Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
26. jan 2011

@alex on ma take kratke vlasky
@maculik aj Matko mava ten exemik na lickach skusala som aj drahu biodermu a nic nepomaha ma to take suche,mamina sa stara o babku a ma ju doma takze nemoze prist uz som navrhovala aj manzelovi nech pride niekedy na noc ma vystriedat tak dufam,ze sa zlutuje a pride vsak su to aj jeho deti...tak by sa mohol trosku aj o ne starat nie len cez den na hodinku- dve a ty davas este mm alebo umele?Takze niekedy som taka vycerpana ze nevladzem ani nic robit akurat navarit este mam 4 pracky nevyzehlene co nemam silu sa do toho pustit no musim sa nejako prinutit... Poharik som skusala ten zazracny avent,ale nevie z toho pit tak zatial len z flasky ked si niekedy cucne...

lienka2
26. jan 2011

@katina2209 mrzi ma co ta postretlo.. no urcite zase vyjde slniecko aj v tvojom zivote 😵 neviem si ani predstavit ostat sama s jednym dietatom, nie este s dvoma, si silna zena 🙂 drz sa 🙂

katina2209
26. jan 2011

@zucana som rada,ze ta vidim ako sa mate?

lienka2
26. jan 2011

@katina2209 skus kupit poharik nuk, mne tiez nechcel pit z aventu a z toho pije jedna radost 🙂

maculik
26. jan 2011

@lienka2 jej, pekna profilovka 🙂
a Lukasko vazi presne ako Petrik, akurat ze P.ma 73cm 🙂

katina2209
26. jan 2011

@lienka2 dakujem lienka niekedy si taka silna nepripadam no musim koli detom,ale aj Marko starsi ma tesi bude mat same jednotky teraz je tretiak..viem,ze psychicky trpi no snazi sa to zvladat aj v skole...

maculik
26. jan 2011

@katina2209 skus ten poharik so slamkou, ten je tiez dobry, viaceri drobci tu piju z neho 🙂

katina2209
26. jan 2011

@maculik no budem musiet skusit dufam,ze to maju v nejakom hypermarkete napr.tesco mam blizko
@lienka2 skusim uz hocico len aby pil

andrea2603
26. jan 2011

@katina2209 skús ho ponúknuť normálne z pohára, Liv keď vidí, že pijem ja, tak si pýta, samozrejme, že ešte teče kade tade, ale veď čistá voda nezašpiní.

katina2209
26. jan 2011

@andrea2603 no to som skusala on si len namoci pusinku,lebo nevie to tak pit tak hadam sa nauci...

erikamilos
26. jan 2011

@avaka prajem hlavne veľa zdravíčka drobčekovi a nech vám robí stále radosť 🙂
Nám kázala doktorka už od 8. mesiaca robiť krupicovú kašu v normálnom mlieku, tak jemu nerobí problém aj normálne mlieko 3,5%, ale neviem či to nie je ešte skoro, tak mu stále dávam piť UM. Na budúci týždeň máme poradňu tak sa popýtam. Včera sme boli prvý krát pobehať po snehu, to bolo radosti. 😀 Dnes pôjdeme na sánky, keď sa zobudí.

andrea2603
26. jan 2011

@erikamilos nie vždy treba brať pani doktorku vážne 😉

erikamilos
26. jan 2011

dúfam, že uškodiť nám nechce 😉
Môj malý je strašne závislý na hadiciach a kábloch. Začalo to keď zbadal vysávač, tak s ním dokázal bojovať aj vyše hodiny. Chudáčik celý spotený, ale nehrozilo mu to zobrať. A teraz keď zbadá nejaký kábel, tak ho chce ťahať, vo vani zas so sprchou bojuje. To som ešte nevidela. 😀

mmaarrttiinnaa
26. jan 2011

@katina2209 ja mám to iste s Matthyaskom tiež mi este od narodenia neprespal ani jednu noc budi sa na mliecko asi 6-8 krat v noci umele mlieko nechce ani citit aj ja som prakticky sama na deti MM chodi domov len spat nakolko ma 2 zamestnania pride okolo 22 rano odchadza okolo 6 Matthyasko ani neregistruje ze je doma ☹

@avaka blahoželáme k prvemu ročku krasnu tortičku ste mali 😉

lienka2
26. jan 2011

@katina2209 aj ten nuk maju v tescu.. je to robene ako flasa, mozno prto mi z toho pije.. same to netecie ako z flase..

zucana
26. jan 2011

@katina2209 ahojky dobre dakujeme....
idem docitat nejak nestiham 😅
vy sa ako mate?dlho si sa neozvala 😉 a tie suche licka ...ma mrzia...ma to stale?

lenica81
26. jan 2011

@katina2209 akurat docitavam, je mi to luto... 😢 ale sme tu my a aspon psychicky podrzime... a chlapci su nadherni... maju tvoj nostek... 😉

lenica81
26. jan 2011

veru @avaka, vyzera, ze ste si to uzili... a mala jaka usmievava...

lenica81
26. jan 2011

@katina2209 takze mas doma sikovnika skolaka... a aspon ti mali chlapi sa snazia... 🙂

katina2209
26. jan 2011

@mmaarrttiinnaa no tak nie sme sami kto to ma podobne ako my

@lenica81 dakujeme pekne budeme to musiet nejako zvladnut urcite zavitam hlavne vecer ked budem mat trosku casu ja by som tiez chcela ist dnes von na sanky pojdeme vyskusat hadam z nich Matko nevypadne,My sme teraz papali samozrejme sme zase museli mat nieco v ruke,aby sme mohli papkat robila som mu karelabovu omacku so zemiacikmi 🙂

lenica81
26. jan 2011

@katina2209 a ty kde presne byvas, uz som pozabudla... 😕

katina2209
26. jan 2011

@lenica81 ja byvam vo Vrakuni

lenica81
26. jan 2011

@katina2209 tak to mam od ruky, ale ved ked bude teplejsie a maly uz budu relativne chodit, mozme skocit do sadu, alebo tak... 😉

olifcek
26. jan 2011

@garonka v zdrav. potrebach vo dvore vedla poschodovej aidy. je ale dost mozne, ze cim vacsia nozicka, tym vyssia cena? neviem, nas stali 13.5eur velkost. 17

@lienka2 uzasny avatar

garonka
26. jan 2011

@olifcek ďakujem krasne, a prave tam som nebola 😠 a hlavne, že som včera obehala šicko možne nemožne 😅 no tak tam pôjdem kukuč
a skore uzdravenie 😉

garonka
26. jan 2011

@katina2209 och to mi je ľuto čo ťa postretlo 😢 suhlasim s babami priď k nam tak často ako sa ti len bude dať 😉

Maťko krasne povyrastol smejko male

katina2209
26. jan 2011

@garonka no dakujeme aj mne je to luto, urcite pridem aj Tobik je velky a krasny chlapik

olifcek
26. jan 2011

@garonka dakujem..

katina2209
26. jan 2011

@olifcek ahoj dlho som ta nevidela dufam,ze sa mate dobre pozerala som teraz albumcek krasni ste 🙂

olifcek
26. jan 2011

@katina2209 ahojky... je mi velmi luto, co sa stalo... nechapem to... dakujem 😵 😵 mame uz 10kg, malinko nad a cm neviem, ale uz vyrastla... trosku som chora a chytil to mm i Oliv, tak sa kurirujeme, ale bude dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre