Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
10. júl 2010

@blumka chudatko, ani ja moc nevyuzivam fb, ale chcem vidiet fotecky a videjka. Dobru ja uz tiez idem

zucana
10. júl 2010

Baby ja som dostala kramy ....Ale nepridem o mleko zene?
Poprosim od blumky link na znakovanie a od rivath meno 😝 na fb
tod vsjo pre teraz ;)

njonja
10. júl 2010

@blumka ak by ti nevadilo, mohla by som si aj ja pozriet to znakovanie tvojej malej? Chcela som to skusit s Patim tiez. A objednala si tie knizky, ci DVD z tej stranky? Co je lepsie?

Bru nocku a dakujem 🙂

njonja
10. júl 2010

@zucana neprijdes o mlieko🙂 Ja ich mam uz od sestonedelia🙂
Bru nocku!

olifcek
10. júl 2010

no nic, presuniem sa do spalne...snad olivku nezobudim prenesenim, lebo mi treba cikat a ked ju zobudim, bude plackat....

@zucana uz aj Ty? juuuj, ja tak dufam, ze skor ako v decembri to nepride...a o mliecko neprides, vraj moze ma tinu chut, co babatko moze zmiast, ale vraj si skoro zvykne...tu mi pisala jedna z nas, ze kojila 20mesiacov a mensttruaciu dostala v 12mesiacoch...

olifcek
10. júl 2010

@blumka jo i nad tym som rozmyslala x;)

bru nocku

svetlankat
11. júl 2010

@zucana posli mi i ty na fb

svetlankat
11. júl 2010

Dobre ranko baby, tak my od sietej hore, uz je taky hic na nevydrzanie, mm robi na ranajky prazenicku a Miska sa hrajka aspon zatial

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. júl 2010

sewaste zeny...
joj chuda moje male treslo z matraca a ako plakala, tak ze ona chce aby ocko jej pofukal bibinko, tak som mm musela zo sprchy tahat 😀
a si predstavte ze Dzuliana spala vraj tak ticho ze az alarm sa stale zapinal...jedla o 1:17 a potom az rano o 5:30...preco pri mne tak nemoze

tu je anglicka stranka na znakovanie www.mybabycantalk.com a slovenska www.babysigns.sk a na youtube ked si pohladate je vela videi, staci zadat bsby signs alebo podobne 😉
@njonja ja som kupovala tu sadu este z ciech, na sk nebolo vtedy, vyslo ma to 999sk su tam 2 dvd jedno ako slovnik, co som ani nepouzila lebo ked som daco nevedela som sla na tu angl stranku a druhe dvd pre deti mojich 6 najoblubenejsich znakov a to u nas ficalo denne...je to 20 minut take mile postavicky babatiek ukazuju 6 znakov, je tam taka opica a macko..proste pre deti...Terezka to mala rada a prve znaky ktore sa naucila boli prave tieto....skusala som to uz napalovat ale je to asi chranene neslo mi to...pokusim sa este raz ak by sa dalo by som vam napalila 😉 ,potom v tej sade boli tak 4 male knizocky ako ze znakujeme zvieratka, potom pred spanim a neviem co este, akoze fajn knizocky ale znakovat sa da s hocijakou obrazkovou knizkou...no a este tam bola taka magnetka na chladnicku ako prehlad 100 znakov...to som tiez pouzila, doteraz to mam na chladnicke...

keby som teraz mala kupovat asi nekupim, lebo vela je toho na youtube a na tej angl. stranke

blumka
11. júl 2010

@olifcek, ja myslim, ze ty pri tom tvojom kojeni kramy dostanes az ked malu odstavis 😉 niekde som citala este davnejsie, ze ked sa koji velmi casto a na poziadanie a ked babo nepouziva cumlik ale bradavku namiesto cumlika a este cosi tam bolo, tak ze to je aj ako antikoncepcia...tusim tu na konovi to baby rozoberali ale kurnik v akej teme

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. júl 2010

bre ranko. Nam sa uz hodku vari polievocka so stehienkami, kridelkami a zeleninkou. Potom masko vyberiem, okorenim, obalim mukou a oprazim na oliv.oleji, aj to len kusok oleja. @blumka kiezbyyy, ale ako antik.to skusat nebudem, chi

laxity
11. júl 2010

ahojte baby

aj ja vás chcem na FB...mám len dve baby odtiaľto 😕

@blumka dúfam, že je Juli v poriadku...a tiež ma zaujíma to znakovanie, idem to preštudovať 🙂

@rivatha ja mám monitor dychu, ale taký čo sa zapína za plienočku...používam v noci vždy a cez deň už nie často 🙂

My sme spinkali úúúúúžasne....zaspala okolo 19.45 a budíček o 6.00 🙂 ale odvtedy sme hore 🙂

laxity
11. júl 2010

@olifcek ja tiež stále nemám a zatiaľ vyhovuje 😀

blumka
11. júl 2010

@laxity neprovokuj 😀
@rivatha ja mam ale ked juli spi so mnou tak mi je prd platny..no ked je v postielke tak ho zapinam, len mam nanny a uz je asi vylezany po terezke, lebo pipa jak debil casto...a juli nic..spiii 😵

blumka
11. júl 2010

ja uz ani neviem koho mam a koho ne na fb 😅 ked dakoho ne tak mi pisnite ip a dam vam moje meno, tu nechcem pisat 😅
inak @olifcek mm tvrdi ze cim vacsia spolocnost tym viac penazi vraza do bezpecnostnych systemov lebo jeden preslap by ich stal obrovske miliony..ja napr. na fb tie rozne apikacie co su ani neberiem, rovno davam ignore, lebo vraj sa cez to aj virusy posielaju, ale osobne sa nebojim nejakeho zneuzitia...ved na pokeci ludia tiez vyvesia hocico a to je podla mna menej bezpecne ako fb...a fotky a videa sa daju nastavit ze ich vidi len ten komu dovolis

blumka
11. júl 2010

mm hovori ze si mas vytvorit nick cyklamenka kvietkova a tak sa zaregistrovat ze to isto unik info nebude 😀 😀 😀

olifcek
11. júl 2010

@blumka super napad! Tvoj mm ma u mna zmrku

garonka
11. júl 2010

dobre rankooooooooooo

idem vas provokovať 😀

zaspali sme o 18:45 a vstali o 03:10 pekne sme sa napapali aaaale....ja chcela chrapať ďalej a ten maly ne, tak som zhasla svetlo otočila ho opačne teda hlavou k mojim noham a cely čas si cmuľal palce na nohach kym zaspal 😅
tak vstal nedavno o ôsmej 😀

aj ja som na fb 😀 mam iba blumku a jaju idem vas pohľadať koho ešte chcem 😀

blumka
11. júl 2010

@olifcek ufff, prerobis ked mu zmrzku slubujes 😀 😀 😕 😕

laxity
11. júl 2010

@garonka 😀

olifcek
11. júl 2010

babyyy, kto by ma chcel mat na fb a ja smiem mat vas, piste mi ip, prosiiiim @blumka, @zucana, @garonka, @jaja32, @hajdylca, @rivatha, @laxity, @katina, @andrea @maminnka...no vsetkyyyyyyyyyyyy

olifcek
11. júl 2010

@blumka saq to ne do koncazivotaaa 😝 😀

blumka
11. júl 2010

@olifcek 😀 😀

blumka
11. júl 2010

ale tu mame nejak vela katiek, neeee? 😉 sa priznajte kto je este katka?

olifcek
11. júl 2010

@blumka 😉

laxity
11. júl 2010

@olifcek 😉

@blumka 😉

laxity
11. júl 2010

babule prajem krásny dník, idem ja svokrovcom na celý deň 🙂

olifcek
11. júl 2010

@laxity niekto sa maaa...paaaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre