Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
16. dec 2010

ale moj problem s capackami zimnymi sa neporiesil, lebo segra mi kupila klasicke, a aj ked maju dlhsiu tlapku, tak ked ma Vilko pancuhy a ponozky, tak kvoli nartu sa mu tak ci tak nevmestia na nozku... skusim predsa asi tie s prasiatkom v tescu kupit... nech mame aspon nieco... hold su ruzove, no ale mam na vyber... 😢

blumka
16. dec 2010

baby, nechcete niekto kabat? mamina dostala ale je jej velky, je to 38, je cierny, skryte zapinanie na cvoky, obsahuje aj 5% kasmiru, je fatk velmi prijemny na dotyk. Kebyze bol mensi tak si ho nechavam 😉

lenica81
16. dec 2010

@avaka tak jej mozno casom zachuti... 😉

@njonja aka si ty sikulka... kreativne si teda vyuzila cas na reset... 😉 a hadam ti s tymi kolacmi niekto pomoze... inak to zostava na teba... a dufam, ze sa Patimu polepsi... 😔 a tesim sa na foto...

tak ma napadlo @matesl, ze na stranke annag som videla nejaky navod na prirodzene odstavenie... hladam... http://dojcenie.wordpress.com/2010/05/24/predca...

svetlankat
16. dec 2010

@lenica81 pekny clanok

lenica81
16. dec 2010

@blumka k 38 mam daleko... 😅 som si vcera vyzumbovala svalovicu... 😒

lenica81
16. dec 2010

@svetlankat vsetky su take... 😉 vzdy rozumne napisane a podporujuce dobru vec... ako, dalsi zub sa vytlacil... 😕

alex
16. dec 2010

Ahojte, my sme mali tiež včera poradňu a máme 9600g a 77,5 cm. Ale aj jednu zlú správu, malému nezostupujú semenníky, tak sme boli u chirurga rovno, ten mu to pozrel a jeden je úplne hore a druhý sa dá stiahnuť do miešku. Poslal nás na sono, ale vyjadril sa tak, že zrejme sa to už neupraví a bude nutná operácia ☹

alex
16. dec 2010

A inak noc bola tak na poli, spal od ôsmej do trištvrte na dvanásť vkuse a potom bol hore dve hodiny, stále sa len prehadzoval, nevedel sa uložiť, no a potom sa mi aj tak budil každú chvíľku. Dúfala som, že aspoň ráno pospí, ale prd, hore bol už pred pol ôsmou.

svetlankat
16. dec 2010

@alex juj to je mi luto, drzim palce, mate krasne miery

@lenica81 teraz pozeram aj prirodzene odstavenie, je to pekne napisane.

lenica81
16. dec 2010

@alex parada, jaky ste velki... 😵 inak Jakubko sa stale usmieva ako slniecko... moj na teba iba kukal jak puk... 😅
fuha a ze operacia... a kedy vas caka... 😢
no, ja si obcas tiez myslim, sak toho v noci nepospal, potiahne dlhsie a prd... 🙄 a k tomu este nabudeny ako po redbulle... 😀 a ja takato... 😔

alex
16. dec 2010

@svetlankat ďakujem.
@lenica81 že slniečko, asi si odišla skôr, ako tento krpec začal u doktorky cirkusovať. Plakal tak, že ani po očkovaní toľko neplače. Nepáčilo sa mu meranie hlavičky, hrudníčka a aj keď mu do pusinky pozerali.
Operácia neviem ešte, že kedy, uvidíme čo povie po sone.

alex
16. dec 2010

A ideme dnes zdobiť stromček, tak sa teším ako bude drobec reagovať. Máme po dlhej dobe živý, krásny, nórska jedlička to je. Keď ozdobíme, tak hodím foto.

lenica81
16. dec 2010

@alex waw... ja by som tiez brala zivy, ale v nasom byte je to nepredstavitelne... 😔 teda, nechodili by sme na balkon prinajmensom...
inak ako s byvanim... daj do tajnej, ak mozes, alebo vobec chces... 😉

takze sa nam zvianocieva... ja musim napisat dlhy zoznam, co nakupit na papanie... lebo nic este nemam... a moja mama vcera, ci som nachystana... 😅

alex
16. dec 2010

@lenica81 no teraz to stojí, makať sa začne znova až v januári. Svokrovci vraveli, že na jar už tam pôjdu, svokra má v máji narodky a že to už tam isto budú, mohli by aj skôr, vôbec by som sa nehnevala, no budem rada ak sa to do jari stihne, keďže roboty je ešte dosť.

jaja32
16. dec 2010

@lenica81 no super, ja to vyuzivam velmi velmi 🙂

svetlankat
16. dec 2010

ja uz mam z potravin skoro vsetko, uz len ovocie a slahackovu smotanu, inac mam vsetko,

garonka
16. dec 2010

@alex tobimu na nefrologii lekarka kontroluje guľky a jedna guľka mu lietala kdesi hore tak po každom kupani robim masaž aby viac hore nešla je to dosť obtiažne lebo to treba robiť jemne a mm na to nema silu a boji sa 😒 a to preťahovanie pipika som našej pediatričke skalopevne zakazala, lebo chcela mu to robiť nasucho a v lete mu kvôli tomu zaniesla bakteriu ale už dobre je

aj nam hrozili operaciou ale našťastie nieje nutna, tak veľmi silno držím prstíky aby ste ju nemuseli absolvovať 😔

garonka
16. dec 2010

aj ja chcem veľmi živý stromček ale mm, že nie lebo čo urobíme s umelym ale ho nejak presvedčím 🙂 predsa živy je najkrajší 😵

lienka2
16. dec 2010

ahojte 🙂
vidim ze sa tu zdobia usilovne stromceky, nakupuje, pecie.. ja som akurat stihla suche pecivo upiect cez vikend, vsetko ostatne budem robit po veceroch ked bude uz mm doma z prace, kedze dovolenku ma az po sviatkoch.. cez vikend chcem stihnut posledny nakup a potom uz len tu u nas v potravinach nakupit pecivo..
ozaj budu mat vasi drobci tiez vianocnu veceru? je mi jasne, ze kapustnicu ci salat nemozu, ale ze ci im budete pripravovat nieco speci alebo dostanu co to aj ine dni..

maculik
16. dec 2010

ahojte 🙂
@lienka ja asi nic speci, Petrik aj tak nema velmi rad novoty, tak aby sa vobec najedol, spravim nieco overene. Som rozmyslala, ze mu spravim taky akoze salat, ved hrasok, mrkvu, zemiacik a zltko moze, to by som popucila a skusila by som tam pridat lyzicu bieleho jogurtu, ak by to nepapal, tak by som mu to dala bez jogurtu. To vlastne papava bezne 🙂

lienka2
16. dec 2010

a este ma napadlo, nejaky tip na dobru knihu o detoch a rodicovstve.. ?

lienka2
16. dec 2010

@zoska, viem ze sa trapis, ze Nelka bude dehydrovana, ked nebude pit.. no ani lukasko nechcel pit zo zaciatku vobec, ked vypil za cely den par hltov som bola stastna.. a to bolo horuce leto 😅 teraz som ale naho nasla fintu, flasu necham len tak niekde polozenu.. ked ju objavi uteka k nej a ochutnava co tam je.. ked mu ju ja strcim do ruky tak sa ledva napije.. takze len skusat, ponukat a ona sa napije ked bude chciet 🙂

raa2
16. dec 2010

ahojte,
@maculik nam je to jedno, moze byt aupark alebo eurovea, 14 : 00 nam vyhovuje. idem si trosku pocitat kym maly spinka. od rana som upratovala a varila 🙂

@lenica81 to ake cudo na krk? ja som zhanala taky flysove na krk pre matka, ze sa nemusi davat sal, ale hento, lenze mali iba strikovane a to som nechcela. kamoska ze to v hmku kupila, ale ani v BA ani v ZA som to nevidela...a my chodime za kazdeho pocasia vonku, pokial teda nie je ze uplne otras pocasie...
@avaka na zips sa vztahuje reklamacia...

zucana
16. dec 2010

@alex juuj snad vsetko dobre dopadne vahu mate ale krasnucku.
my sme spali do 9.30 ale tak polku noci medzi nami lebo som bola uznavena a o 3tej ma uz nebavilo vyberat z postielky uspat a potom dat naspat aby sa za hodku zobudila a zistila ze nie je s nami 🙄
no a zajtra uz odchadzame 😵

avaka
16. dec 2010

Cafte 🙂
@raa2 ,@olifek,dik 🙂 ,tak ich pojdem reklamovat 😒
my sme mali hroznu noc 🙄 ,od uspatia cca 13 x hore ,do polnoci kazdych 30 min. a po polnoci,kazdu hodinu

ale je dnes kosa...my ale von urcite pojdeme,ale vcera som sa teda bala,v bazene +33 st.voda a vonku okolo -1,tak sme tam radsej dlhsie zotrali,nech s aklimatizuje..

maculik
16. dec 2010

kocky, zabudla som krem do zleho pocasia u mm v aute, mozem dat malemu tu klasicku modru niveu, co myslite?
chcem ist von a mrzne, ma aj ten ekzem na lickach a brade a krem bude v lekarni az dnes...

zucana
16. dec 2010

@blumka ved aj z tych darcekov by si nejake vybral 😀 napr. lietadlo alebo zoo 😀
co mu endas spravit tricko s vasou foto alebo ramecek alebo nieco take .....tu ficia aj vankuse. knihy s fotkami a veci od vymyslov sveta s fotkami aj papuce a mod mysku na comp podlozka a pod 😉

avaka
16. dec 2010

@maculik ,ja by som dala niveu,urcite by som nesla do mrazu bez 😉

zucana
16. dec 2010

@maculik podla mna mozes dat 😉

maculik
16. dec 2010

@zucana @avaka super, dakujem 🙂
ved kedysi sa len nivea a indulona pouzivala, no nie? 😉

@blumka nasi idu mm kupit taky balicek zo 4-5druhov sypanych cajov, nevedeli co, kedze mm vsetko ma, tak som im poradila toto. Ak mate radi cajik, tak to je tiez dobry darcek. len mozno si chcela skor nieco materialne.

inak, ja mam tiez pre mm len tu kozenu tasku a nic viac, este jeden chcem, ale neviem co... tak dajte tipy, co ste kupovali :D

zucana
16. dec 2010

tak este raz co som ja: kosela, autosedacka pre viki do jeho afta a kalendar 😎

olifcek
16. dec 2010

ja som pisala do temy o darcekoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre