Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
22. jan 2011

@keju ahoj 😉 @maculik ma maleho Petrika ktory je tiez narodeny ako tvoj Teo... 😉
odkial si?

laxity
22. jan 2011

@keju vitaj 🙂 čo chvíľka tu máte rôčik 🙂

keju
22. jan 2011

@blumka sme zo Samorina... vzdy ked si precitam Teo tak kukam ze o kom to pisu 😀 maleho volame vsetci Tejko..si to asi prepisem...inak tento MK je uzasna vec..uz velakrat mi pomohol..citatelkou som uz dlho 🙂

keju
22. jan 2011

@laxity no veru...ja ani nechapem ako to zbehlo...aj Vam sa to zda ako vcera? zajtra sa zobudim a bude po materskej dovolenke 🙂

laxity
22. jan 2011

@keju 😀 veľmi to rýchlo ubehlo...dnes sme to riešili bo Naty má 11 mesiacov, že ako sme takto pred rokom už čakali nedočkavo kedy to KONEČNE príde 😀 a teraz skoro rok prebehol ako voda 🙂

keju
22. jan 2011

@laxity rodila si v Ba? ja som mala TP 21.1.2010, takze takto pred rokom uz sme boli den po TP..rodila som v BS, tak mm uz o takomto case sedivel, ci stihneme dojst do porodky... 😀 😀 😀 baby a vy sa aj stretavate? bo neviem si to dobre vysvetlujem...gratulujeme tvojej malickej 🙂

olifcek
22. jan 2011

@keju vitaj

baby, krasne vymesacniny prajem

svetlankat
22. jan 2011

@keju vitaj medzi nami
@avaka dakujem

svetlankat
22. jan 2011

aj my prajeme vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj

laxity
22. jan 2011

@keju hej rodila som v Ba na Kramároch a spokojná som bola, určite aj druhé budem 🙂 . Aj košičanky aj blaváčky sa stretávame, košičanky určite viac....my v ba robíme hromadné stretká, väčšinou keď príde @maculik alebo @zucana zo zahraničia, tak sa niečo spíska 🙂

jaja32
22. jan 2011

vsetko naj, naj oslavencom 🙂 🙂

@keju ahoj, a vitaj

svetlankat
22. jan 2011

@laxity mohli by ste zavitat aj do ke, my tu si vas rpzpberieme domov 🙂 🙂 🙂

elleniak
22. jan 2011

laxity no parada som za kedykolvek...... navrhni kedy

elleniak
22. jan 2011

pripajam sa k blahozelaniu vsetko naj......,oslavencom

elleniak
22. jan 2011

vitaj keju....tak ty si rodila v BS to je moje rodne mesto prezila som tam krasnych dvatsat rokov, bola si spokojna? ja som rodila TT dalo sa....

garonka
22. jan 2011

@maculik fajne sa nam spalo ocka mame už 2tt doma tak Tobi je na ňom uplne zavisly, tak naše rana su pre nas na obed 😅 😅 😅

andrea2603
22. jan 2011

@keju vitaj a aj NZ majú stretká 😵 , že @jaja32 🙂

svetlankat
22. jan 2011

@garonka fajne si to tak uzit, aj ja by som brala

jaja32
22. jan 2011

@andrea2603 🙂 🙂 maju, maju, len este my sa musime vybrat do NZ....no aj to bude, lebo krpana nechce sediet v kociku. Normalne ho idem predat a odskusame Brankov kocik ci kupime take daco. 🙂

maculik
22. jan 2011

Ahojte 🙂
uf, tak mali su od pol8 v posteli, tento den bol zaberak... Petulik spal 2x po pol hodke a Adelka cez obed nespala, len pol hodku lezala v posteli a potom prisl, ze cikat a jasne, ze potom som ju uz do postele nedostala. Neboli zli, len akoby dnes pojedli dive huby, hlavne Adelka, ta sa blaznila a vymyslala, ze uz som vecer fakt mala dost. Okupala som ich a malej vlasy vynimocne v sobotu umyla, lebo mm zajtra pride isto neskoro a unaveny, tak nech nemusi on, a uz spia.

@keju jeeej, vitaj aj s Tejkom 🙂 Tak budeme oslavovat spolu, este aj @hajdylca 🙂

keju
22. jan 2011

@elleniak bola som velmi spokojna, uz by som inam nesla..aj ked cestovanie bolo narocne 🙂
@jaja32 a mal ti nechce byt v kociku vobec? alebo len ako ma naladu? my sme sa s tymto pasujeme este stale...
dakujem maminkam za privitanie 🙂

blumka
22. jan 2011

@maculik aj u nas boli dnes na obed asi salene huby alebo nejaka turbo kasa ci co...juli spala velmi malicko ale energie mala za desiatich...teraz sa hodinu hadzala po postielke a stale kecala a vyskala a rehotala sa...a potom zrazu ticho a decko spi 😀

lolka
22. jan 2011

cafte baby
@keju vitaj u februaroviek 😉

dnesnym oslavencom prajeme krasne vymesacniny 🙂 🙂
vcera sme 1x ochutnali Lipanka - smakoval velmi a dnes biely Actimel a tiez chutilo 😉 z bieleho jogurtu spapala len asi 3-4 lyzicky. keby ho nechcela papavat, tak jej do toho supnem domaci lekvar co robila mamina.
dnes sme boli na nakupoch v Avione, Viki sme dali si trochu "pobehat" do toho detskeho ihriska, straaasne sa jej pacilo, vsade sa stavala, ukazovala na deti, kricala a ja som len trpla, aby na nu niekto neskocil. bola suverenne najmensia a deti behali ako dive......mm k nej ani nechcel ist, ze by ich len odhanal....no chlapi 😅

maculik
22. jan 2011

inak kocky, ja som si teraz citala rok dozadu, ked sme este boli bruskate a predbiehali sa, ktora chce ist prva rodit,a potom ako @zoska sem hodila odkaz, ze uz je Petulik na svete, a uz je to cochvila rok... 😵

idem ja papat a asi pozriet Zufalky 🙂

lolka
22. jan 2011

@maculik aj mne sa to zda, ze to bolo len vcera ked som cakala na den "D" 😀

andrea2603
22. jan 2011

@maculik tak to si pamätám ... a žiadne predbiehanie sa 😀 😀 😀

@jaja32 bugina je už v komore, ani na balkon som ju už nedala 😉

jaja32
22. jan 2011

Za jeden mesiac nam vysli 4 zubky. Zatial nie su ziadne na obzore. Je to take chutne... 4 hore a 2 dole.

@keju vcera som ju uplatila rohlikom, tak vydrzala 30-40 min. Vacsinou po chvilke zacne plakat..... hlavne ked nevidi nejake zvieratko pobehovat po ceste. Uz viackrat som ju nosila na rukach, no a to odmietam. Samozrejme, ze kocik budeme mat nadalej, ale tesim sa na jar a leto. Dufam, ze sa rozchodi a snad postaci trojkolka.

@maculik @blumka mam taky dojem, ze sme varili z rovnakych surovin 😀 😀 😀 nasa mala tiez energie za troch. Spinkala asi 40 min. za cely den.

lolka
22. jan 2011

@jaja32 my mame 4 dole a 2 hore....a vychadzali po 2 s rozpatim 2 mesiacov 😉

aj my vydrzime v kociku tak max. 20-30 min. po zobudeni, ked sme vonku a rozok zabera hlavne pri nakupoch. uz ani nechodim na velke prechadzky, lebo ked sa vyspi, tak ficime domov.

olifcek
22. jan 2011

ja som vlastne kociar uz v juni mohla predat, ze? 😅

elleniak
22. jan 2011

keju , jaja32 aj ja mam problem maly mi poslednom case nechce sadnut do kocika potom ho nejak zabavim a šupnem ho tam myslím, že tam ma malo miesta .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre