Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
24. jan 2010

a ešte počkaj a nekupuj kým sa ti malý nenarodí , aby si nemusela kupovať ešte raz 😀

blumka
24. jan 2010

ja dnes opustam nocnu..idem spat, manzel ide rano na stavbu, takze uz mi nehrozi vylihovanie a vyspavanie.. 😝

granado
24. jan 2010

ja keď stúpam na váhu tak vydáva taký divný zvuk a čakám kedy z nej vyletia strunky 😠

granado
24. jan 2010

halo kde ste sa zasa zasekli?

garonka
24. jan 2010

granado to som len do spršky vchadzala 😀
teraz som natreta chladivym gelom jaj 😀

garonka
24. jan 2010

kati 😀 😀 😀

garonka
24. jan 2010

blumi dobru nockuuuuuuu 😵

granado
24. jan 2010

jaj tak to ťa tam mal poriadne potlačiť 😀 Dnes mi mama kúpila nočnú košelu do porodky že L, to by ste sa bavili ako taká jaternica som v nej 😠

garonka
24. jan 2010

no tu si a ja že i ty si niečo vyvalila 😀
mal ma šupnuť ale on sa rehotal tak i ja a dvere fuč 😀
i ja mam L ako klobaska sa v nej citím tak doniesla mi svokra XL to tiež uzka na riti a XXL mi je uzka na bruchu take debilne strihy, nakoniec som zbalila tu s tymi trapnymi otvormi na ceckach 😝

garonka
24. jan 2010

a župan mi M bolo akurat a L mi je na rukavoch veľke vyzeram ako Batman ale mužík vraví no v poho veď voľnejšie je lepšie no jo ale nič na mňa poriadne niet 😠

granado
24. jan 2010

ja som sa akurát ponatierala lebo som myslela že sa do krvy doškrábem. No inak som strašne zvedavá keď to odrodím, že do čoho sa oblečiem

garonka
24. jan 2010

ja mam cely chrbatik natrety alpa gelom 😀
čo maš suchu pokožku? ja neznašam kremovanie ale keď musím tak musím no

katina2209
24. jan 2010

tak uz som po sprche no poviem vam ledva som vyliezla z tej vani a muzik mi krici co tam vrzgas no ja rehot ako keby som za to mohla 🙂 Ja mam tiez tu nocnu koselu s tymi otvormi no dufam,ze sa to nebude roztvarat uz som ju aj oprala ozehlila a prihodila do tasky a zupan ked som rodila minule museli sme mat tie modre nemocnicne neviem preco vsak poviem muzikovi aby mi pripadne doniesol, nech nejdem s taskou ako na mesiac 🙂

katina2209
24. jan 2010

ja si musim nakremovat ruky a nohy uplne susienky mam

granado
24. jan 2010

ja keď som neni tehu tak ja sa po kúpaní vôbec nenatieram, ale teraz som myslela že si kožu stiahnem z tela. A t vieš nemá mi kto chrbátik poškrabkať tak aspoň takto 🙂

katina2209
24. jan 2010

granado preco ti kon ukazuje 38 ked sme podla terminu 37 datum ti ukazuje dobry?

garonka
24. jan 2010

kati no ešteže si vyviazla bez ujmy na zdraví 😀
ja som zvedava aky župan my môžeme mať ale ten môj mi je veľky 😕

granado a mužík sa nerad činí aby ťa nakremoval?

garonka
24. jan 2010

idem si po vodku nieže zdrhnete dnes je nočnaaaaaaa 😵

garonka
24. jan 2010

preboha preklep idem si po vodu bože čo mi je 😅

alex
24. jan 2010

hlásim sa do nočnej 😉

katina2209
24. jan 2010

ahoj alex ako sa dnes mas? garonka mozno by si si dala vodku alebo nejaky miesany napoj 😀

garonka
24. jan 2010

som tu na stolíku vodaaaa, sušienky, jablčko, mrkva a môže sa pracovať 😀

alex čaf, aky si mala deň?

garonka
24. jan 2010

kati no z vodky by som aj porodila 😀 ešte to mi treba 😀

granado
24. jan 2010

no garon že vodka, tak to ja si idem pre vinko 😉 . Ja neviem čo mi to tam ukazuje, termín tak okolo 16 - 20. 2, toho sa ja držím. Ja som dnes 36+4 presne 😉 A mužik sa nerad činí lebo ja nemám konca a keď začne tak mu nadávam že vždy je to tak máličko , tak potom na mna kašle úplne radšej 😝

katina2209
24. jan 2010

gari a co si zmenila jedalnicek kdeze je tvoj puding 🙂

alex
24. jan 2010

no vstávala som naobed, napapala som sa a potom som bola so švagrovcami v obchodnom centre jednom sa poprechádzať po obchodoch a potom u nich, až kým manželík po mňa neprišiel z práce a odvtedy sme doma a pozerali sme tv a ja som dočítavala. Inak sa mám celkom dobre, aj keď chodím jak kačička a bolí ma tá lonová kosť, ale nemôžem stále sedieť, lebo potom je to horšie, tak sa radšej prechádzam. Maličký pekne vydúva prdelku, no anjelik je to.

katina2209
24. jan 2010

a ja mam podla menstruacie 21.2. a podla ultrazvuku 15.2 tak som zvedava kedy to bude a mna tiez nema kto nakremovat manzel mi uz spi granado som zvedava ktora pojde skor 🙂

alex
24. jan 2010

joj tak ja budem určite posledná... kľudne by som už išla 🙂

popíjam práve čajík maliník 🙂

katina2209
24. jan 2010

Moj malicky tiez vyduje von chrbatik a o 3 rano ma zobudil co mal stikutku som musela ist zase cikat kedy sa uz konecne normalne vyspime to este asi dlho nebude pri tych nasich zlatickach 🙂

garonka
24. jan 2010

kati keby som ho nejedla pažravo ah jaj no rano istia ovsene vločky a keď sa naštvem aka to je gebuzina radšej varím puding ale počkam nech ho nehltam horuci 😅

granado no tak ja si dam vodku a ty bež pre vínko jo?
môj ma nervy ma kremovať, ale ja ho stale napomínam že ešte tu ešte tam tak ho to prestane baviť

alex ta lonova kosť mňa hlavne bolí ak sedím a sa mam postaviť vtedy chodím ako kačka Daisy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre