Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
4. aug 2010

@garonka ...a piť veľa vody?

blumka
4. aug 2010

@suzon78 neboj dobehnete..deticky su v tomto zazracne 😵

garonka
4. aug 2010

@jaja32 jaj no vodu som zabudla, ano treba piť veľa vody
hoci ja do Tobiho dostanem len veľmi malo
hrnček odmieta, lyžičky takisto, fľašu ani nehovorím a injekčnou striekačkou sa mi podarí dostať sem tam 40ml

garonka
4. aug 2010

@suzon78 ani my sa neplazime ani na ručky sa nezaprieme neboj všetko dobehnete a je lepšie ak to ide pomaly

jaja32
4. aug 2010

@garonka tých 40 a niekedy viac malá vypije
mamičky, ktoré ste už dávali detičkám cuketu ako im najviac chutila? S čím je dobré ju pomiešať? A tiež tekvicu...nech zbytočne nevyhadzujem. Zatiaľ papáme kupované, ale v piatok skúsim už uvariť

blumka
4. aug 2010

@jaja32 to zalezi co ma rada malicka 😉 Juli chuti mrkva ale dnes napr. jedla samu tekvicu a tiez jej smakovalo

garonka
4. aug 2010

ja tekvicu zbožňujem mňam mňam 😵

jaja32
4. aug 2010

@blumka mrkvička jej šmakovala, dnes mala aj zemiačik, bola nervózna tak sa všelijako tvárila, ale spapala cca 90 g a potom vypila 90 ml mliečka

jaja32
4. aug 2010

@garonka aj ja zbožňujem, v piatok si uvarím...nebudem mäsko ale tekvicu.

jaja32
4. aug 2010

zajtra mám ovocný deň...mm mi kúpil veľkýýýý melón

garonka
4. aug 2010

@jaja32 hi ja mam melon v chladničke bože ešteže ťa tu mam
ale nejdem ho jesť lebo dnes som pojedla dosť kukurice, hadam to nevadi jaj

maminnka
4. aug 2010

@jaja32 mas pravdu, 100 ludi, 100 nazorov. Ale verim, ze napriek tomu kamosky 🙂

olifcek
4. aug 2010

oliv sa toci oboma smermi, nastastie, lebo urcite by to pripisali tomu, ze je predcasniatko, kebyze ee...

je tak super, ze si tu mozem toho tak vela precitat a byt v pohodeeee x;o)

blumka
4. aug 2010

mne je tu nejak smutno..mm spi, Terezka spi, Juli spi (dufam, akoze dufam, ze ona sa nezobudi aby mi robila spolocnost 😀 )

garonka
4. aug 2010

@blumka bež zobudiť mm 😅

blumka
4. aug 2010

@olifcek zaujimave ze oliv robi presne tie iste veci ako ine v termine narodene deti a ich neriesia ale vas stale..akoze zas na druhej strane je lepsie ked vas tak pozoruju ale zasa nech zbytodne nestresuju

blumka
4. aug 2010

@garonka neee..dnes nee..robi pokus..ze kolko vydrzi spat ked pojde spat o osmej..On mi stale tvrdi ze musi spat len 7 hodin lebo ked spi viac tak ho boli hlava alebo keby siel zavcasu tak sa zobudi skoro rano...ale tak akosi zabuda ze maka aj na stavbe potom 8 hodin v praci a dnes veru nesedel v obchode ale makal a este potom deti...podla mna sa vyspinka do ruzova a bude rad ze siel tak zavcsau

olifcek
4. aug 2010

@blumka ved to...i ja som rada, lebo i krvny orbaz sme mali niekolkokrat kuknuty a vsetko ok...az na tie pecenove hodnoty v jednej z troch, ale nakolko mi @latvia dala link na to, ako ma vyzerat krvny obraz u baba, tak sme uuuplne ok a podla toho nie je Oliv ani chudokrvna! v septembri beriem vytlaceny papier na hemato x;o) k novej pediatricke ho uz mam ;O)

jaja32
4. aug 2010

@maminnka 🙂 v pohode...ale mám chrobáka v hlave 😀

blumka
4. aug 2010

@olifcek esteze mame kona

svetlankat
4. aug 2010

@olifcek nam tiez robili len jeden den, vsetko

jaja32
4. aug 2010

@garonka mne ho mm prekrojil, aby som zajtra nešaškovala, tak sa chladí...mňam...zajtra ti ho pripomeniem 😀
kukuričku máme v záhrade...mne stačia dva klásky a mám dosť na celý deň...uvidím, kedy pôjdem natrhať
@blumka mne sa tiež zdá, že čím viac spím tým sa horšie cítim....asi som iná 😀

jaja32
4. aug 2010

ja som skonštatovala pre mm, že v tehotenstve som mala veľký problém so spánkom a pred tehotenstvo tiež...bola som hrozne nevyspatá. Teraz sa v noci často budím, aj keď malá spinká, kuk na ňu a spím ďalej. Môžem tvrdiť, že mám viac spánku než predtým. 🙂

blumka
4. aug 2010

pozeram si terezkine fotky a videa..nostalgia ma chytila 😵

jaja32
4. aug 2010

@blumka žeby bolo dnes niečo vo vzduchu? nostalgického

kika58
4. aug 2010

@blumka som sa pobavila na tom ako si davala Terezke plienku cez ocka aby zaspinkala 😀 😀 😀 lebo ja to robim Ivanke tiez, ma to rada, a aj ked sa nahodou podari ze zaspinka sama, tak si natiahne plienocku cez tvaricku 😅 😅 my ju vsade nosime zo sebou lebo casto odgrckava, aj ked ju v noci uspavam tak ma plienocku pri sebe pri hlavicke cez ocka a hojdam sa na fit lopte, takze takyto je nas uspavaci ritual 😀 😀
inak ja si dodnes pametam, ze aj ja som dlho spavala s plienkou takze Ivanka to ma zdedene 😅

maminnka
4. aug 2010

@jaja32 preco chrobaka v hlave? 🙂

blumka
4. aug 2010

@jaja32 no som tu sama a tak mi napadlo ze pokukam..lebo mam aj natocene ako nam prvykrat odliezla von z bytu...sme kecali a zrazu pozerame a ona sa plazi cez chodbu rovno k otvorenym dveram 😀 aka nenapadna..uz som to nasla..22.9 ..som zvedava kedy sa juli zacne plazit 😀
ale zaujimave ze na kolienka sa Terezka davala uz v auguste a nezacala po styroch ale sa plazila najprv

jaja32
4. aug 2010

😀 super, že môžeš porovnávať...môj mm ako trojročný ušiel z domu k babke.. dokonca išiel po hlavnej ceste a nikoho to netrklo...tak neviem čo nás čakaá 😀

jaja32
4. aug 2010

@maminnka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre