Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. dec 2009

mamo od 12osk vyssie

olifcek
16. dec 2009

gari jo, toto ja nechcem podporovat...

maminnka
16. dec 2009

coze, 120 Sk??? tak to je fakt uz moc... navyse je to drobna vec, co sa da poslat ako doporuceny list za 1 EUR

olifcek
16. dec 2009

mami ved tooooo...

garonka
16. dec 2009

mami že to prehaňaju nie? chore to je dať za taku vec 120sk a ani to vahu nema

no olif skusim ešte do piatku pohľadať dnes sa dostanem do galerie tak kuknem i tam a potom asi to len objedname lebo nam to trebaaaaaaaaaaa

olifcek
16. dec 2009

ked to nepojde inak, napisem i mail tym, ktori to maju na nete a skusim dohodnut to postovne 😉

garonka
16. dec 2009

no to by bol super napad ..............a už si navarila?

olifcek
16. dec 2009

ja nevarim 😒 kym sa mala nenarodi, nesmiem vraj ☹

loginka
16. dec 2009

a ako to riesis so stravou?

garonka
16. dec 2009

olif ani ja nevarím mne sa zas nechce 😀 ale včera drahy urobil kelove cestovinky podľa zucanky 😝 a všetko sa pojedlo, tak dnes nemam nič ale odskočí z roboty a o pol hodinku mi urobí zeleninove rizoto, sa teším len sa hrozím že ma rozmaznava a potom už ozaj prestanem s varením 😅

olifcek
16. dec 2009

uz som nasla mail na neckermann, a maju moznost poslania i ako postovny balik, tak zistim, ci poslu i postou v hrubsej obalke x;o)

garonka
16. dec 2009

olif ty šikuľka jedna 😀 😀 😀 😀

olifcek
16. dec 2009

logi cez vikend prinesi emamina, v sobotu i v nedelu, dame si s manzelikom, ale ostane mi vzdy az do utorka, hech, dnes si mozno objednam, uvidim, nemam nejak hlad, a dnes mi mm prinesie v obedariku odtial, kam on chodi papat, to budem mat na zajtra a ked toho bude vela, obedarik brat nebhude, ostane mi i na piatok x;O)

maminnka
16. dec 2009

zienky, som vam vdacna, ze vymyslate riesenia aj za mna... date mi potom vediet to definitivne, vsaaaaaak? (vterka jedna)

olifcek
16. dec 2009

niesi vtierka...x;o) uz som im pisala...pyta;a som sa zatial len za seba, a teda na 2ks...x;o) uvidim, co odpisu...lebo bude nam lepsie, keby to slo, ze to poslu kazden z nas oni, a ak nepojde, skusim ich zmotivovat vyssim nakupom, mi poviete, kolko a ake potrebujete..zatial pockam, co odpisu a hned dam vediet x;o)

garonka
16. dec 2009

olif no daj potom vedieť čo a akoooooooooooo ja som zvedava čo odpišu 😕

olifcek
16. dec 2009

chi, i ja som zvedava veru 🙂

garonka
16. dec 2009

olif ake si znamenie? ja som blíženec a to je zvedave znamenie všetko chcem vedieť 😀

olifcek
16. dec 2009

ja som rybkaaaaa

garonka
16. dec 2009

olif a drahy? môj je rak a aj svokra 🙄

kde su ostatne babyyyyyyyyyy? sa zrejme vonku guľuju v snežiku 🙂

loginka
16. dec 2009

ja som levica 🙂
ja si varim tak na 2-3 dni nieco easy, ale rozmyslam aj o tom, ze mi bude manzo nosit tiez obedare 🙂

olifcek
16. dec 2009

moj otec je rak aaaa lezie mi na nervy jak stale pravsu xhce mat i ked nema 😝

drahy je skorpion, a uzasne si rozumieme, pritom je to vraj tazke znamenie, aleeeee s rybkami si rozumie a rybky s nimi, ak by sme verili na znamenia teda x;o)

logi ja robim fakt to, co povedali,tak dufam, ze zajtra ten krcok bude ok, lebo inak to bolo zbytocne x;o((( a jasneee, nech nosi, ved co x;O)

moja mamina a segra su levice, riadny boj medzi nimi sem tam 😀

olifcek
16. dec 2009

idem si nabrat zmrzkuuu, drahy mi kupil vienettu x;O) mnam

garonka
16. dec 2009

olif aj ja idem zajtra na poradňu to si budeme obe držať prstíky 😉 a ideš do šace?

olifcek
16. dec 2009

gari nie, na hroncovu a mam taku smolu, ze kamoska je v ke, ale ide tiez na vysetrenie, takze ma nevie odviezt, musim s jednym sussedom nasich, a ja bych radsej s babou, ze keby cosi, nech sa mozem zrutit...

idem na 13.00, ale uz o pol alebo tristvrte tam chcem byt, mozno ma hned vezmu x;o)

garonka
16. dec 2009

olif ja idem rano o pol 7 aby som bola na siedmu prvaaaaaaaaaa kym sa tam nevtrepu indiáni 😠

jej na hroncovu chodí i kamoška chodila k Ľuptakovej ale zomrela tak ordinuje jej syn

mňa hodi rano drahy a naspäť asi po svojich hoci mam len 7 min peši ale pomaly mi to trva pol hodinku 😕

zucana
16. dec 2009

caute baby tak som spat z kurzu a dobre nasrdena lebo ma zas vyplasili...
tak prosim tu sa tak boja tej toxoplazmozy ze ovocie a zeleninu umyvaju zasadne v amucchine co je chemicka dezinfekcna latka (v ktorej sa sterilizuju aj cumle napr.) surove maso nechytaju resp. ani nevaria a nic neumyvaju rucne iba v umyvacke a nechytaju psov a macky a este aj vajcia pred rozbitim si dezinfikuju a do mydla jedna vmiesava aj tu dezinfekcnu latku...tak ja som prosim pekne nikdy tu dezinfekcnu latku nepouzivala a muzik mi umyl rajcinu min.tyzden a normalne mam strach ci dobre...
a tu robia na toxo testy kazdy mesiac...hlavne ze 1xnavsteva mesacne pocas celeho tehu a aj posledny mesiac a ziadny monitoring....

garonka
16. dec 2009

zuci to už neprahaňaju ? no stresy narobili poriadne 😒

matka331
16. dec 2009

logii aj ja som levica 🙂))
zuci ja si mysliiim ze je to uz prehnaneee.....stou toxo

garonka
16. dec 2009

zuci no ruky si umyvať to je bežne aj ovocie a zeleninu ale mäso do umyvačky riadu? to som sa zasmiala to prehaňaju nieeeeeee?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre