Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat vysetrenia a usg, krv... vsetko ukazovalo na zdrave babo....

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek to je mi luto, ale stava sá, som nesmierne stastna ze nie nam a nikomu by som to v zivote nepriala

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat veru, ja som tak vdacna, ze mam ,,len,, predcasniatko... aj to uplne zdravucke a uz dobehla i rovesnikov, takze super x;o)

paradoxom je, ze ta mamicka je sestricka, povolanim, a asi na detskom, alebo novorodeneckom, lebo pisala, ze mali take pripady, takze aspon vie, ako sa on starat...

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek a to kedy zistili ze maju take onemocnenie? A kolko ma maly???

maculik
13. nov 2010

kocky diky, uz je mi lepsie. Dala som si este jeden caj a trosku som to pomohlo. Idem si citat a pojdem zavcasu spat, lebo noc asi zase nebude nic moc. Ale este nakuknem 🙂

maculik
13. nov 2010

ozaj @olifcek alebo @svetlankat ste tu nedavno davali link na rolakove bodynka za cca 4-5€, nemate to este? Chcem Petrikovi objednat dve, lebo tu neviem kupit, tak nech nas to caka u nasich, ked tam o 2t pojdeme.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

jednotka nastupena 😀 😀

svetlankat
13. nov 2010

@maculik s manzelom sa to snazime riesit priamo cez obchod detex, mal by tam uz konecne buduci tyzden skocit, tak by sme kupili aj tebe a poslali, akurat je tam problem ze sa daju kupit len balenia a tam je ť ks a v cenniku je cena 2,8. Ale mm tam musi skocit a popytat sa a hlavne zaregistrovat firmu. Len nejak nemal cas, lebo mal vela roboty

svetlankat
13. nov 2010

@rivatha ja som tiez nastupena ale o chvilku asi vystupim a pojdem si lahnut.

svetlankat
13. nov 2010

@svetlankat ma byt 5 ks

garonka
13. nov 2010

hu huuuuuuuuuuuuuu straším 😀

konečne spíme 😝 zaspali sme s mojim prstom v ustach, no načo vymysleli hryzatka, prsty su naj 😅

k tomu oblečku, ja dam tobimu hocičo čo je dobre, nositeľne, značku cherokee som neľubila aspoň pre seba lebo trička sa mi paradni roztiahli do nadrozmernej veľkosti, ale zato detske veci su super, Tobi ma aj vetrovku na zimu, teplačky a aj bodynka nosime a su kvalitne 😉

a my čo oblečieme ku štedrovečernemu stolu? 😕 teplaky ee, ani oblek uf to bude fuška porozmyšľať 🙂

ale sa teším, že Tobi nabude na nas pozerať pri večeri a dostane aj on zemiak a rybku, sa teším 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

sme sa tu tak pekne nastupili a @rivatha odisla 😀

aaaa tu si 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

ja urobim juli asi salatik, aj terezke som robila...zeleninku co moze a zalejem jogurtom bielym 😉 😀

blumka
13. nov 2010

@rivatha a my sme akurat s mm hovorili zeby sme si mohli na zajtra urobit ale nakoniec bude len kasa zemiakova

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

toje inac super tema co dat papat nasim ratolesiam na stedru veceru, ja to uz dlhsie riesim. Poradte

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
13. nov 2010

@rivatha môžu sa od 10 m sladkovodne ryby, tak pohoda 😉 v mama a ja to bolo vo štvrtok 😉 že sa rybky môžu 🙂

maculik
13. nov 2010

@svetlankat dakujem, to by bolo super, keby ste to takto kupili a poslali 🙂 A to by tam mohli mat aj ine velkosti, ze? Lebo neviem, ci by som uz nevzala 80 radsej. A ak by sa dalo po kusoch, tak ruzove nie 😅 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

@maculik to je problem, ze v baleni je 5 ks a rozne farby, ze vraj sa to neda menit a vsetkych 5 ks je jednej velkosti, ale mudrejsia budem az ked tam mm uz konecne skoci a na vsetko sa popyta.

maculik
13. nov 2010

@garonka to fakt, uz od 10.mes? tak to aj ja na Vianoce dam Petrikovi rybku, len neviem aku, lebo my mavame peceneho kapra, ale ten ma kosti, to ani Adelke nedam. Zeby pstruha? Ale ci zozenieme cerstveho... Ake budete vy davat?

maculik
13. nov 2010

@svetlankat oki, tak mi potom daj vediet, prosimta. A to tiez neviem, co je za logiku, ak budu vsetky balenia obsahovat ruzovu. Ale tak hadam myslia aj na chlapcov 😉

svetlankat
13. nov 2010

@blumka
@rivatha my papame jogurt, prave som mm vravela, ze je to super napad s tym salatikom, ale nas bude este asi pomixovany, no uvidime co zivot prinesie za tie dva mesiace

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre