Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
13. aug 2010

@blumka ja z gusta lubim len ice capucino (https://www.dolce-gusto.sk/SK/shop/Pages/Vsetky...) alebo nestea (https://www.dolce-gusto.sk/SK/shop/Pages/Vsetky...) a mm ma najradsej to cortado- to je 16ks a je v tom i mlieko uz....

@zoska vigantol som ja tiez niekedy dala malemu max. 2- 3 krat za tyzden, stale som zabudala, dokonca som ho mala i na stole nachystany... kazdy vecer som mm iba povedala, ze dnes som drobcovi kvapky nedala, tak raz povedal, ze nech to necham na neho a odvtedy to ide 🙂 vzdy ked sa dokupu ja maleho kojim a on pocas kojenia mu donesie, teraz mu i probiotika tak davame (nasa dr. poradila na biely povlak na jazyku).. a musim uznat, ze ovela lahsie sa mi ho kontroluje, ako ked som mala ja na to mysliet... i som niekde citala, ze treba ho davat kazdy den v ten isty cas- len preto aby si na to nezabudla, takze davame pred spinkam, snad len nevadi ze to nie je v mliecku nakvapkane, ale vsak to hned "zapije"... nemaj vycitky, vsak to nerobis schvalne 🙂
nas drobec je v posledne dva dni ako vymeneny, umrnkany cely den, zaspat vobec nevie, ked je u niekoho ineho na rukach ako u mm alebo mna tak place, snad je to len zubkami, dufam, ze nic horsie to nebude 😖

@rivatha podla mna sa nic nestane ked zacnes o 2tyzdne skor prikrmovat, vsak i tak zo zaciatku ked budes davat len po par lyzickach... my sme mali zacat uz v 4.mesiaci, zacali sme v 5. ale maly este nevedel co stym, len ho napinalo, tak sme zacali tyzden pred ukoncenym 6. a s ovocim, a teraz v pohode i zeleninku papa, i ked prevazne kupovanu vyzivku, lebo nestihame varit...

suzon78
13. aug 2010

@blumka a berete si aj manželov? Môjmu sa to pozdáva 😉 , len ja neviem na 100% povedať, či mi termín sadne, lebo neviem, kedy bude kontrola v BA, bolo by super, keby nám to vyšlo a mohli by sme aj mi ísť na stretko, no ak bude malá zdravá a bude môcť ísť do kolektívu a doky odobrí, že môžme, tak rozhodne sa hlááásime aj my ! 😉

blumka
13. aug 2010

@hajdylca ja som ani netusila ze aj nestea sa s tym da robit...a to cortado to co je? mm ma rad aroma alebo intenso..on ma rad take horkejsie a silnejsie kavy

blumka
13. aug 2010

@suzon78 vsetci 😉 ak mozu muzi tak idu, ak nemozu nejdu... 😉 my ideme vsetci 4..
termin sme este nevybrali...tak snad sa netrafime do toho vasho

suzon78
13. aug 2010

@blumka júúj tak dúfam, že sa podarííí 😵 idem odsať a hajušky, moji dvaja už chrapkajú...dobrú nôcku

blumka
13. aug 2010

@suzon78 bruuu.ved aj ja uz akoze spim...ale uz fakt idem ...

blumka
14. aug 2010

😕 😕 de steeee 😀
ja len na skok...som chcela len povedat, ze ta silikonova lyzicka je super vec..akoze mne juli akceptovala vsetky mozne ale s touto sa tak super krmi...aj jej sa lepsie papalo 😉 odporuuuuucam 😉
a idem balit..paaaaa

jaja32
14. aug 2010

@blumka ahoj, tak my tiez pouzivame silikonovu lyzicku, pretoze mala nechcela s inou papat...je fakt super, tiez odporucam 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
14. aug 2010

ahojte babulky 😵

tak ako víkendujete?

@rivatha vidím, že vy ste šikovní...štvornožky 😕 skvelé 😵

@blumka aj my máme Dolce Gusto ja najradšej Latte alebo Cappucino 🙂 a tá Ľadová je mňamka tiež 😵

my sme sa mali super na Kysuciach...Natáločka sa aklimatizovala...bola úžasná 🙂 , som jej pokúpila kopuuuuu vecí ale tak už také večšie 74, 80/86...mikiny, teplákové súpravy, bundičku...no a zajtra vyrážam ja do Ba na nákupy tak som zvedavá či sa nejaké super zľavy ujdú aj mne 😀

ja vegetím, mm spinká aj s malou od 15.30 😕

@olifcek a kedy to asi bude? Ja som myslela, že už možno aj tento týždeň...bo môj mm má v sobotu narodeniny...ale ak nie nevadí 😉

jaja32
14. aug 2010

Hu, veď nemám čo čítať....kde ste všetky? 🙂

laxity
14. aug 2010

@jaja32 😀

laxity
14. aug 2010

@jaja32 zato ja som si pekne počítala 😀

zoska
14. aug 2010

caute 🙂
malá spinká, len pred chvilou zaplakala lebo jej cumlik vypadol ako sa na brucho prevalila 😒 (a takto k nej vstavam parkrat za noc)
inak otrasna noc za nami, bola hore od 02.00 do 04.00, ja som si fajnovo porevala, mm ma striedal...cez obed sme zalahli a spali ked aj mala spala, cize 1,5hodiny a odvtedy nespala vobec...od 12.30 az do vecera bola hore a podotykam vysmiata ako slnco 😕
neviem aka bude tato noc, uz si netrufam ani dufat 😔
dnes sme papali , spapala vsetko, cca 55g a potom este kojenie 😉 som prekvapena ze vsetko zjedla 😅

jaja32
14. aug 2010

@laxity šikovná
@zoska jéééj a máte prvú lyžičku 🙂
u nás noc nič moc, o 23,30 bola búrka a Natálka sa zobudila vyspinkaná do ružova, ešte o 01,00 sme ju uspávali... no a s tým dudlíkom nie si sama...ja to robím každú noc...už 6 mesiacov 😒

laxity
14. aug 2010

@zoska 😔 je mi ľúto tých nocí

a malá sa tuším aj vytešuje z mrkvičky 😵

garonka
14. aug 2010

haloooooooooo

hlasim sa, u nas papanie otras napinalo ho a spustil rev, no nič skušame zajtra

a ja kde mam fotku? 😠

zoska
14. aug 2010

no baby malá je hore a plače, spinkala presne 40minut a teraz sa neda utisit, netusim co jej je, idem vystriedat mm, akoze zaspala pri kojeni, takze hlad asi nie....mna porazi 😒 ☹ 🙄

jaja32
14. aug 2010

@garonka a ty si kto 😀 šak nejako inak vyzeráš

svetlankat
14. aug 2010

Čaute baby, dnes ste toho fakt malo popisali, ale neva aspon som v obraze.
@zoska krasne ste spapali. &my na to ideme zajtra, uz sa tesim a som aj velmi zvedava

jaja32
14. aug 2010

@svetlankat dnes tu nikoho 🙂 aj vy spapkáte, ak nie tak druhý pokus a tretí, ale určite to bude na prvý pokus 🙂

laxity
14. aug 2010

@garonka aj ja som pozerala prečo ti dali preč takú peknú fotečku 😕 asi závideli 😀

svetlankat
14. aug 2010

@jaja32 uvidime ako nas Miska prekvapi, ale kazdopadne sa tesime

jaja32
14. aug 2010

@svetlankat držím palce 🙂

jaja32
14. aug 2010

idem ja, predchádzajúca noc bola strašná...dobrú

olifcek
14. aug 2010

bujaka!

dnes super den...sme boli vsetci traja vonku, aj sme Olivke kupili krasne vecicky v. 68 a objednali nextik velkost 74, tesim, tesim x;o))

mm mal ist zajtra na turu, no zle kukol, bo tura uz dnes bola, takze sa ideme prejst na bankooooov, juchuuuuu

svetlankat
14. aug 2010

@olifcek supis, sa tesim

dobru babenky

svetlankat
14. aug 2010

@jaja32 dakujem dam vediet

olifcek
14. aug 2010

baby, tricka....tmavomodra je ta tretia zlava, to ste mysleli, jo???? prve dva uz suuu

olifcek
14. aug 2010

baby, Oliv uz vazi 5700g 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre