Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
21. jan 2010

no veď prave ja si ani neviem predstaviť keď mi povedia, že nohavičky dolu a vložka ma ako držať preboha to by sme chodili ako kačice nie?

granado
21. jan 2010

no ono ako kačička minimálne 3 dni chodiť budeš určite 😀 aj bez tohto. Ja som si to vobec nevedela predstaviť a hlavne v noci. Aj ty máš v zozname že jeden kus dospelácka pamperska?

garonka
21. jan 2010

nie toto nemam a to maš napísane že ti to treba? ale lepšie ako vložka to je určite 😀

granado
21. jan 2010

ano ja to mám v zozname aj pri prvom som to mala, ale to bolo strašné. Riť ako kombajn a keď si sa išla sprchovať, to zapínanie do toho no strach. teraz som sa na to vyprdla a mám tie čo som vravela ale kamošku že sprdli za to že ju nemá . no čo mi môžu, pošlú ma ju kúpiť? ja neviem podla čoho oni tvoria tie zozn.

garonka
21. jan 2010

tak to som sa tak zasmiala až maly dostal štikutku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to si neviem tu plenu na sebe predstaviť ježišiiiiiiiii 😀

http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...

som sa pobavila čo už nevymyslia 😀

granado
21. jan 2010

to so už videla u nás v PN jedna tak chodí.

garonka
21. jan 2010

aby jej nikto kočik nešlohol? ja by som to na kočík nedala to by mali zo mňa tie susedy fajnu zabavu 😀

granado
21. jan 2010

no inak je to otras ale čo už. No pre susedy by si to mohla spraviť 😀

garonka
21. jan 2010

idem do hajan, lebo nad ranom otvaram chladničku a ak tam nič nieje varím krupicu 😉

dobru nocku a aj brušku 😉

garonka
21. jan 2010

jasneeeeeee to si dam tak KE-Tobias 😀 😀 😀 😀 😀 tie by mali z toho šou a na čelo by si ťukli a hlavne ta čo mi kvety preklada ale alarm pipal len raz 😀

granado
21. jan 2010

páčko, pekné sníčky 😔

martinaj
22. jan 2010

dobre ranko 😉
maminka aj ja chcem rodit normalne 🙂 je to sice makacka niekedy, ale urcite je to krajsi zazitok.... 😵
aj ked teda, ten moj 1.porod by som za krasny zazitok nebrala, ale teraz to bude, verim tomu 😵

martinaj
22. jan 2010

babulky, ten malinikovy caj pijem uz 2 tyzdne 1xdenne, mam zacat viac?

supi
22. jan 2010

Ahojte, inak ja som si to minule doma skusala chodit iba s vlozkou a je to teda dobra haluz, furt mi to padalo 😀
A aky je presny nazov toho caju?
Co sa tyka vloziek mam zatial nachystane always ale kupim dnes este tie Tecso.
Inak v Tescu maju teraz vsetok tovar pre deti v akcii tak som kupila aj tie zelene tesco plienky 2. Tak ma huggies aj pampers a uvidim co bude mat mala radsej...
Ale je to rozdiel dat 4 sk za plineku alebo 8. To tie tesco asi bude musiet mat rada 😀

martinaj
22. jan 2010

supi vola sa : caj z listov ostruziny malinovej, po cesky je to malinik 😉

martinaj
22. jan 2010

ja som pri verci pouzivala len pampersky, tesco plienky mi prisli take tvrde, ale ked bola vacsia zacala som pouzivat DMkacke babylove a tie su super 🙂 tak malemu som zatial kupila iba tie 🙂

andrea2603
22. jan 2010

ahojte.
marti, ja pijem ten čaj od 1.1. 1šálku denne a od 1.2. budem 2šálky. Aspoň tak som si to naordinovala 😉 .
A aj ja chcem rodiť normálne, aj keď už viem, že bolí to jak šľak, ale vydržím - dúfam 😅 .

lenica81
22. jan 2010

caute babenky... vas docitat, riadna makacka...

ja idem prirodzene rodit, ale epi to isti... a tiez caj a masaz hradze hadam daco pomozu... 😅 adi, ja pijem teraz taku velku 3/4 litr. salku...

bola som vcera na utz, maly ma 3 kila... 😵 boze, ked este narastie kilo, ta to bude masaker... ale hadam zvladnem, aj ja som vraj bola slon, najlepsi bol doc, bola som s mangelom a tak na nas pozera, ze ani jeden nie sme najmensi... teda manzel je vysoky a stihly a ja trosku teraz viac macata, tak ze co sa cudujeme... 😀
ale vsetko vyzera ok... tak mi dal aj pasy, lebo som sa na ne pytala, ale moj tak po 5 minutach zaspal, takze to velky vyznam u nho nema... 😎

a co sa tyka tych vloziek, tak skusim si este tie tesco kupit, nejake balenie a uvidim, ked vravite, ze su dlhsie...
inak kati, ja som tie hartman kupila po 1,44...

blumka
22. jan 2010

dobre ranko...som sa pred polhodkou zobudila...to bola super noc 😉

lenica81
22. jan 2010

inak, zusika, myslim na teba a drzim palce, nech uz teraz vsetko vyjde podla vasich priani...

martinaj
22. jan 2010

baby ja robim 1x co som vydata ryzovy nakyp.... tak snad to dobre dopadne....
aj u mna to epi isti 😀

lenica81
22. jan 2010

co sa tyka tych mojich susedov, tak uvidime, zatial sa ziadni nejako nevyfarbili... len jeden mladas tu nezamyka tie spolocne dvere a ser... ma tym, lebo tym padom si nebudem moct nechat kocik na chodbe... a dalsi tu ma takeho maleho nervozneho stekajuceho havina, co ho vzdy natahuje a vrci, pokym nevypadnu von... joj... ale myslim, ze najhlucnejsi bude nas kriklun, ked dojde... 😀

este ma vcera tak napadlo, ze dufam, ze moj synator bude taky spachtos ako u doc, ked vyjde... 😔

lenica81
22. jan 2010

martinka, ja ho robit ani nemozem, moj mangel ma z ryzoveho nakypu fobiu... 😒

andrea2603
22. jan 2010

ryzový nákyp - mňam, ja ho robím tak raz za 1-2 mesiace. Teraz idem robiť žemlovku.

martinaj
22. jan 2010

fobiu ? 😀
no moj muz to tiez jest nebude... ale on chodi neskoro vecer domov, tak to je pre mna a Vercu 😝 snad mi to zje 😀

zoska
22. jan 2010

ahojte 🙂
zasa nočná zmena uradovala? 😀

garon tiez mam tie tesco vlozky, ale aj hartmanky a este bella mama- tie su tiez zo zdravot. potrieb a su najdlhsie zo vsetkych

ja idem tiez normalne rodit, teda prirodzene...ani nemam na vyber, ale aj keby som mala tak teraz ked je mala spravne otocena tak by som nad cisarskym ani neuvazovala...kazdy porod ma svoje pre a proti a kazdy si kvoli psychike potrebuje objajit to svoje 😉

manzel je dnes doma 😵 teraz u holicky tak mam na vas cas 😉
oznamil mi ze zaciatkom juna pojde asi na 4 dni do Finska... ☹ ja mam vtedy statnice a myslela som ze bude s malou, kym budem statnicovat, jeho auto je na cestu bezpecnejsie...ach jaj, dufam, ze sa z toho nejak vyvlecie a bude moct ist so mnou

andrea2603
22. jan 2010

leni, inak super, že včera ult. v poriadku 🙂 . Moja v stredu na ultr.a CTG sa predvádzala, gynekologička, že nech si dám na budúci týždeň predtým čokoládu, že sladké ju ukľudní.

lenica81
22. jan 2010

zoska, moj mangel mozno pojde zas do malajzie... uvidime, ze co a ako nakoniec... tak mesiac po narodeni... este sme sa presne nedohodli... sak by som mohla ist aj k nasim, ale ci to psychicky zvladnem... 😀 😎

ja som si asi mala dat nejaky pomaranc, lebo po citrusoch nenormalne stikuta a hybe sa... 😉

martinaj
22. jan 2010

no moj muz mi zahlasil predvcerom ze ten moj tyzden pred porodom ide na 2 dni do rakuska..... tak aj preto musim skor rodit..... 😀 😀 😀

teuska
22. jan 2010

caute babulky 😅
Co nove? Vidim, ze ponocujete. Aj ja uz tretiu noc nespim. Ale trapila som sa nad porodom, ale uz som si to vo vnutri vyriesila. Teraz zasa riesim, ze maly je nejako malo aktivny, som nejaka depresivna. Snazim sa zdvihnut si naladu, asi si dam cokoladku, nech nie je maly smutny.
Mna vobec na ziadne CTG neposlal 😠 Este ma vystrasil tym porodom, no som nahnevana.

Baby ale kukam ako sa pekne drzime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre