Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
11. okt 2010

ale teraz som nasla,ze v 9.mes.sa nepridava nic,len skusit rozsirit jedalnicek o tie druhy,co sme este neskusali (ovocie,zelenina..)hmm

zucana
11. okt 2010

dik baby
vo stvrtok idem na poradnu a ved sama lekarka mi povedala ze dcko netreba v lete....tak kvoli tomu snad nie a teraz davam poctivo....vike to strasne chuti ma to ako zakusok po veceri a strasne sa na to tesi 😀
inak teraz sa ako da obliect tie male a malych co?
konecne vyuzivame aj tu riflovu bundu diesel aha

maminnka
11. okt 2010

@maculik prikryvam iba spanielskou dekou, fusak vytiahnem az ked zacne mrznut.

zucana
11. okt 2010

babky babky veru ako to moje dite oblecu u nas na SK tu je 20 stupnov.....

garonka
11. okt 2010

@avaka my čo mame kašu Hami je sladka a lepšia je lebo nestle sa aspoň mne zle rozrabaju vo vode 🙂

zucana
11. okt 2010

ja kasu zarabam do maska a zeleninky....nesladenu neslanu...ryzovu, pohankovu, kukuricnu....

zucana
11. okt 2010

vika ma vysypane tie licka.myslite,ze to moze byt tym ze furt slinta a dava si do ust vsetky hracky?
neviem z coho to moze byt.ved si davam pozor co jem aj jedlo je bez vajca a mlieka....

lenica81
11. okt 2010

ahojte, ja vas nestiham...

ako som citala, tak vam pekne vysli vikendiky... 😉 az na @jja...

deticky su nadherne v novych satockach a sikovnici veliky... 😵

my mame dalsi zub vonku... vcera sme boli rano na prechadzke, potom plavanie a opat prechadzka, kedze bolo tak krasne... s mm sme si dali rande v cukrarni... 😀

@zucana aj Vilko ma take drsne na tvaricke pri pusinke, ale len na jednej strane, tak neviem co... vecer, ked nezabudnem, mu to natieram nechtikovym kremom od weledy...

lenica81
11. okt 2010

@maminnka @zucana tie tragedie, no fu... asi by ma slak trafil z takych udalosti... ☹

a co myslite, ideme v piatok na svadbu do tatroch... asi fusak uz tam bude treba, ze... 😅

lenica81
11. okt 2010

@garonka my uz sme - teda mm 😀 - namontovali tie brzdy na sufliky, teda na niektore, ku ktorym ma pristup, kedze zatial nelezie, tak su ostatne uchranene pred zvedavymi ruckami...

lenica81
11. okt 2010

@maculik ja mam ako @avaka emitex podlozku a na vrchu zatial normalnu decku... ale pod nohavice davam puncosky a davam capacky... a nanoznik... 😉

lenica81
11. okt 2010

musela som sa vykecat... Vilko mi teraz sam zaspal v postielke... 😕 zazrak... idem si aj ja na chvilku schrupnut... 😔

zucana
11. okt 2010

nazdar leni teda asi uz dobru noc
presne take drsne to ma
a inak dalsia otazka dnes mam den otazok: ja tie umelohmotne avent hrnceky umyvam v umyvacke a potom horucou vodou este popreplachujem a necham vysusit ...mozem tak?umyvate normalne jarou tanieriky z ktorych davate papat?

lenica81
11. okt 2010

uz som hore... a aj maly sa uz prehadzuje... idem dat varit ovs. vlocky k bananu...
@zucana ja iba jarou umyvam... nesterilizujem... teda, Vilko mi nepije okrem mm nic zatial, takze pohariky a flasky nepouzivam... mam ich na paradu... 😒 😎

zucana
11. okt 2010

@lenica81 ja tam davam papanicu ked varim na 2 dni tak dam do chladnicky veceru,obed, veceru.
ja zehlim vika je vonku so svokrou a este presadim jeden kvet a uvarim veceru ...mm ma dnes fotbal

laxity
11. okt 2010

@zucana no určite, že teplejšie 😀 ...a ty ešte nedávaš kaše? to len ja sa nejak ponáhľam 😕

@avaka ani ty nedávaš kaše? 😀 Mne osobne chutí od Nutrilonu ryžová, vanilková...ale od Nestlé sme mali banánovú a nič moc 😒

práve mi mm povedal, že jeho známej synovi narástlo niečo na hlavičke a vraj práve z Vigantolu 😕 😕 😕 ...museli mu to operovať ale viac neviem 😔

@maminnka ty ani pančuchy nedávaš? Bo ja keď dám legínky tak pod to šupnem pančuchy 😕 ...A čiapku tiež dávam zatiaľ tenšiu, háčkovanú, alebo trochu podšitú...zimnú ešte ani veľmi nemám 😕

Baby ja nemám ani fusak ani nánožník....Čo je lepšie kúpiť? Poradte prosím vás? Ale asi fusak však? 😕

Boli sme vonku...počkala som kým sa Naty vyspí, nech nespinká vonku a bolo nádherne...všetko sledovala, deti, ľudí, autá 🙂

cukruska1920
11. okt 2010

Ahojte dievcata...mam po poradni...vsetko ok, prietoky, aj tlak aj normalne mnozstvo vody... len vo stvrtok idem na interne vysetrenia a dohodnut datum sekcie...maly je vraj na mna moc velky...ma 3800g a ze by som ho asi nevytlacila... takze hadam posledny tyzden budem kinderko 😅

laxity
11. okt 2010

@cukruska1920 no super, že je všetko v poriadku...vidíš ani sa nenaždáš a Simonka máš pri sebe, tak si hlavne uži posledný týždeň je to nezabudnuteľný zážitok 🙂 ...teda aspoň ja som si tehu vychutnávala do posledného dňa 😵 ...našťastie neboli žiadne problémy 🙂 ...opatruj sa 😉 ...a riadny chlapisko to bude 🙂

cukruska1920
11. okt 2010

@laxity juj len sa bojim toho cisarskeho aby vsetko dobre dopadlo ☹

zucana
11. okt 2010

@cukruska1920 neboj sa vsetko dobre dopadne

@laxity my nedavame kasu ako taku...tu ja miesam do vyvaru kasu 1-2 lyzicky pridam masko a zeleninu...samo kasu nedavam lebo je bez chuti....v tych ryzovych kasach vy mate cukor ze je sladka a dobra?

cukruska1920
11. okt 2010

@zucana no len neviem ci je lepsia spinalna alebo celkova anesteza

lenica81
11. okt 2010

@cukruska1920 😵 spinal.... i ked som rodila normalne, tak podla anestezio je spinal lepsi, lebo si pri vedomi a aj skor sa mozes tesit z baba... 😉

cukruska1920
11. okt 2010

@lenica81 no hej len sa nemozes 24hod. hybat a z toho mam strach...ale asi dam na doktora co mi odporuci

laxity
11. okt 2010

@zucana pozerala som to práve...225g balenie 43g cukru 😕 to dosť nie?

laxity
11. okt 2010

@cukruska1920 neboooooj všetko bude dobre 😉

cukruska1920
11. okt 2010

@laxity to dufam..velmi sa na neho tesim

zucana
11. okt 2010

@laxity ja zasadne cukor nedavam....do nicoho.takze to je na tebe.ja davam tieto kase bio a su bez cukru iba ryza, kukurica alebo pohanka....ved to mas jak s vyzivami tiez kupujem bez cukru....
tutok sa to robi takto: nekupis tu mixovanu vyzivu ze zelenina, maso, ryza. tu si musis kupit vyzivu maso, potom vyzivu zelenina a kasu a to zmiesat ale ja vsetko robim ....

laxity
11. okt 2010

@zucana ani ja cukor vôbec nedávam asi preto mi to nechce 😀 ...každú mi zatiaľ vyvracala 😕 , ja si tiež robím výživy bez cukru no tak nebudem dávať kašičky asi 😕 ...aha čiže u váš všetko zvlášť 😕 , ale najlepšie je pripravovať si to doma...aj keď mne Naty čo ja uvarím nechce ani dnes zemiačik, cukina, králik...ja už neviem čo budem robiť 😅

lenica81
11. okt 2010

@laxity @zucana sak ja som bola nas..., ked som zistila, ze tie hami su tak osladene... 😠 vratim sa spat k babylove a tiez k tym instantnym bez prichute z kauflandu a k tomu ovocie...

baby este otazocka... malinky ako papa, tak ma v puse taky puch/povlak a cele si to potom maze po tvaricke... 😕 co s tym... utieram ho, ale furt ma rucky v puse...

blumka
11. okt 2010

@cukruska1920 nejdem ti brat iluzie o cisarskom ale aj ked sa po celkovej mozes zacat hybat skor ako po spinali budes rada ze sa nemusis, ta bolest ti nedovoli. spinal je lepsi hlavne pre babo, celkova precgadza do babatka, pri spinali vidis babo hned, dokonca ti ho niekde aj hned prilozia. ja som rada ze ked uz som musela obe mat cisarskym ze som aspon "bola pri tom" ked sa narodili 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre