujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre