Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. júl 2010

@svetlankat idem s vami na chalupku, budem s Tobim poslušna a budeme tíško 😀

matesl
1. júl 2010

@jaja32 ja do zehlicky davam len destilku aj ked pisu, ze netreba, bo sa potom zanasa vodnym kamenom strasne a nie vsetko to samocistenie vytlaci z tej zehlicky von, a hlavne ked to urobi na cierne tricko, zeeee 😠

garonka
1. júl 2010

@blumka Tete sa veľmi na ocka podobaaaaa

svetlankat
1. júl 2010

@garonka kludne ale musis strpiet aj moju svokru, je ok

garonka
1. júl 2010

@svetlankat pohodaaaaaa ja dobre i zle svokry milujem 😀

blumka
1. júl 2010

@garonka viem 😠 😀 😅 uz som sa s tym zmierila a Juli sa bude tiez...ach...este tretie mi treba 😀

garonka
1. júl 2010

@blumka maloktore babätka sa podobaju na maminky, mne jedna maďarka trepla, že tobi neni ani môj 😠
a jo i Juli sa začína podobať na ocka 😵 😵 😵

garonka
1. júl 2010

@blumka a tretie sa bude podobať na svokru 😀

blumka
1. júl 2010

@garonka len aby sa ti Tobi na svokru nepodobal 😀

garonka
1. júl 2010

@blumka no to nie sa obesím moje chuďatko male je len moje
a najlepšie svokra povie, že nooooooo Tobi je len ich fajta dokelu a moja čo nič? že ne

garonka
1. júl 2010

idem ja do postele v spalni mame 26 bože okno nem otvoriť lebo naleti dnu haveď musíme vydržať kym budu nove okna tak snaď už len necele 3 tt a parada

dobru nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

zoska
1. júl 2010

@blumka foto nezmensuj, 3Mpx znamena rozlisenie fotaka ktorym fotis ,(my mame fotak 10 Mpx) fotka moze mat hocikolko MB, mne zakazali zmensovat, ked som hrncek davala robit...bola by menej kvalitna...

@lenica81 Vilko aké leháro...kiežby mne takto zaspala mala koťuha 😀

@matesl 😒 vy sa zasa trapite, ach moja ☹ zelam dnes dobru noc, posielam vela energie...
@dorotka2 s tym kocikom ti asi neporadime, kedze mame vacsina z nas len prve babo...ale @garonka kupovala teraz samostatny sportak 😉


no my sme sa vybrali s Nelkou na vylet, boli sme u kamosky, co ma Lauru narodenu 3.februara 2010...takze kaaamoska, super bolo, dobre som si pokecala, mala vybornu zmrzku...mala uz spinka a ja idem za chvilu tiez...a netecie nam tepla voda 😅

zoska
1. júl 2010

@matesl a aku mas zehlicku...lebo moja toto tiez robi ale na nej bolo napisane ze nedavat destilovanu vodu... mam tefal aquaspeed

blumka
1. júl 2010

@zoska dik..ja mam z tohto spanielsku dedinu.. 😀

zoska
1. júl 2010

@garonka ze mydlo,zuvacky a slovnik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to jej daaaj

olifcek
1. júl 2010

@garonka kupte si rapid pomaha..my mame okno otvorene a nic nenalieta....a mm kupil ventilatoriky takze super, osviezujuce....

zoska
1. júl 2010

my mame od minuleho tyzdna sietky be bee 😝

zoska
1. júl 2010

😕

zoska
1. júl 2010

tak teda dobru nocku 😀 😉

olifcek
1. júl 2010

@zoska ts, si ina frajerka x;o)

granado
1. júl 2010

ajojte žabky nestiham vas dočitať, tak iba aby ste o nas niečo vedeli, ideme zajtra na dalšie preočkovanie, malemu dam očkovanie na žltačku a inak všetko po starom. všetky vas moc moc pozdravujem a marodikom a operovaným skoré uzdravenie, držkajte sa ja vas tu občas šmirujem.pridám par fotoako sme velký

granado
1. júl 2010

jaj a toto neprešlo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
2. júl 2010

dobre rano...
@rivatha , ked sa Terezka narodila kazdy mi hovoril ze aj na mna sa trosku podoba, no poznate tie kecy, az prisla svokra a ukazala nam fotku mm ked bol v perinke...keby to nebola stara ciernobiela fotka tak si myslim ze mi ukazuje Terezku 😀 😅
a Juli sa podoba s Terezkou takze zrejme to tiez bude tatova baba...ale co...hlavne ze sme zdravi...a ja vzdy kazdemu poviem, ze sice sa podoba na ocka ale jamky na licach ma po mne 😀

svetlankat
2. júl 2010

@granado jejda vy uz takto sedkate? krasne foto.
@rivatha nadherny, ako sedka v tom vajicku

svetlankat
2. júl 2010

@blumka dobre ranko

svetlankat
2. júl 2010

Prave som dopozerala vase fotecky, prenadherne, olif je mala modelka a Vilko maly model

maminnka
2. júl 2010

ahojte 🙂 dnes som doma, tak hadam aspon cosi casu si na vas najdem 🙂 juj tak mi to chyba, ze na MK mi neostava ziaden cas :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre