Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
22. jún 2010

ahojte.
ja som uvarila zeleninovú polievku, presadila kvety a mám teraz voľno 😵 , len Livka nejak nie a nie spať 😒

@olifcek tiež moja prvá myšlienka ráno bola venovaná tvojmu bráškovi, ak budeš pri ňom, tak mu pošuškaj, že naňho myslí veľa ženských, tak nech to nevzdáva 🙂 😉

laxity
22. jún 2010

@andrea2603 ja hneď ráno tiež ako som sa zobudila, som šla zapnúť notebook či sú nejaké správy....a dobre si to napísala, nemôže to vzdať aj doma ho čakajú ženské 😉

zoska
22. jún 2010

@laxity dik laxi uvidime co sa z toho vyvinie, nerada by som aby ochorela, toto počsie je n porazenie 😠 😠 😠
a k tomu kychaniu- nasa kycha casto aj 7-10krat za den, babatka si tak cistia nostek ak tam daco maju alebo ich zasvrbi 🙂 😉

janielah
22. jún 2010

babky caute, na ktorej strane mam citat tu olif? dik.

blumka
22. jún 2010

@zoska kludne to mozu byt zubky, nie vzdy pri zubkoch je teplota, Terezka sli zuby tak ze sme ani nevedeli ze jej idu, len sme ich nasli...ale byvala v noci trosku nervnejsia ale to sme si az neskor spojili

a ak ti Nelka viac spinka ako inokedy, moze na nu nieco liezt..moje deti ked su chore, tak viac spia ako inokedy...ale to je dobre..vyspia sa z choroby 😉

blumka
22. jún 2010

@janielah 1741

maculik
22. jún 2010

@svetlankat ja to uz robievam dlho, mama pozerava jeho relacie a ked tu bola koncom februara, tak mi to spravila a odvtedy to robim min.2-3x mesacne 🙂 Len to treba odhadnut s tou solou, lebo prvykrat som to spravila dost slane, ale postupne som si to doladila..

@blumka super, dakujem, uz som poslala link segre, nech sa s nasimi zlozia a kupia 😎

@njonja ja na Sk nie som poistena a tu sme vsetci poisteni pod OSN. Takze my si vsetko platime a potom nam 85-90% preplacaju.

svetlankat
22. jún 2010

@maculik skusim cez vikend dikes

janielah
22. jún 2010

diky blum....no oli hroza...drzim palce, nech sa z toho chalan dostane... 😔

baby, co sa moze stat, ked som vypila dve cierne piva??? velke ?? 😖

svetlankat
22. jún 2010

@janielah podla mna nic, dobre na mliekotvorbu, ze vraj. Nevyznám sa, nie som pivar.

blumka
22. jún 2010

jani, nic sa nestane

laxity
22. jún 2010

@janielah myslím, že nič alebo viac mlieka 😀

njonja
22. jún 2010

Dik @maculik...musim sa popytat, ako to je ...stale mam v tom hokej ☹

jaja32
22. jún 2010

ahojte, mne kázali piť čierne pivo...samozrejme tak deci za deň, aby sa mi viac tvorilo mliečko. Pomáhalo to.
Všetko naj dnešným oslávencom 🙂

garonka
22. jún 2010

a svetle pivo môžeme nie? mne čierne nechutí a dala by som si fajne čapovane ale svetleeee

jaja32
22. jún 2010

Malo by sa piť čierne.... nechutilo mi bolo sladké... 😒

garonka
22. jún 2010

@jaja32 no ja prave preto nemam rada to čierne pivo pre tu jeho sladkosť 🙄 ale svetle neuškodí dufam

garonka
22. jún 2010

my od dnes toto dokažeme 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
22. jún 2010

@rivatha najprv zbadal, že nohy ma tak ich len chytal a dnes už skušal do pusy a podarilo sa mu, zistil, že ma dlhe nohy tak som ostala prekvapena ako mu to išlo ale prvykrat sa nervačil lebo nie a nie dosiahnuť 😀

garonka
22. jún 2010

@rivatha ja musím čapovane ale šariš alebo bažant 😀 nie som alkačka 😀
v chorvatsku som pila akože pivo čapovane Ožujsko no malo to divnu chuť ako sekundove lepidlo fuj

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
22. jún 2010

@garonka my uz tiez skusame, do pusy sa trafime ale len na par sekund, potom nam noha ujde. je to komicke. Tobi je sikovny velmi

garonka
22. jún 2010

@rivatha fakt sranda z nich je 😀
a môj mm včera zahlasil, že škoda že tie babätka tak rastu, veď je to užasny pocit ak vidíš čo ten maly človiečik sa snaží dosiahnuť 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
22. jún 2010

@svetlankat kebyže nema dlhe nohy tak nedosiahne 😀
Miška ti hajka?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
22. jún 2010

@rivatha tha ne? ako vychodniarka mam rada šariš no
a minuly tyždeň sme boli s mm na pivku a čašníčka sa my pyta ake si dam pivo? a ja normalne čapovane ne? a ona no maju svetle , čierne a červene, som na ňu kukala že chcem normalne pivo a ona furt svoje tak mm ma zdrbal, že normalne pivo je len svetle? 😀

garonka
22. jún 2010

@rivatha fakt krasny pocit to je
jaj dupky, my už mame posledne a tie neviem či oblečieme nosíme už 74 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre