Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. nov 2009

mne losos velmi chuti veru, na vianoce si ho urobiiime s manzelikom.

ideme uz vraj hajat, tak sa lucim na dnes 😵

blumka
30. nov 2009

dobre raaaanko
zuci, cez vikedn sme boli u jednych manzelovych znamych, maju nadherny dom ale keby si videla tu detsku izbu, spadnes na zadok..presne ako ty chces...biely nabytok a doplnky farebne, ale nadherne to vyniklo 😉 O zbytku domu nebudem radsej hovorit..naaadheeeraaa..taky som este nevidela 😉
ani neviem co ste preberali, nestiham citat, boli sme cely vikend mimo....

zucana
30. nov 2009

bre ranko 🙂
chystam ranajky segra este v posteli za chvilu ju budim lebo ideme robit foto na vianoce...brusko a tak ...potom vydarene fotky vlozim 😉
inak tie bordury sme nedali este lebo cakame na nabytok ale dali sme take krasne nalepky na stenu (aj taky meter strom) a vyzera to krasne....a muzik uz ze no vsak to uz aj staci 😀
po obede ideme na darceky so segrou...tu v pondelok doobeda byvaju obchody zavrete...
a vcera sme sli na 'prechadzku' autom pozriet osvetlenie a tolko ludi co bolo len z auta no sila esteze sme nevystupovali....to ja fakt nemusim dufam, ze o 15:30 budu vsetci v robote...
a inak my mame odvcera uz vianocnu vyzdobu doma 😉

zucana
30. nov 2009

blumi tak potom nafotim a povies ci sa to aspon trosku priblizuje tej ich 😀
inak ja som vcera zacala ze 8. mesiac 😕

maminnka
30. nov 2009

my mame detsku izbu celu z prirodneho dreva, masivu, taku svetlunku. A farebne doplnky, Tiez si myslim, ze je to tak krajsie a hlavne, tie farby sa daju aj obmienat 🙂

lenica81
30. nov 2009

ranko baby do noveho tyzdna vsetko dobre... kto sa chysta k lekarovi, nech to dobre dopadne...

zusi, chvalabohu to dobre dopadlo...

cely vikend som bola out, takze som to nestihla vsetko prebehnut, ale hadam to niekedy docitam... 😀

inak v noci o stvtej ma taky krc do lytka chytil, ze moj muz z toho dostal malem infarkt... 😖 predychaval to dobrych 15 min... chudacik, nezavidim mu... ☹

lenica81
30. nov 2009

zuci, ja sa chystam v nedelu ozdobit stromcek, nech mam aspon chvilu vianocnu atmosferu doma... 😀

maminnka
30. nov 2009

fiiha, uz idete vianočniť? napokon, uz je advent, tak preco nie 🙂

maculik
30. nov 2009

ahojte 🙂

maculik
30. nov 2009

jeej, vy uz zdobite? no my stromcek doma zvykneme az na Stedry den rano, pri rozpravkach, aj ked tento rok neviem, kedy ho ozdobia. My v Bonne tiez asi budeme zdobit 24. a Vianoce budeme slavit az 25., ako vlastne vsetci v Nemecku.
Ale vyzdobu tiez spravim hned, ako sa vratime zo SK, pojdem kupit konariky a nejake trblietky a maslicky, a to dam do vazy.

Svokra mi zobrala pred hodkou malu von, chvilu som sa bola s nimi prevetrat, teraz objednavam manzelovi tielka a Adelke taku drevenu motoricku hracku Hraci domcek. Som zvedava, ci to dojde do Vianoc.

Inak sa tu mam dobre, svokrovci sa staraju, vela sa venuju malej, takze ja vela oddychujem a citim, ze to ma efekt, lebo spodok uz tak necitim, ani to tam nie je tak velmi napuchnute, co znam., ze maly az tak na ten krcok uz netlaci.

zuci, tesime sa na foto 🙂

olifcek
30. nov 2009

no u nas maju vianoce este cas vetu...zatial vlastne nemame ani stromcek, ani ozdoby...nase prve spolocne vianoce x;o) ozdoby ale mam u nasich, len...zatial nie je co zdobit, mozno len nejake vetvicky na zciatok x;o)

lenica, ke dpride krv, narovnaj nohu a ohni chodidlo palcami smerom k sebe, zarucene pomaha.

olifcek
30. nov 2009

macu jj, riadne citit ze odpocivas, ze? x;o)  tak je fajn, ze sa staraju a pomahaju x;o) napokon, su rodina 🙂

lenica81
30. nov 2009

olif, skusala som, este aj manzel mi nohu tlacil... ale bola to taka supa... ☹ celu ma to skrutilo vam poviem...

no, ja zdobim preto, lebo na sviatky ideme k nasim a svokrovcom a tu doma by som z toho nic nemala... a mam rada tie svetielka... 😵

macu, komu je lepsie...

maculik
30. nov 2009

olif, no veru hej, uplne nieco ine, nez ked som na malu cely den sama. To sa vecer ledva hybem 😝 A starki su radi, ze si ju mozu uzit a ona je s nimi uplne spokojna, aj dnes ma rano nechali este pospat do pol10 a dali jej ranajky a vsetko.

u nas to budu prve Vianoce osamote, lebo doteraz sme na striedacku vzdy boli u rodicov, tento rok sme mali byt u nasich, no nevyslo to. Takze Vianoce aj Silvester budeme mat len tak sami, v klude, papucova kultura 😉
Akurat mi budu chybat slov.rozpravky, fnuk ☹

leni, sa mam, co? 😀

olifcek
30. nov 2009

jo, dufam, ze sa dostanem do mesta na vianoce....nasat tu atmosku x;o)

aj vychadzky mam na PN fajne..od 9.00-11.00, a od 15.00-17.00 x;o) len mi musia dovolit i chodit, hech x;)

zucana
30. nov 2009

babce tak som dala take prvotiny fotky 🙂
ale segra to bude este korigovat doma a aj cierno biele a tak 😉

mmaarrttiinnaa
30. nov 2009

zuci no ty si krasna tehulka 😉

olifcek
30. nov 2009

jake eroticneeee

alex
30. nov 2009

Ahojky kočky,

zuci, fiii, pekné foto 🙂

zucana
30. nov 2009

segra sa cinila vela toho pozakryvala 😉 😀

garonka
30. nov 2009

ahojteeeeeee 😉

zuci

fíha foto je super aj ja chcem take 🙂 maš fotogenicku tvar 🙂 ja som vvštudovana fotografka 🙂 no už sa tomu koníčku nevenujem 😎

olifcek
30. nov 2009

garonka, takze prides k nam a nafotis ma? x;oDDD

garonka
30. nov 2009

olif

noooooooo radaaaaaaa 😀 možno nebyvame od seba ďaleko 😀

zucana
30. nov 2009

baby moja segra teda vystudovana nie je a poviem vam ze mi bola dobra kosa 😒
😉

olifcek
30. nov 2009

garonka a kde to byvas? x;O)))

zuci ja vypeckujem radiator, ked tak 😀

zucana
30. nov 2009

😀 no ja som tiez vypeckovala

alex
30. nov 2009

jééj garonka, ty si také pekné študovala. Mňa strašne baví fotenie. Ale pred objektívom... 18.12. sme objednaní, tak sa neviem dočkať, aké fotočky budeme mať.

blumka
30. nov 2009

zuci, no ty brdo..jake fotoooos..krasne 😉 😉

olifcek
30. nov 2009

alex paq ukaz x;o)

mna moj drahy uz tak davno lame na fotky, ale ked ja som hanblivec...jasne, ze by ostali len pre nase ocicka, ale itak...no v lete ma tiez na nejake nahovoril a az som prekvapena, ake pekne, chi...x;o)

zucana
30. nov 2009

olif no vsak si pripomenula ze akoze slubovane brusko 😉 🙂 ale tak s manzelikom teda si spravkaj 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre