Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
25. nov 2010

@raa2 dakujem, ale my niesme chorí ☹ Nelka grcka len tak, sopliky nema...neviem ci este nejaky doznievajuci reflux, alebo si pritlacila na brusko ked bola napapana...
to Ela od avaka sopliky grckala, asi si si pomylila?
inak ako bolo v ZA? bola si pozriet aj v novych obch. centrach? ake to tam je? aj @rivatha by mohla vediet...mne sa tam teraz moc nechce, ked je to len chvilu otvorene tak je tam asi natresk, len mm uz nedockavy kedy pojdeme 😅

blumka
25. nov 2010

@olifcek fuuu..mna by asi porazilo, keby som takto musela fungovat ako ty...isto je to vycerpavajuce..keby ti aspon v noci pospinkala. Ty nechces skusit tu Sedaliu? akoze nenabadam ta, len tak mi napadlo ked zoska spominala ze trosicku pomohla..mozno by ste si aspon v noci lepsie oddychli

olifcek
25. nov 2010

@blumka vies co? tuto noc ma echala vkuse tri hodky pospat, co bolo uzasneeee, az sa mi verit nechce...a uz mame 4 zuuubky, tak mozno hlavne kvoli nim bola az tak moc nepokojna....

inak..spadla mi pred chvilou z postele...salili sme sa... oliv si vzdy na konci postele lahne, vie, ze tam nesmie...a uz ked som ju sla chytit, bleskovo si sadla a padalaaaaaaaa...dopadla, pozreli sme na seba, a rehot spustila,tak i ja. absolutne s aneudrela, hexh...nechapem..padala pomalicy....na nozicky, paq zadok, chrbatik a hlavku len polozila. ziaden buchot nic, neudrela sa absolutne... ale najprv som sa riadne zlakla. nastastie nie je postel vysoko, a oliv uz je pekne vysoka...teraz uz zaspava, tak ju vyzleciem a ideme kus haji...

blumka
25. nov 2010

@olifcek no tak aspon tie tri hodiny, aj ked pri vasom dennom turbo rezime je aj to malo... a mozno to bude tymi zubami...
joj, dobre ze sa nic nestalo...sikovna je, este aj pada ko maciatko 😀 😉

olifcek
25. nov 2010

@blumka ale sedaliu mam v poznamkach...ked uz bude moooc zle. ale ked som zvladla par noci kazdu polhodku byt hore... 😉 idem haji, boli ma hlava z unavy, hech

olifcek
25. nov 2010

@blumka hehe, ale inak som sa zlakla...esteze sa oliv rehnila 😵

jja
25. nov 2010

baby aky zazrak to u nas? Mlada spala od pol druhej do stvrtej....ze dve a pol...to sa nam este v zivote nestalo 🙂 ale som rada, lebo ja som spala s nou...aspon som si oddychla po noci, co vystrajala....inac baby spominali ste davnejsie, ze vam deticky vecer, ci v noci plackaju, ze sa nedaju utisit....mne vcera vecer o 10 Kajak tak plakala, ani na rukach a ked som nahodou polozila na postel ze vytiahmnem prso...no koniec...co to je? to este nepoznamm,,,, 😒

lenica81
25. nov 2010

caute zienky... ja som dnes bola u kamosky na poslednu chvilu varovat jej malu aj s mojim malym, kym bola u zubara... obaja malinky mi to prespali, tak som si aj ja zdriemla... a potom sa napapali a hrajkali spolu... Vilko mal dobry vzor jedaka a zjedol mi cely obed, tak uvidime, co bude zajtra... 😅
este som vybavila obuvnika a postu a prechadzku... pred pol hodkou som dosla a Vilko este spinka... teda uz skoro hodku opat... hadam do pol vstane, lebo o 3/4 bezim cvicit, tak nech si trosku cucne, ovocie mu potom uz da tato... 😉

@olifcek nevyspis sa velmi co... a chvalabohu sa nic nestalo...

ja som tiez grogy dnes... hadam ma ten pilates uplne nezlomi... 😀 bo mm po mne daco chce... 😎

jaja32
25. nov 2010

ahojte, mali sme prvy uraz ☹ Natalka sa rozbehla, ze pozbiera vsetky dvd co porozhadzovala a asi sa do niecoho zarazila a bum na pusu. Plac velky, tak som ju zobrala na ruky a jej aj krvicka tiekla z ustociek, nie velmi ale tiekla. Potom na mne sedela a ani sa nepohla.

Ja vas obdivujem ked aj v noci sa nevyspite. @olifcek poklona. My v noci celkom dobre spinkame, az na tuto noc.... sice mala sa vyspala, ale ja nie. Zaspala potom sa zacala prehadzovat z boka na bok, buchat nohami...asi 3x som ju dala vedla mna na moj vankus a asi sa jej to paci. Urobila som jej priestor a ona samozrejme ku mne, dala som ju dalej a ona zas ku mne....skoro som spadla z postele. Od druhej do piatej bola na mojom vankusi, ja som nespala, ked mm odisiel som ju prelozila na postel a o pol siedmej vstavala. Tak super.

blumka
25. nov 2010

@jaja32 joj, chudatko malicke 😔 hlavne ze uz je po placi a ze je ok 😉

laxity
25. nov 2010

ahojte

všetkým Vám ďakujem 🙂 🙂 🙂

laxity
25. nov 2010

@jaja32 😔

nič iné nestíham prečítať 🙂

raa2
25. nov 2010

@zoska v za dobre, ale rychlo 🙂 boli sme len od piatka obeda do nedele poobedia. bola som kuknut aupark este minule, ale len tak na rychlo. na kavu sme boli a potom v HMku som bola. v mirage som este nebola, snad v decembri ked pridem, sa tam pojdeme kuknut. A velmi grcate? mne sa matko z casu na cas dogrca tiez a to vtedy, ked sa naje a vysomre odomna jeden, dva keksiky a vtedy si pregrcne. aj vcera mi to spravil, furt pytal, pytal a potom sa zgrcal. ale nestava sa mu to casto, lebo si davam pozor aby vela naraz a casto nepojedol, lebo on by v kuse do tych ustociek cosi daval 🙂 ako take teliatko 🙂

svetlankat
25. nov 2010

caute baby tak som sa tu na skok dostala, prisla som z AJ a ideme kupat Misu, zajtra ideme do snv na vikend tak sa ozvem asi az v pondelok. @olifcek @blumka @garonka @lienka2 @katka888 mohli by sme uz fakt dat stretko, trebarz u nas, alebo v optime??? co vy na to???

katka888
25. nov 2010

@svetlankat
ano, niekedy bud tyzden 🙂

olifcek
25. nov 2010

@svetlankat mne je jedno kde, tesiiiiiiiiiiiim

svetlankat
25. nov 2010

@olifcek
@katka888 aj mne je jedno kde, ale uz sa chcem stretnut. 🙂 🙂 🙂 😝

blumka
25. nov 2010

baby, ja sa neslubujem, mam obe deti chore, tak neviem dokedy im to bude trvat..a terezka nepojde cely tyzden do skolky..lekarka nam odporucila poriadne preliecenie

andrea2603
25. nov 2010

ahojte,
ja len kuk, ale musím vám napísať, že Liv sa búcha a padá so železnou pravidelnosťou 😝 . Keď sa už niekam štverá, tak mm si zakrýva oči , lebo že sa na to už nemôže pozerať 😔 😎 Najhoršie je, že aj ideme k nej, že ju trošku pridržíme, ale začne vrieskať, lebo si myslí, že ju chceme odtiaľ zobrať. A samozrejme že tým, že lozí, nastalo u nás veľké upratovanie 😝 😀 , otvorí šuflíky a už triedi 😀

krásny večer ešte, hlavne @lenica81, keď už ten mm niečo chce 😀

lucia411
25. nov 2010

@raa2 ahojky, bola som teraz na Sk 😉 aj ja mam este zvysne š krabicky aptamilu 1, zvysili mi to boli zasoby lebo ja chodim nakupovat aptamil do DE, lebo tu u nas vo Swiss je strasne drahy....tiez premyslam komu tie 3 krabice dam...

lucia411
25. nov 2010

inac ahojte baby...tak my sme mali den uplne easy, doobedu slecna pospinkala 1,5 hodiny ze rekord 😀 a poobede 15 min, samozrejme len v kociku 😅 ..a teraz o 20.30 zaspala, ale so strasnym placom...ufff....a chce len so mnou zaspavat....chcem aby zaspavala sama tak ako predtym 😅 ....je to asi zmenou ze sme boli na Sk a teraz sme zase doma...tiez sa dnes tresla ale riadne, ma malu modrinku na licku...to bolo placu....a tiez len pozeram kde ide, co robi, no len spehujem a furt ju odniekal taham prec, lebo sa bojim, ze si ublizi...hlasia nam cely vikend snezenie, tak uvidime ake bude pocko, nech sme vonku aspon hodku denne

maculik
25. nov 2010

ahojte 🙂
ja som cely den doma, ked sa da, driemem, mama je vtedy s detmi. Je mi od vcera noci nejako zle, v noci ma prehanalo, dnes cely den ma boli brucho tak krcovite, ako minule, ked som sem pisala, ze mam ten zachvat bolesti, tak dufam, ze sa to polepsi. Idem teraz buvat, len som chcela nakuknut, co nove 🙂

a dufam, ze chori uz su zdravsi, aj nas to drzi, ale dufam, ze horsit sa to uz nebude.

ozaj @garonka mama spominala, ze v meste v jednom obchode nejake teple papucky ci co videla, tak pojdem pozriet a ak su to capacky, tak odfotim a povies mi, ci mam kupit. Len neviem, lebo blizsie mi to nepopisala. Ale zajtra chcem trosku po obchodoch popozerat (teda ak mi uz bude s tym bruchom lepsie 😝 , tak by som aj tam zasla.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
25. nov 2010

@lenica81 veru, prijemnu nocku 😀

olifcek
25. nov 2010

no ideme haji i my...snaaaad

garonka
26. nov 2010

dobre ranko som prva 😀

@maculik jej ďakujem krasne už som capačky našla take kožušinkove ako ma aj @laxity hoci musim tobiho nohu poriadne do tej capačky natrieskať 😅

@lenica81 aka bola nocka? 😀 😀 aj ja som taku mala 😀 😝

inač som bola u lekarky odniesť tobiho vysledky aj vigantol mi predpisala ale na jej uškrn myslim doteraz, že ah to zas nemate vigantol? ake zas? no čo veď tobi mi ho nepije ako čistu vodu, tak my berieme už 7 dni každy deň po 3 kvapky pravidelne tak preto sa minia rychlejšie 😕

@svetlankat my sa nesľubujeme či prideme nam sa plany menia stale 🙂

garonka
26. nov 2010

@lucia411 Lucka aj tu do Ke pošli snežik 😵 😵 sane na nas čakaju 😵

lenica81
26. nov 2010

ranko... 😉 @garonka 😀 😎

noc v poho... Vilko bol hore 3x, ale naspat zaspinkal, len rano uz mal o 6, tak mi teraz opat spi... periem a varim mu obed... a este hadam daco stihnem... joj, pozehlit mi treba... idem na to...

dnes je krasne vonku, tak skusim ist s nim von, ked bude hore... ale musim mat zasobu chrumiek, to zabera, teda aspon vcera to tak bolo... treba mi ist po cizmy k obuvnikovi, lebo podpatky boli trochen zosuchane... tak este mu jedny topanky vezmem, ze ci by to dokazal opravit... este mam aj jedny cizmy, a keby aj tie vedel... 😅 sa potesim... lebo su take cool... 😔 som tu nasla jedneho na sidlisku, lebo ti v obchodnych centrach nevedia uz co za to pytat... 😠

lenica81
26. nov 2010

aj ja chcem sneh... tu riadna namraza, o 1/4 na 8 bolo na teplomeri 0 stupnov... a to sme na 5 poschodi... kosa... vytahujem fusak... a musim zhanat zateplene capacky... 😔 trcia mu nohy z overalu... a chodit urcite teraz nebude...

lenica81
26. nov 2010

@laxity... kukala som na to avapro, ze odtial by som vzala tie capacky... aku mate dlhu nozku a ake cislo si vzala... aby som sa trafila... 😕 dakujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre