Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
21. jan 2011

@avaka podla mna mozes urobit piskotovu tortu s ovocim...

lalipop
21. jan 2011

dnes sme mali super den.moje zlaticko cez den dobre spinkalo vonku 3 hodinky a doma este navecer 2 hod. potom sme sa spolu jasili a o 22.00 sama krasne zaspala.

laxity
22. jan 2011

Dobré ránko

@maculik tiež som rada, že už aj Petríkovi sa polepšuje a papá 🙂

@elleniak @svetlankat @blumka ďakujem, tak zatiaľ používať kozmetiku nebudem, kedže Naty nemá suchú pokožku 🙂

stretiek bolo viac ako píše @alex či už v Bratislave alebo baby v Košiciach...vždy je stretko fajn, vidno ako nám krásne deti rastú, tak sa môžeš nabudúce pridať 🙂

@alex aj mňa čakajú horné osmičky 😖, ale ja som musela dať aj dolné von, kedže mi rástli šikmo 😕, ale to budem riešiť po kojení...zatiaľ to neponáhľa 🙂, ty si ich kedy plánuješ dať von?

@lenica81 tak si uži svokrovcov, mne tiež dnes prídu ale len poobede 🙂

@olifcek super, že má Oliv všetko v poriadku, tak vidíš, už to nie je predčasniatko, krásne nás dobehla a možno aj predbehla 😀 😵 😀

@svetlankat ale tak je to aspoň kvalitná kozmetika Bioderma ako nejaké iné..... 😒

@zucana dúfam, že sa teplota nezvýšila a všetko je v poriadku...nezabudni napísať 😉

@lalipop krásne ti Laura spinkala, to vždy tak? 😕 Mne Naty spinkáva doobeda cca 2 hoďky a poobede 1,5 hoďky...ale ako kedy, niekedy len pol hoďku 😅

@zoska ojój chúďa Nelka...dúfam, že ju to moc nebolí...a bolo veľa plaču? 😔 , tohoto sa ja vždy bojím, keď sme v kuchyni a začne sa po mne štverať 😅

@blumka som zvedavá na výšivku, ale určite bude nádherná 🙂

My sme mali včera celkom fajný dník, boli sme v Nitre, samozrejme Naty celú cestu prerevala, nakoniec musela šoférovať kamoška a ja som bola pri malej vzadu, aj tak nepomohlo, pobehali sme obchody, kúpili na narodky darčeky, výzdobu, dali si kávičku a šli domov...a večer sme uložili malú a šli sme kamarátom kolaudovať byt 🙂

pekný víkend všetkým 🙂 idem uložiť malú bo od 5.30 straší 😀

laxity
22. jan 2011

@avaka kuk IP 😝

mmaarrttiinnaa
22. jan 2011

ahojte srdečne blahoželáke všetkým detičkám ktoré maju dnes 11 mesiacikov tak ako my @laxity @lenicka81 @matesl a všetkym na ktorých som zabudla

laxity
22. jan 2011

@mmaarrttiinnaa jéj podobne prajem 🙂 a ďakujem 😵

a taktiež všetkým dnešným oslávencom všetko len to najlepšie 🙂 🙂 🙂

andrea2603
22. jan 2011

dobré ránko 🙂 ,
dnes je tu tých 11.mesačných oslávencov viac, želáme s Livkou všetko najlepšie 🙂

zucana
22. jan 2011

Vsetko naj oslavencom
My bez teplotky a lepsia noc dokonca svetlanka palce drzala 😀

maculik
22. jan 2011

Dobre ranko,
jej, dnes je ten plodny datum :D , co sa vo februari tolko drobcov vypytalo na svet 🙂 Tak aj ja prajem vsetko naj k 11.mesiacikom a uzite si posledny mesiacik prveho rocku, lebo o mesiac uz zacnete druhy 😵

@laxity no, papa, ale kupovane 😝 Ale aspon nieco. A vcera papal nasu vlockovu zelen.polievku, chutila, este ze som ju nesolila velmi a korenie vobec, len bylinky. Tak dnes skusime znovu 🙂

Tu snezi, drobci sa hraju, P.pojde papat a okolo 10 spat, buntosil uz pred 6 😝 A Adelka sa zobudila o 5, ze Dobre ranko, uz som sa zobudilaaaa a hladala nas po chodbe. Tak som ju dala vycikat a este som ju dala do postele a potiahla do pol8 🙂

blumka
22. jan 2011

aj ja zelam vsetko naj oslavencom 😉 😵 uz len mesiac 😉

laxity
22. jan 2011

@zucana tak super 🙂

ďakujeme 😵

laxity
22. jan 2011

@maculik mne zaspala až teraz...opica jedna a už také očičká mala 🙂

maculik
22. jan 2011

@laxity ja idem dat maleho o 10. Este som volala svokre, nech mi posle krupicu, polohr.muku, Sunar a Adelke Brumikov. Jasne, ze sa rozkecala, tak bol z toho 15min hovor...

POjdem dorobit franc.zemiaky, Adelka mi osupe vajicka a potom jej nieco pustim, kym to zmiesam a tak.

A caka ma dnes aj kupelka, vecer A. nedobehla na nocnik a vycikala sa uz so stiahnutymi gatami na zem, sice som to pretrela,ale este raz to zmyjem cele 🙂

maculik
22. jan 2011

@laxity a ako dlho ti teraz bude spat?

laxity
22. jan 2011

@maculik pred chvíločkou vstala 🙂 a teda aj my všetci 😀

garonka
22. jan 2011

všetko naj naj oslavencom k vymesačinam, za chvíľu je tu prvy rôčik 😵 😵 😵

garonka
22. jan 2011

@laxity aj my sme sa nedavno z postele vytrepali a už raňajkujeme 😅

maculik
22. jan 2011

@laxity jej, tak to ste si fajne pospali vsetci 🙂 Petrik spal dnes plnych 30min, asi si "nadspal" vcera.. Boli sme vonku, teraz ideme obedovat a Adelka buvat. A poobede zase von, ak stihneme, kym pojde P. spat druhy spanok.

svokra mi volala, ze sunar kupila, ale len vanilkovy, ze aby mu lepsie chutil. Tak som jej na to nic nepovedala, ale dam si od mamy poslat aj normalny... Aky je ten vanilkovy? To vobec uz mozu?

maculik
22. jan 2011

@garonka super, ze UZ ranajkujete 😀 Si mi pripomenula moju segru (zatial bezdetnu), ktora ked mi cez vikend pise, tak az okolo 11-pol12 a ze prave ranajkuju. Iny veget 😎

elleniak
22. jan 2011

laxity velmi rada sa stretnem bratislava by mi vyhovovala.

lenica81
22. jan 2011

ahojte, svokrovci su na prechadzke s malym, tak som nakukla...

vsetkym dnesnym oslavencom, ktorych sa urodilo pozehnane, vsetko naj, hlavne nech su zdravi a robia len radost... i ked obcas to nie je med lizat... 😨 😉 😵

@maculik ked davame vanilkove acidko, tak asi aj sunar mozes, len sa mi zda, ze to zbytocne mylit bude... 😉 inak, ja polievku nedavam, lebo mi stlaca lyzicku jazykom a vodnate mu vytecie, no, neviem kedy s tym zacnem... 😒

idem ja, aby som neurobila zly dojem... 😉

lenica81
22. jan 2011

@elleniak tak to sa tesime... 😉

elleniak
22. jan 2011

alex a kde ho budete mat mozem sa pridat?

laxity
22. jan 2011

@elleniak stretko sme mali v Eurovea a v Auparku, ale naposledy sme boli v super detskom kútiku a to bolo asi fakt najlepšie 🙂

a odkiaľ si presne?

@garonka neser tigra s tým vstávaním vaším 😀 😝 😀

ďakujeme 😉

laxity
22. jan 2011

a inak ja som za nejaké stretko kedykoľvek 🙂

elleniak
22. jan 2011

laxity z kaplnej-vydala som sa sem ...inak som byvala v BA a ty?

laxity
22. jan 2011

@elleniak z Kaplnej no super, to mám kúsok 🙂 ja bývam v Modre ale rodičov mám vo Vištuku 🙂 sa môžme vidieť kedykoľvek 🙂

teuska
22. jan 2011

caute babulky 😅
Ako travite sobotku?
My so soplikom, takze sice vyzera vonku krasne, ale na prechadzku sa nejde. Nevedela som ho poobede uspat, tak bojoval 😝 Ale uz spinka a ja sa chystam umyvat riad 😖
Aku torticku alebo maskrtu budete robit pe deticky k narodeninam? Co im kupujete?
A aby som nezabudla, vsetko naj, naj, naj...... vsetkym dnesnym oslavencom.
Ozaj babenky, co s tou zalohou? Treba uz poslat?

laxity
22. jan 2011

@teuska vonku je krásne ale zima 😅

Skoré uzdravenie Petríkovi. Ja som kúpila malej hojdačku drevenú, drevené vkladačky s držiakom, oblečenie 🙂 . Tortu budem robiť piškótovo-jablkovo-pudingovú pre Natálkine kamošky 🙂 a pre hostí dávam robiť tortu ale ešte neviem s akou náplňou 🙂

a ty čo plánuješ? 🙂

keju
22. jan 2011

Ahojte zienky, rada by som medzi Vas patrila...mame chlapceka,narodil sa 1.2.2010, hoci termin sme mali 21.1.2010...huncut si prehadzal jednicky a dvojky..doteraz sme sem nechodili, lebo malicky je narocne babatko a nemali sme velmi cas..ale zlepsuje sa to a chceli by sme spoznat nejake maminky a ich deticky, radosti a starosti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre