Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
29. sep 2010

Ahojte babenky, ozyvam sa ppo dlhsej dobe,nejak nestiham, citam skoro vsetko, len nejak neni kedy odpisovat, stale beham za malou a vyberam ju spod sedacky, varim, je to velka papakacka a chodime von a vzdy od stvrtka poobedia sme v hlohovci, takze no chance. Navyse chodine plavat, co nam zabera dost casu, a kedze chodine s kamoskou, vzdy sa u jednej usadime, deturence sa hraju amy kavickujeme. 🙂
@svetlankat Vsetko naj Misicke, nech je zdravucka a prinasa rodicom vela radosti.
Co sa tyka stretka v auparku, urcite sa zucastnime, uz sme s laxity dohodnute, ak by som to nejak aj nstihala sledovat, bude ma informovat. No tento tyzden sme viac menej doma, tak odburavam resty, konecne idem vybavit rodicovsky, trochu neskoro, no co uz, dufam, ze mi daju prispevok aj za tie mesiace, co som nemala, kedze MD mi skoncila uz 16.7. 😀

lenica81
29. sep 2010

@blumka zajtra v damskom magazine budu piect domaci chlieb... 😉

svetlankat
29. sep 2010

@dorotka2
@rivatha dakujeme

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
29. sep 2010

@svetlankat aj my s Karolinkou sa pripajame ku gratulantom a prajeme vsetko vsetulinko dobre 🙂

svetlankat
29. sep 2010

@jja dakujeme
@rivatha aj ja mam velmi rada, tak dufam ze dorazi aj na vychod

blumka
29. sep 2010

@dorotka2 si ma potesila, ze nie som sama taka lajdacka..ani ja este nemam Rp 😅 uz sa tesim ako ma tety vykricia 😀

blumka
29. sep 2010

@dorotka2 si ma potesila, ze nie som sama taka lajdacka..ani ja este nemam Rp 😅 uz sa tesim ako ma tety vykricia 😀

dorotka2
29. sep 2010

@blumka no, len dufam, ze mi vyplatia celu sumu, aj to doteraz, ale mali by, mam podla zakona na to narok. Aj pri tete si bola tak neskoro? Ja som bola strasne nastvana, lebo treba ist aj na socialku, aj na upsvar a tu v ba je to vsetko v starom meste, neda sa tam parkovat, no hroza, a ist na dve mioesta, kde 20 minut hladas parkovanie, to sa mi s malou nechcelo,no uzmusim, lebo mi to lezie na nervy a nejakmi peniazky chybaju, nerada pytam od mm, mame samostatne ucty totiz. 🙂

maculik
29. sep 2010

@dorotka2 super, tak sa vidime v pond.poobede na stretku, este ten cas upresnit.

@rivatha dakujem, ked sa maly zobudi, tak pojdeme, zaspal len pred pol hodkou, dufam, ze pospi dlhsie, nez vcera, to spal cez obed 30min 🙄

lenica81
29. sep 2010

baby, to ako mate, ze rozdelene ucty... u nas gazdujeme spolocne... i ked musim priznat, ja minam aj na seba dost... mm nie je narocny... niekedy ho do niecoho aj dotlacit musim, resp. mu kupim sama... 😀

zucana
29. sep 2010

my mame dokonca 3 ucty....
jeden ja jeden mm a jeden rodinny ...
a tu v IT su 2 varianty ktore sa musia rozhodnut pri podpisani manzelskeho slubu - spolocny majetok alebo rozdeleny a 99% tu maju rozdeleni a aj my...aj kvoli firmam a tak....

blumka
29. sep 2010

@dorotka2 hej, aj pri terezke,ale kvoli tomu ze rodny list mala prelozeny az niekedy po pol roku, takze preto. Teraz priznam sa som leniva, ked si predstavim co vsetko ma caka...na socialke uz bol mm takze mne ostava len urad prace, ale aj ta..neznasam urady.. 😝
@lenica81 my mame tiez spolocny ucet 😉 .

lenica81
29. sep 2010

@zucana ucty mame 3 tiez... jeden len kvoli hypo... 🙄 😅

lenica81
29. sep 2010

@blumka @dorotka2 mne vsetko mm vybavil... 😀

blumka
29. sep 2010

@lenica81 sa tu nerehoc 😉, aj mne mal mm vsetko vybavit ale teraz maka na stavbe jak dabel aj v robote toho maju vela, tak sa ani neodvazim pipnut...aj ked on by to mal vybavene raz dva a ja tam stravim cely den. Na chlapa sa tety na uradoch inak divaju..a uplne najlepsie je ked vybavuje veci s terezkou na rukach...to ho pustaju prveho, vybavuju bez zbytocnych kazani a mudrych reci, aj za neho vsetko vypisuju 😎 😀

blumka
29. sep 2010

😕 to co za lejak? 😕 😕

lienka2
29. sep 2010

@blumka tiez pozeram 😕 mam ist ku kadernicke a myslela som, ze aj do mesta zbehnem.. ale sa mi vobec nechce nikam ☹

blumka
29. sep 2010

@lienka2 ale ako naraz sa spustilo 😕 a mm chudak na cintorine 😔
my ideme plavat ale vezie nas svokra tak mi lejak nevadi

lienka2
29. sep 2010

@blumka ja ani neviem kedy sa spustilo, lebo 20 min. som uspavala maleho 😖 zaluzie zatiahnute, len pocujem ze klope na okno.. ja nechapem, preco nemoze normalne zaspat.. ale musi furt kricat, kopat, metat sa.. darmo mu spievam, hojdam..

blumka
29. sep 2010

@lienka2 mm mi hovoril ze je v Saci a tam neprsi, na cintorine Rozalia ci ako sa to vola ze len kropi, a tu uz aj hrmi a blyska sa

garonka
29. sep 2010

@maculik aj ja si myslim, že fusak je fajna vec, hoci overal asi využijeme len tak okolo domu ale tiež pochybujem či bude tobi vo februari chodiť 😅

juj pošli aj k nam take krasne počko, teplo, slniečko a padajuce farebne listy 😵

lienka2
29. sep 2010

@blumka aha takze to sa mi nezda ze hrmi 😅 no nic, idem sa chystat kym maly spi.. dufam ze mm pride nacas 🙂

lienka2
29. sep 2010

@garonka a co mu v zime oblecies do fusaku? teda hore asi vetrovku, ale dole co? pancuchy a nejake zateplene nohavice si radsej pozhanat?

svetlankat
29. sep 2010

@blumka super pocasie na cestu co?

blumka
29. sep 2010

@svetlankat idealne 😀 😅 🙄

garonka
29. sep 2010

@lienka2 nejake zateplene gate a bundičku v H&Mku som videla fajne nohavice na zimu a bundu nemali, ešte rukavičky, topanočky a čiapka ale najviac sa teším na obliekanie rukavic to bude kovbojka 😀

lienka2
29. sep 2010

@garonka tak my bundu uz mame.. skusim pozriet este take zateplene gate zatial kym nebude chodit.. a rukavice myslim ze budu viacej dole ako na ruke 😀

@svetlankat vsetko najlepsie Miske 😵

a dnes sa mi maly vytiahol pri stolicke na kolienka, sa pusti a potom sa kyve ako opity 😀 srandovne su tie deti dakedy 🙂

svetlankat
29. sep 2010

dakujeme, no my sa uz ideme pomalicky chystat, dufam ze za polhodku prestane prsat.

laxity
29. sep 2010

@lienka2 to sú teda srandovné 🙂 ...ja sa na Natálií nasmejem keď je na štyroch a kýve sa dopredu a dozadu a pritom bababa a slinky tečú 😀

ja mám aj tri bundy 😀 ...som vydražila na mimiaukcii 😀 ale zateplené gate ani fusak a ani overal eeee 😅

sme späť z plávania, bolo super, Naty sa krásne potápala, vtedy asi len nemala svoj deň...a v stredu príde fotograf tak sa teším budú fotky aj pod vodou, teda ak Naty bude na to pripravená 🙂

@svetlankat idete von? ja už by som tiež šla, len to moje dieťa spí na našej posteli a nič ju netankuje 🙂

lienka2
29. sep 2010

@laxity to bolo zlate ked to aj nas robil.. teraz uz nie, len sa plazi po celom byte..

ozaj kde je @matesl? uz sa davno neukazala 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre