Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
4. jan 2010

sely alebo dospavaju 😉

olifcek
4. jan 2010

sely no ja nekukam telku x;O) ja odsavam popri serialikoch, co mi manzelik stiahol a napalil, abo som s malickou, abo papam, abo, abo, abo...normalne nestihaaaam, chi

ale uz idem pomalicky hajat, malicka ma 200ml, co jej v pohode vystaciiiii, uvidim ju opat o 5.45 x;o)

takze bru nocku

...uz sa tesim, az budete aj vy mamickami, je to uzasne

blumka
4. jan 2010

ani ja nespim ani nekukam telku 😀
ale uz sa chystam do hajan, lebo zasa budem zajtra spat az do obeda 😅

garonka
4. jan 2010

ja takisto nespím koukam na markíze film Obchod s bielym mäsom 😒 hrúza
a tak to u mňa vyzera, že budem mať zas nočnu, popozeram vianočne rozpravky a schrupnem si nad ranom, normalne mam obrateny režim asi mi šibe 😝

matesl
4. jan 2010

babyyyy

pridavam sa do klubu, vecer neviem zaspat, 3x v noci pobehujem po byte a rano vstavam o 11.00
hrooooza 🙂

garonka
4. jan 2010

matesl a je že tu ostanem sama 🙂

a kamoška mi vraví nech robím všetko preto aby som spala lebo keď bude babo nevyspím sa no ako zaľahnuť nepoznate niektora recept na spánok 😨

blumka
4. jan 2010

aj ja tu este strasim...cakam na muza 😀
gari, skusala si mlieko s medom? alebo medovkovy caj alebo harmancekovy? mne to sice nepomahalo ale mozno tebe zaberie...
ale inak fakt treba spat, lebo potom to uz nebude ono, no ale lahko sa hovori ked sa neda, ze?

hajdylca
5. jan 2010

ahojte, zase Vas nestiham docitat 😒 ale tiez sa pridavam do klubu vecer nespacov, rano dospavacov 😝
inak dnes som zohnala ten malinovy caj vola sa ze malinik, tusim v obchode so sypanymi cajmi, teta v lekarni na mna pozrela ako na nejakeho mimozemstana, ze co to chcem 😅 😕

garonka
5. jan 2010

dobré ránko 😎

kašlem na spanok nie a nie pekne ísť do hajan, maly je v kľude spinka, i môj drahy si odfukuje ja mam za seboou už aj uvareny puding s piškotami a jahodkami mňam, takisto som kuk film a konečne dočítala časopis Mama a ja 😅

blumi, vypila som večer mlieko s medom a nič ale vidíš vyskušam i harmančekovy čaj, no lezie na mňa nadcha mam upchaty ňufak ani Sterimar nezabera 😖

a inač pozerali ste niektora ten film na markize Obchod s bielym mäsom, ako skončil? vtedy som zadriemala 😅

a som zvedavaaaaaaaaaaa koľke ste dnes v noci nespali 😀 😀 😀

olifcek
5. jan 2010

no a teraz vsetky spia....netopiere 😅

zoska
5. jan 2010

čaute vy nespachtošky 😉
Ja mam čo hovoriť, ale mna sa to tyka len posledne dva dni snad sa to zlepsi zase...

včera mi dvakrat zasa stvrdlo brusko vecer 😕

pozerali sme s manzelom This is it, a sli sme spat okolo polnoci a teraz sa idem este kuk do papierov na skusku a pojdem do BB... držte palce, budem to potrebovt 😅
hajdy a ty si ako dopadla v skole vcera? som na teba myslela, ze uz to budes mat za sebou 😉

olif, no gratulujem zelam malej papkáčke nech jej gramy rychlo pribudaju 😵

no my tu mame bielu krajinu, dufam ze cestari nepospali 😖

zoska
5. jan 2010

olif vsetky veru niee 😀

jaaaj a garonka, ja mam upchaty noc uz dlho...magistra v lekarni, ktora bola tiez tehotna mi predala olynth, ze ked bude moc zle tak si ho mam dat, lebo ten mar je len slana voda.... a tak si ho obcas streknem a je to supeeer 😉

maculik
5. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Tak my sme sice isli spat az o pol1, ale celkovo som v noci pospala cca 4h (prerusovane), co je za posledne noci najviac.
Teraz isiel manzel kupit bateriu do auta, lebo sa asi vybila, a na druhom isiel konecne vymenit gumy, aby som aj ja na nom mohla chodit.
A potom pride pre nas a ideme na chvilu do jasli, som zvedava 🙂

zoska, drzim palce a myslim na Teba. Neboj, urcite spravis, ved ste na to dvaja 😉 😀

maculik
5. jan 2010

olif, a to sa ti uz krasne dari odsavat, parada 🙂 A je dobre, ze sa malinka naucila pit aj od Teba, aj z flase, aspon sa doma mozete potom striedat s manzelom pri krmeni. Prosimta, napises mi, ako sa vola ta flasa, co pouzivate? Hovorila si, ze ma nejaky specialny cumlik, ktory nuti babo tahat. Ja by som tiez rada maleho naucila pit aj mliecko z flase (tiez odstriekane, pravdaze), lebo Adelka nepila a to bolo blbe, ze na viac ako 1,5h som nemohla odist, kedze prve mesiace papala tak casto. Teraz by som rada po 6t zacala cvicit (nie chudnut, ale spevnit svaly), a to je s cestou aj so vsetkym urcite min.2h.

blumka
5. jan 2010

dobre ranko 😀
ja som spala dobre, len kratko...do postele som sa dostala o pol druhej o pol osmej sme uz mali budicek...no dospim ked bude treba 😅
zosi, drzim palce 😉 😉
inak pri Tete som mala upchaty nos asi cele tehu, slo mi to pekne na nervy, ale nic mi nepomahalo..ale teraz nic..

zucana
5. jan 2010

bre ranko...ja som zaspala o takej pol druhej a vstala o 7.teraz letim na krv...blbe je ze mam doniest aj moc a kedze som bola na malej o 4tej a potom o 7mej brala do skumavky moc teda toho nie je tak uvidim ci budem musiet znova cikat 😀
zosi drzim palce a drzte aj vy nech tam neodkvecnem....

teuska
5. jan 2010

caute babulky 😅 Mne to brusko tvrdne hlavne v noci a vobec sa neviem ulozit 😝
Prave som zjedla zavinace 😝 😝 Dufam, ze take rybicky mozme. Moja mala spachtoska este spi 😀 som zvedava ako bude vstavat do skoly.
Olif to je krasne ako pekne mala papa, fakt je to velka sikulka.
Zoska drzim aj ja palce 😉

teuska
5. jan 2010

Babulky je mozne, ze ste to uz preberali, ale ja to neviem najst. Co budem potrebovat vsetko pre babatko? Ja si toho uz vela nepamatam. Ak sa bude chciet niektorej, tak mi napiste. Ja uz zacinam zhanat vecicky. A vcera som pozerala v tescu plienky a bolo ich tam veeeeeeeelke mnozstvo, ktore su najlepsie? Viem, ze mala jeden druh nemohla, ale nepamatam sa ktore. Mam taky pocit, ze pampersky 😒

blumka
5. jan 2010

no teus, to ale zistis az ked sa maly narodi..Terezke napr. nesadli Huggies ale Pampers ano...
ja kupim jedno balenie najmensich pampers a uvidime ak sadnu bude fajn ak nie tak budeme skusat ine 😉

teuska
5. jan 2010

Aj ja som tak rozmyslala, takze pampersky a docitala som sa, ze na zadocek pouzivate sudocrem. Ten dostanem v lekarni? A mam mat aj aspon jednu flasu a cumlik?

maminnka
5. jan 2010

ahojte... tiez v noci zle spim, hlavne kvoli blbym snom... cim blizsie k porodu, tym vacsie somariny. Tuto noc som napriklad preparovala ryby, vtaky, korynacku a podobne zvery...

k plienkam: tiez som vcera pozerala po obchode, ake kupit. Uz sme sa tu o tych Tesco plienkach bavili, ze tie fialove uz nie su. Kedysi byvali fialove (kvalitnejsie) a a modro-biele (lacne). Teraz su ale zelene a modre. Neviete, ktore su ktore? Tiez som kupila Pampers, Huggies a tie zelene Tecso a uvidim, ktore malinkej lepsie sadnu....

maminnka
5. jan 2010

Teuska,
ja som jednu flasu a cumlik na nu kupila len pre istotu, keby sa mi malinka nevedela prisat rovnako ako syn. Prve dva mesiace som mu aj odsavala, aj ho prikladala, aj UM davala. Taky mix. Az ked zosilnel, vedel sa poriadne prisat a vtedy sme presli na vylucne kojenie. Teraz ale samozrejme, moze byt vsetko inak. Preto len jednu flasu, ved kedykolvek mozem dokupit viac, ak by bolo treba. Duuufam, ze nebude 🙂

blumka
5. jan 2010

teus, sudocrem kupis v lekarni, flasku ja nekupujem ak budem kojit tak mi bude zbytocna a ked nebudem kojit, kupim potom, cumlik budem pouzivat ak mi ho mala neodmietne ale urcite nie prve dni, mozno az po par tyzdnoch..
mne sa zasa snivalo, ze som sla na gyndu a ze sa so mnou zacal byt taky maly cigancik, tak som ho chytila za sal, rozkrutila a hodila do snehu 😀 😀 😀
ja terezke davam tie tesko modre plienky, ale len cez den, su lacne a aj tak ju prebalujem casto a chvalabohu nevadia jej...ale Juli budem davat aspon zo zaciatku nieco kvalitnejsie, nech z toho nema problem...

teuska
5. jan 2010

jaj diky babenky za rady. Budem musiet uz ist, lebo sa k PC sackuje muz a konecne vstal aj hlavny spachtos 😅

Baby mate super sny. Mne sa ani nestiha nic snivat, co tak malo spim.

maminnka
5. jan 2010

Blumi, aj ja som na zaciatok davala ine ako Tesco, myslim, ze to boli Pampersky. Ale potom, od velkosti 3 mi uz tie Tesco prisli lepsie... a tie zelene Tesco (nove) si neskusala?

matelko1
5. jan 2010

dobre ranko prajem.
vidim,ze sa bavite o snoch.......ja nemozem spat,a ked zaspim,tak sa mi snivaju same somariny......
dnes som si povedala,ze by bolo uz najvyssi cas zbalit aj tasku do nemocnice.....

lolka
5. jan 2010

dobre ranko, ja som tiez spala na prd. pozerala som film na markize o obchode s biely masom 😖 potom som nemohla zaspat, lebo ma vselico napadalo co sa moze Viki stat 😖 nabuduce to radsej vypnem. no a potom som sa zobudila o 5.00 a nemohla vyse hodiny zaspat....to uz som rozmyslala aj nad somarinami 😖

vcera som si kupila prvu kojaciu podprdu za cca 6,60, dobra cena 😉

zucana
5. jan 2010

tak ja uz som spat...bolo vela ludi ale ja mam prednost tak skaredo pozerali...zobrali mi 12 skumaviek a nejake speci testy asi kvoli tej pupocnikovej....keby som nemala ten papier s tym kodom tak by som musela cvakat 195 eur...to je sila ze?
inak vike sa nepacilo na odberoch 😅

maminnka
5. jan 2010

Zuci,
a ake testy ti robili na odber pupocnikovej krvi? Lebo mne pred 3 rokmi nerobili ziadne...

zuzulik
5. jan 2010

Dobre ranko bambulky, aj vy ste po dnesnej noci take dolamane ?! 🙄 ach jaj, mna vcera este seklo v krizoch,tak som vravela manzelovi,ze keby som mala rodit minulu noc,tak to neodrodim 🙄 ...som utahana ako kon...

Lolka mas novu foto?? si sa bola fotit?? daj fotecky do albumu alebo posli,nech Vas omrknem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre