Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. júl 2009

cukru, alex : ste ma pobavili 😉 ja nastastie tiez nejem za dvoch, tak tiez verim, ze to bude fajn x;o) ale pri vyske 172cm nechudni na 60, 62 je optimal x;o) ci kolko si to mala vysku? x;o) 170? x;o)

olifcek
2. júl 2009

njinja: pekne si karty zamiesala teraz, hehe x;o) ja neviem co si o tom mam mysliet, ale ako som uz pisala, uvidim, co mi poradi moj gynekolog x;O)

zmen si v profile snz na aktualne, hm? a paq mi napis mailika na sukromnu postu sem, aby si mala pristup do tabulky, a mohla si doplnit pri svojom nicku udaje x;o)

vitaj medzi nami 😉

ginna
2. júl 2009

Ja len chcem pozdravit vsetky februarove mamicky ..pridavame sa a niekedy prideme popisat..dobru noc 😵

zucana
2. júl 2009

cafte baby my sme sa prave vratili z vecere s takym jednym politikom no horza...som myslela ze tam zomrem...ale uz mozem ist hajkat. a mala som take saty ze mi normalne videlo nafucane brucho a kozy mam o cislo vacsie tak som to zahrala ze som pribrala...a moja svokra ze to nemoze byt mozne ze ti uz tak vidno brucho...no vyzeram baby jak v piatom...tak snad maly rastie 😉

zucana
2. júl 2009

dobru...
a olif dom sa mi moc nepacil....mala zahradka a moc na sebe...mala si pravdu

olifcek
3. júl 2009

zucana: MOZNO MAS len brusko nafuknute...i ja ho mam dnes. mam totiz problem ist na wc. ale ked sa mi to podari, som lahsia urcite o jedno kilo x;o)

vecera s politikom? wow...mozem Ti nadalej tykat, ze? 😉

lienka2
3. júl 2009

zucana, nic si z toho nerob, ja mam tiez velke brusko.. ale to asi z liekov, ktore som brala na ivf.. takze tiez vyzeram ako niektore baby v 4. mesiaci.. nastastie nikdy som nebola ze chuda, takze vyzeram ako keby som len viac jedla 😀

alex
3. júl 2009

Ahojte maminky, tak ako dnes? My sa máme dobre.

cukruska1920
3. júl 2009

Dobre ranko...ja som dnes uz o siestej vstala...ale potom som si zapla TV a zase som zaspala 😅 dnes ma zase bolia krize...au au..

alex
3. júl 2009

kočky naša tabuľka je obnovená, pozrite medzi albumíky. Musela som urobiť ale len taký výcuc z tej olifkinej, lebo čím viac údajov tam bolo, tým to bolo nečitateľnejšie. Potom popridávajte aj fotky brušiek. nick je: februarovky2010 heslo: do IP ja ešte bruško nemám... teda mám, ale sadielkové, nie tehu.

cukruska1920
3. júl 2009

alex...oki...idem kuk,..a co sa tyka toho bruska ja neviem ci mam 😀 ale rifle uz nezapnem

zusika
autor
3. júl 2009

ahojte..cukrus, ja som vstavala uz skoro tradicke o 5.20 a teraz ma tu Tak lame...je pod mrakom a asi to dnes vidim aj na kavu... uuplne ze zle...no a to mame ist vecer grilovat.... ja chcem spaaat a a hned!!! 😎

zusika
autor
3. júl 2009

no ja si tiez myslim ze moje brusko je o tom, ze teraz trochu viac jem, lebo som stale hladna (ale snazim sa ovladat) - ale mm tvrdi, ze to uz je babo vidiet... neverili by ste ako ma furt sleduje..vcera ma dokonca prisiel ocumovat do sprchy 😀
a vitam novu tehulku!!!!!

alex
3. júl 2009

ja ani nebývam veľmi unavená, dúfam že sme ok, keď nemám skoro žiadne príznaky.

cukruska1920
3. júl 2009

zusi....ja som si minule tiez musela dat kavu lebo ma straasne bolela hlava a uz sa to nedalo vydrzat...ale dala som si len taku slabu s mlieckom... vy idete grilovat??? mnaaaam... mi ideme zajtra na 50 siatku 😅

alex
3. júl 2009

ja mám teraz starašné chute na ovocie... vôbec mi nechutí varené jedlo.

cukruska1920
3. júl 2009

zusi...hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....on je voyer?? 😀

zusika
autor
3. júl 2009

no chceme, ale ako vzdy ked mame plany vonku asi bude prsat.... uuuuuzasne!! uz ma toto naozaj nebavi....
juj, alex - veru tie pachy.... dnes som sa vo vlaku skoro pov... bleee...strasne tam smrdelo....
no a minule sme prisli svokrovcom a ona tam svokra mala nachystane kurenceze ide piest, take polovice...no ja ked som tam videla lezat to mrtve maso tak som musela odist,.... no vyhybam sa zmiesanym pachom...som davno nebola ani v supermarkete, takuvdim co to dnes urobi.... inak tiez nemam priznaky...a tiez si hovorim, je vsetko OK?
ale vcera mi kamaratka hovotila, ze jej to zacalo az tak okolo 10tt..a cely treti mesiac prevracala.... sa tesim, ale dufam, ze ja som stastny clovek a nebude mi zle vobec.. 😉

cukruska1920
3. júl 2009

aspon nebudem jedina....mne tiez nic neni 😕

lienka2
3. júl 2009

ani mne nic nie je.. len prsia mam citlive.. hlavne v noci, cez den trocha menej.. a unava, pravidelny poobednajsi spanok 😅 mi zacina chybat, odkedy som v robote.. a stale by som jedla..

zusika
autor
3. júl 2009

baby, som volala teraz doktorke, ze co idem na tie odbory v pondelok, ci fakt musim prist nalacno...no a ze musim lebo okrem ineho sa tam zistuje aj cukrovka a take veci a budem musiet vydrzat, co bude dost tazke, kedze som uz od pol6 hore a vyse 2 hodiny sa nenajest pre pre mna utrpenie, pred tehu som kolkokrat jedla az okolo 10 a nic mi nebolo.... 😒

olinka6226
3. júl 2009

zuzika ja teraz musim jest v idealnom pripade este v posteli v tom horsom sa musim odplazit po nieco do kuchyne... dnes som si urobila prazenicu a ked bola hotova tak som ju ovonala a skoro som sa povracala. teraz ju uz tak nenapadko vyse hodiny nasilu tlacim do seba. syn odmietol uplne ale vajicka rozbijat sa mu pacilo 🙂 tak mu ostal na ranajky suchy rozok... odmietam mu robit viac druhov jedal hlavne ak povedal ze chce prazenicku.

olinka6226
3. júl 2009

mne teraz strasne chutia privarky, melon a zelenina. varene maso - z toho ma teraz striasa.

blumka
3. júl 2009

ahojte ja som bola dnes na krv, tiez nalacno len vodu som do seba liala. Bala som sa ako to zvladnem este aj terezku som malaso sebou ale dalo sa.

zusika
autor
3. júl 2009

ja nemam nejake specialne vyhrady k jedlu, ale skor mi vsetko chuti iba chvilu....nikdy neviem definovat na co mam chut a ked si to dam, tak ma aj chut prejde.... no a potom je manzel "dojizdak" 😀 tak ze sa nemam stazovat ze pribera 😀 ale v praci chodim na obedy a vacsinou mi tam chuti vsetko, vyborne varia, tak domacky - ziadne fastfoody...to nemusim...aj ked vcera vecer sme mali pizzu ale to je ina vec 😀

ivush
3. júl 2009

BLumka - rodila som v starej nemocke na Rastislavovej ul.

Inak žienky, mne je dnes zas desne blbo....a to mi ešte treba ísť na trh, lebo zásoby ovocia dochádzajú ...a to je pre mňa asi najväčšie peklo, keď tam v tej horúčave vidím toľko "jedla" po kope tak mám čo robiť aby som sa nezložila..... 😒 😖 😖

A ozaaj, kto má na starosti tú tabuľku ? viem, bolo to tu Xkrát spomínané, len nemám teraz čas to spätne hľadať, tak potom poprosím dotyčnú nech tam pridá i mňa 😉 díííík....

fatimuska
3. júl 2009

akú tabuľku?

blumka
3. júl 2009

ivush a aj teraz pojdes do starej? ja som v KE len rok, absolutne nemam prehlad..zatial som rozhodnuta pre Sacu, ale stale rozmyslam...

blumka
3. júl 2009
alex
3. júl 2009

tabuľku robí olifcek, musíte jej napísať do internej pošty váš mailik. Ona vám pošle link na ktorý keď kliknete, hodí vás to do tabuľky, kde si budete môcť dopísať údaje o sebe. Ja to potom kopírujem a hádžem do tabuľky sem na koníka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre