Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
30. nov 2010

@lienka2 musime uz aj mi, ako fajn ze vas tu mam

svetlankat
30. nov 2010

no baby cesto na chcebik kysne idem sa este najest, Miska hajka tak nech stiham

zoska
30. nov 2010

@svetlankat 😀
ty pouzivas penaten? kupujes ho kde?
ja som to vcera pozerala na nete a vyhodilo mi len ceske stranky a potom tam bol clanok ze na slovensku sa da kupit tato znacka pod menom johnson..tak neviem....
ale tak moze to byt omyl

zoska
30. nov 2010

ja som vcera poobede zamiesila na medovniky, cesto odpociva v chladnice, poobede ked dojde mamina na babysitting tak budem piect 😉

svetlankat
30. nov 2010

@zoska mne ho doniesla jedna znama z rakuska a uz sa nam mina, mala mi ho opat doniest kamoska, ale nedoniesla a baby tu z kona uz su na sk tak neviem ako mam teraz poriesit, lebo postovne vyjde tolko kolko stoji krem. My pouzivame penaten na zadocek a je fakt dobry.

svetlankat
30. nov 2010

chcebik sa uz pecie, tak dufam ze vyjde.

maculik
30. nov 2010

ahojte kocky,
ja len na skok pozdravit vas, prisla som pred chvilou z mesta, bola som na pol9 na masaz, juuuj, tak ma zmasiroval, ze uz vidim, ako ma zajtra bude ten chrbat boliet. Ale som rada, ze som bola, mala som to strasne uz stuhnute vsetko a sice ma tento tyzden uplne plny, ale aby mi pomohol, tak mi navrhol, ze v piatok nepojde na obed a mam prist a este raz mi to spravi. SOm rada, lebo tu pol hod.masaz stoji 9€ a v Bonne asi 4x tolko 😝 Preto tam nechodim a radsej sa vzdy snazim objednat tu.

Mama bola zatial s malymi, Petrik dokonca zaspal aj bez mliecka, tak som rada.
A je smiesny, Adelka mu pusta hudbu z toho takeho hracieho pozdravu (tato este kedysi na 50ku dostal a ona to objavila) a on stoji pri gauci, tuho sa drzi a ked to A.pusti, tak zacne tak smiesne tancovat, skrcat kolena a natriasat sa, no zlaty je. Musim to natocit, aby aj Vladko videl.

Docitam az vecer ( @zoska aj ti odpisem), tato ma uz vyhana (ma dnes dovolenku) a chcem sa aj Adelke povenovat. Zajtra musim ist s nou do mesta vybavit pas, lebo jej v januari konci.
Dufam, ze marodi su uz zdravi, ktori nie, tak prajem rychle uzdravenie. Petrik nastastie atb nema, ale sirup na kasel, kvapky do nosa a Fenistil.
tak zatial pekny mrazivy dnik 🙂

zucana
30. nov 2010

cafte baby my sme dnes trosku nervne spat este nic...a to uz by mala podla svojho programu a prosim pekne uz sa vystvera na gauc.... 😕

lenica81
30. nov 2010

caute baby... my sme dnes boli v auparku, ale pospal mi asi len 20 min, tak som zvedava, kedy zacne hysacit... asi skocim este raz dnes von... zajtra ma byt vraj opat metelica, tak treba vyuzit slniecko... 😵

@alex ja som dnes skusala 1x, dala som zemiak a mrkvu a oliv. olej... niekto tu spominal, ze ked davame strukoviny, netreba maso, aby to nebolo tazke na travenie... a celkom chutilo... @zoska, chvalabohu sa uz trosku rozpapal a nemam kazdy den z toho nervy, ze mi neje zeleninu... 😔

@svetlankat a dostat to kupit v rakusku... 😕

lenica81
30. nov 2010

@zoska to by som mala aj ja... mam v merku ten recept na orechove medovniky od @jaja32... 😨

@maculik dobra masaz nie je zla... ja by som si tiez dala... ale nejako to musim uz poriesit s mm... tam, kam chodim cvicit, masiruju, tak sa skusim popytat...

@zucana sikovnica...

idem, maly mi ohryzuje prsty na nohach... teda skoro... kuse ma... trcia mi z barovej stolicky... 😕 😅

lolka
30. nov 2010

@loginga myslim, ze ty si sa pytala na sedacku....my mame maxi cosi priori
@olifcek odpisala mi annag, tak kojit mozem uplne v pohode aj ked mame augmentin, nemam ju prave teraz ochudobnovat o vitaminy co su v mm, ze je to male mnozstvo. tak som rada a dudlujeme v klude dalej 😉 moja doki je stara skola zrejme a nema o tom dostatok info 😒
my sme mali noc rusnejsiu, furt sa metala, hadzala so sebou, kaslala....vobec som sa nevyspala 😒
a aj my sme sa pohorsili s jedlom, nejak zacala vymyslat, dnes som do nej dostala na obed asi 15 lyziciek - uspech, vcera vobec nist, len ovocie. @zoska

spominali sa tu aj keksy, ja som malej kupila tieto v bio obchode, su spaldove bez cukru a vajec :
http://www.holle.com.au/products/cookies.html

exupery
30. nov 2010

@alex ja robim cuketovu polievocku-cuketa,zemiak,ol.olej,drveny kmin, a dam tam cer.sosovicu na zahustenie,alebo potom:do vody das sosovicu,mrkvu-baby,zemiek,trochu drv.kminu,pazitku,a bud zltok alebo masko,a povaris,mixnes a nasej chuti...

zucana
30. nov 2010

a uz sa moze dat kmin?
no apytal sa niekto ze ako ideme zaspavat...no dam bocnicu a do postielky a uvidime co bude 😀

zucana
30. nov 2010

@loginka tu maxi cosi tobi ma @maculik aks i dobre pamatam....

garonka
30. nov 2010

@zucana môže troška ja tak dam štipku pre chuť 🙂

zucana
30. nov 2010

jaaj lebo ja niekde citala ze koreniny zatazuju oblicky 😕 do 2 rokoch ich vraj babatka nemaju oc dobre este vyvinute...

maculik
30. nov 2010

@zucana praveze kmin je dobry, ked davas strukoviny, pomaha zabranovat naduvaniu. Ja tiez sem-tam dam, ked nezabudnem, uz davam niekedy aj stipku majoranu a bazalky, pazitka je tiez dobry napad, musim kupit aspon susenu.

bola som teraz hodku na prechadzke sPetrikom, tak som riadne vymrzla, brrr, kosa je. Adelka buva, ale asi sa o chvilu zobudi.

@loginka ano, ja mam Maxi cosi Tobi, ale este 2008 model, co sme kupili Adelke. Som spokojna, hlavne teraz po ceste z letiska, ked som mala od kamosiek pozicane take obycajne, co nemaju ani polohu na spanie, tak oboja ked zaspali, mali hlavu na hrudi, velmi nepohodlne. tak som rada, ze my mame takuto, kedze aj dost cestujeme.

blumka
30. nov 2010

bujaka zeny...
saleny den
my sme dnes boli na poradni s Juli, vazi 10kg, meria 78cm ale mala pokrcene nohy takze asi aj viac. Terezka stale kasle ako tuberak ale nic nema, ziadneho bacila, dokonca ziadne hlieny, nic, a zlata lekarka, vravi ze ona jej nechce davat atb, ze ci ja chcem..tak ze nee..ze som na materskej ze naco nech sa len pomaly preliecuje ked to atb nevyzaduje...tak ma to tesi, ze mame taku pediatricku, ktora nedava silou mocou zbytocne lieky. ale vraj ak sa to neprelieci posle nas uz na krcne, ze ci s mandlami nie su problemy...
a pytala som sa aj jej na prve topanocky, tak ze az ked bude chodit...tak idem zhanat protismykove ponozky 😉

garonka
30. nov 2010

@blumka ja som kupila v kiku protišmyky stali dva pary 3 €

garonka
30. nov 2010

@blumka Juli ma paradnu vahu 😉

blumka
30. nov 2010

@garonka fakt? tak tam zbehnem cez vikend, dakujem 😉

garonka
30. nov 2010

@blumka hej hej maju a su fajne ja som kupila take hrubšie a nešmykaju sa po podlahe

blumka
30. nov 2010

baby...prosim vas, poslite trosku pozitivnej energie a modlitieb mojej sesternici a jej syncekovi...dnes sa predcasne narodil, ma len 800g ☹

garonka
30. nov 2010

@blumka silno držím prstíky tak silno ako len viem a budem na nich myslieť 😔

garonka
30. nov 2010

@blumka a v ktorom tyždni sa jej babätko narodilo?

blumka
30. nov 2010

@garonka ja vobec neviem..mala termin niekedy vo februari ale ci na zaciatku ci na konci, neviem...oni velmi o tom nehovorili, sesterka uz neviem kolkokrat potratila, s manzelom sa o babo snazia uz asi 6 rokov a toto uz vyzeralo velmi nadejne.. jej brat ma uz dve deticky pochovane, jedno zdrave maju doma, nieco asi geneticky maju v rodine ale je toho strasne vela na jednu rodinu. je mi to v podstate najblizsia sesterka z tych vsetkych co mam, vyrastali sme spolu...velmi by som jej dopriala zdrave babo...uz som myslela ze sa to konecne podari..tak sa budem silno modlit za nich

garonka
30. nov 2010

@blumka veľmi silno držím prstíky aby všetko dobre dopadlo, nech sa chlapček drží a bojuje
chuďa sesternica ☹ koľko si toho ona prežila a ja verím, že všetko dobre dopadne

lenica81
30. nov 2010

@blumka aj ja som dnes kupila v c&a maju protismyky... 3 za 4,90, take hrubsie...

lenica81
30. nov 2010

@blumka silno drzim palce... nech sa zadari a su stastni a spolu doma co najskor... 😔

lenica81
30. nov 2010

inak baby, som bola v c&a, maju zateplene capacky, ale 19-20 uz sa mi nedali obut, nieto aby to do konca zimy mal... tak ja neviem, kde zozeniem, ked vacsie nemaju... @garonka, ty si ake cislo kupila... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre