Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
15. jan 2010

andrejka, tak prijemny posledny den v praci 😉

hajdylca
15. jan 2010

Andrejka tak si to este uzi 🙂
blumik manzel ma vyhnal vcera do postele o pol 1, samoze som do 3 pozerala do stropu, ale kedze mam dnes na poradnu isla som s nim rano do Ba, aby som nemusela ist busom, a mala by som sa ist osprchovat, ale este mam cas 😔 a dospavat budem ked sa vratim z poradne, teda aspon dufam, ze ju neprespim 😀 vcera som tak zaspala na cvicenie 😲 😅

andrea2603
15. jan 2010

kočky, díky 🙂
večer Vás kuknem 😉

teuska
15. jan 2010

Ahojte babulky, vcera som vymechala, lebo som nejako nestihala 😝
Andrejka ta obdivujem, ze este vladzes chodit do prace, tak si to teda dnes riadne uzi 😅
Je tu nieco nove, nove babatka?

teuska
15. jan 2010

jaj babulky kde ste?
idem asi teda zehlit, moc sa mi do toho nechce, ale uz mam zasa plny kos pradla a raz to aj tak ozehlit musim 😝

martulanr
15. jan 2010

ahojte ja som uz pred 21 spala otrasna noc ledva som sa otocila uz som ako slonicaaa ☹
andrejka tak si uzi posledny den v práci 😉

martinaj
15. jan 2010

AHOJTE 🙂 vy teda pekne ponocujete 😀 mm dosiel az v noci, ani sme ho nevideli a dnes rano sme ho videli max.5 minut a isiel do prace.... nejak mi je smutno ☹
andrea prajem krasny posledny den v praci 🙂

martinaj
15. jan 2010

martu tebe uz svieti 39tt no pekne 😀

maminnka
15. jan 2010

dobre rano, pridavam sa k Andrejke, aj ja (oficialne) dnes posledny den v praci 🙂

martulanr
15. jan 2010

martinka no uz cakam cakam uz sa bojim ist aj na wcko či nahodou zatka 🙂 ale dnes sa mi tak zle soferovalo neviem ci nepoviem svokre aby v pondelok viezla maleho do škôlky

blumka
15. jan 2010

martula...utekaj uz rodit 😀 😀

martinaj
15. jan 2010

jej maminka tak aj ty si uzi posledny den v praci 😉
no martu ty to uz mas za chvilku 🙂 ja uz by som urcite nezvladala soferovat 😀 no ked to na mna ( snad do mesiaca 😀 ) pride, to bude panika 😀

martulanr
15. jan 2010

blumka este prevlecem paplony a povysavam 😀 teda mozno ked sa mi bude chciet tak navarim aby mi neumreli od hladuu 😀 😀

supi
15. jan 2010

Ahojte, po vcerasom depkovskom dni, ktory som cely prerevala sa zacinam vzchopovat 😔

Jani vidim ze aj Ty mas pekne zazitky s Dr. z Ruzinova... citala si ten moj? Ako sa vola ten Dr. ci to neni ten isty 😀 😠

Inak riesite tu vahu, ja som sa z 54 kg dostala na 68 kg a je mi zo seba zle, nemozem sa od pasa dole pozerat na seba...hahaha ze od pása, to co je pás?? 😀 😀 😀 take strasne strie mam na bokoch a stehnach je mi zle...

Ale teda zatial mi nikto nic na to nevravel, to uz by ma fakt dozralo... je fakt ze sa musim krotit v jedle, hlavne sladkom kvoli tehu cukrovke, to by som ale chcela vidiet to cislo keby som sa nekrotila...

Boze uz si ani nepamatam ako chuti cokolada, alebo palacinky so slahackou, marlenka, pomoooooooc....

martulanr
15. jan 2010

matka aj ja budem panikarit neboj inak som stale smädnaaa a to vypijem aj 3 litre vody ☹

martinaj
15. jan 2010

no jani ku kroremu doktorovi chodis do ruzinova? 😕
babulky nestrachujte sa zo svojej vahy... ja som este nezhodila po Verci a uz mam na sebe dalsie 😀

martulanr
15. jan 2010

supi neboj po pôrode ti pride vsetko na chut 😉

ja som vahu zacala riesit po 2 rokoch nemohla som 5 kg schudnut

a teraz hadam to zhodim dakedyy 😠

martinaj
15. jan 2010

nuz ja som mala peknych 7 kil na sebe este a teraz dalsie..... ale tak verim, ze pri 2 detoch nebudem mat tolko casu na jedlo 😀 a ze to aj vybeham 😀

suzon78
15. jan 2010

Ahojte babule 🙂

supi ja som presne ako ty na tom s váhou 😉 tiež som vážila 54 a teraz 68 kg...sladké som inak celé tehu nemusela, len teraz ku koncu sa mi akosi žiada...tak to riešim sušeným ovocím 🙂 . Inak som už aj ja ako tank, najhoršie je prevracanie sa v posteli, fučím ako lokomotíva. Večer sa už snažím jesť pomenej, lebo ma strašne páli záha a brucho mám potom, ako balón. No a tie strie mám tiež hrozné, ale len na stehnách, na brušku a mi neurobili, le asi preto, že pred tehu som ho nemala úplne ploché...

maminnka
15. jan 2010

prevracanie sa na posteli je otras, mate pravdu... ale vstat z lehatka na EKG, kde sa nemate ani o co zachytit, ani sa prevalit neda, lebo by som spadla rovno na zem, to bola vcera ina sila... myslela som, ze tam ostanem az do porodu.

martulanr
15. jan 2010

no babule nestazujte saaaa pri tej vasej musacej vahe som ja mama kami 😀

suzon78
15. jan 2010

mami, tiež keď ležíš na chrbte sa ti ťažko dýcha? Ja nemám rada monitoring ctg, lebo 20 min ležať na chrbte dá zabrať a ani malej sa to nepáči...noooo ale musím si zvyknúť, keďže aj rodiť dak budem, inak uvítala by som skôr pôrodné kreslo, ako posteľ...

martinaj
15. jan 2010

ja som tu 100% na tom s vahou najvyssie..... metrak tu asi neprekrocil nikto 😀

martulanr
15. jan 2010

martinka mne moc nechybaaa 😀

martinaj
15. jan 2010

neverim martul 😀

maminnka
15. jan 2010

Martinka, ja k nemu nemam daleko 🙂

martulanr
15. jan 2010

vsetko mam na bruchu zadku a nohach 😀 ale nevadiii budem rada ked sa dostanem na 70 😀

maminnka
15. jan 2010

hlasim, prosim pekne, uz len 5 kg do tejto hranice, , ale snad ich uz nenaberieeeeem---

martinaj
15. jan 2010

no ja som presne na nom.... teda bola som pred tyzdnom, snad sa viac nepohnem 😀 a keby sa mi podarilo niekedy dostat na 70 😀 asi by som radostou vyletela z koze 😀

garonka
15. jan 2010

dobre rankoooooooo 😵

čo tu zas vahy a priberanie 😀 ja mam 9kg v bruchu aj preto mam tie červene potvory a z tych 9kg je asi kilo na stehnach 😀

ale na poradni bola jedna babula ta važila 123kg čo vam poviem važila sa vonku v čakarni na tej obrovskej vahe čo sa mechy na nej važia 🙂 a si predstavte ona ešte ma nízky tlak no ja keby som toľko važila mam tlak 300 🙄

zuci je kde? nakoniec šla k lekarovi? no čakam na newsky že čo a ako 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre