Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
22. máj 2010

baby tak ja idem kupit tu holtovu mast....ma to okolo usiek a licka strasne cervene ale telicko ma uz dobre tie male vyrazticky su prec ale to na lickach je ine...sa mi zda ako ten ekzem......... ☹
a ja mam nadchu ☹
a idem na 11.30 ku kadernicke ...tak krasny vikend vsak ja nakuknem 😉

olifcek
22. máj 2010

My stale v posteli. Uz sa tesim von, je tam pekne x:o)

olifcek
22. máj 2010

Julianke vsetko naaaaj k meninkam prajemeee O+O

maculik
22. máj 2010

Ahojte 🙂
tak najprv - prajeme Juli vsetko najlepsie k prvym meninkam 😵

dnes je tu zase krasny teplucky den, teraz sme sice este doma, varim polievku, maly spi a Vladko isiel nakupit, ale poobede, ked sa Adelka vyspi, pojdeme niekam von.

vcera sme boli na tej oslave, super bolo, Adelka sa zabavila s detmi a ja som pokecala s babami.

idem vas trosku docitat, ak stihnem 🙂

olifcek
22. máj 2010

macu a de fotkyyy?

my uz po kupkani, teraz papame, tatko siel do obchodu, ked sa vrati, aj my poranajkujeme x;o))

@blumka pamatas ako si vravela, ze olivke s a este na brusku bude pacit? mala si recht...usmieva sa a stale sa snazi niekam odist, len jej to nejde, hehe, je ako rybka na suchu, chiiiii...

olifcek
22. máj 2010

na tej orvel fotke hlavka dopredu a kopkala nozickami, suchala rucickami, jak chcela ist vpred x;o)) druha fotka ako ma krasne vysoko hlavku, takto krasne pasieme x;o) a tretia fotka bol kukuc na tatka x;o))

olifcek
22. máj 2010

uz u nas prsi , no super...ale aspon ma uz hlava neboli...no okolo 4tej by sme von sli este...tak snad to vyjde

olifcek
22. máj 2010

vcera, ked sa oliv sama pretocila z bruska na chrbatik, cvicila s tatkom kusok x;o)))

dali smeto zrychlene na net 😀

https://www.youtube.com/watch?v=EboZ2CzK-oQ
zucana
22. máj 2010

olif mala zlatunka a co to ma na nozicke?
ja tu kycham o 100 sest a mala v kuchyne s mamou v kociku umyva riad 😀

blumka
22. máj 2010

servuuuuuuuuus...ja ze pridem vecer na kona a nebudem vediet sa docitat a vy napisete jednu stranu, no hanba 😀 vidno ze kosicanky tu dnes neboli 😝
sme boli na krstinach malej Kamilke, foto bude neskor, Terezka je na totalku zaspala o siestej v aute, tak sme ju len taku oblecenu v satach preniesli do postielky, no a Dzuliana sa jasne ze v aute vyspinkala do sytosti, tak tu teraz na mna vala velke oci 😀

zucana
22. máj 2010

olif mala jak krasne cvici....my ideme az ked sa zobudi do 23.00 budeme cvicit 😀
blumi cakame na foto 😉

blumka
22. máj 2010

jooj, zuci, to mozno az zajtra dam, este musim uspat Juli,a mm sa podarilo vysypat vsetky kolace na zem v predsieni (akurat ako otvaral dvere tak sa mu roztrhla krabicka \), je z toho jedna velka masa nalepena na dverach a zemi, tak to treba upratat 😀 no aspon nepriberiem 😀 😀 😀

olifcek
22. máj 2010

@zucana to ma take cervene,,,,but to zmizne alebo to bude znamienko ☹ dufam, ze to zmizne...mne museli znamienko, dlhe 8, ci10 cm a siroke 3cm v 12 operovat, inak bych o 3 mesiace nebola ☹ ☹

@zucana a dakujem za malickuuuuuu....nemas foto toho riadu? 😀

@blumka kukuuuk....a my sme boli vonkuuu od cca 17tej doteraaaz...a aj na pizzu sme skocili a kofcu dali, mnam....od novemba sme takto nikde neboli...malinka najprv bola asi 15minut na rukach u tatka, divala sa na svet a paq v kociariku hajala uz 🙂 🙂 🙂 a dali sme z kociara prec deku, lebo jej bolo teplo, glg...a to mala len ponozky, teplejsie menzestraky, bodynko s dlhym, hrubsi svetrik s kapucnou a capicu...a na kociar sm jej pridali plysakov zo sunquick, chi, hned ju zaujali potvorku malinkuuu

olifcek
22. máj 2010

@zucana dakujem kraaasne.....uzasne ale je ako za tym valcom chce ist, a to ja som netusila co s nim, kym blum nenapiiisala 😅 😅 😅

olifcek
22. máj 2010

@blumka ja chcem foto ,,nehodyyyyyyyy,, 😀 😀 😀 😝

olifcek
22. máj 2010

boze baby, mne to taaak dobre dnes padloooo....aj s jednym kamaratom a jeho kamoskou sme na tej pizzi boli, juuuuj... 😵 😵

olifcek
22. máj 2010

ze but to...jasne, ze bud... 😀 😀 😀 😀 😀

maculik
22. máj 2010

Ahojte 🙂
jej, konecne nemusim tolko docitavat, asi aj na Sk bol konecne pekny den, tak ste si ho vsetky uzivali 🙂
My sme boli vonku pri Ryne, len tak na prechadzku a pivko (ja len Radler) a orechovu palacinku so zmrzkou, krasne bolo, aj nejake fotky mame, ale az zajtra.

olif, foto som upravovala, tak su zablokovane, zajtra ked pridam to odblokujem.

granado
22. máj 2010

@zoska no Nelka je iný ksichtík, užasná je na tej 3 fotke 😀

granado
22. máj 2010

@garonka a olif aj ja sa pridávam na skype 😉

maculik
22. máj 2010

no, manzel ma na chvilu pustil na PC, je prestavka vo finale Ligy majstrov,t ak som rychlo este nakukla 🙂
a pozrela som nove fotky drobcov, juj, neviem sa vynadivat, ake su vsetky nase babätka krasne 😵

laxity
22. máj 2010

ahojte

ja len na skok 🙂

blum...Julinke všetko najlepšie...naša piškótka má dnes 3 mesiace....hrozne to letí 🙂

olif...pozerala som video, šikovná, ale čítala som článok, ktorý si ty raz pridala, že nemáme deti nútiť robiť niečo, čo ani oni samé možno nechcú, ale to bolo v článku k 3 mesiacu...ako že nedávať nasilu hračku a pod.... 😕 , ale vidím, že ste ozaj šikulky. Aj moja už sa začala pretáčať z chrbátika na bok a aj pasieme dobre. Dnes bola dohola a pásli sme krásne, len som jej pridržala chvíľku hrudník...ako písali v tom článku 🙂

zuci...ako už je lepšie? Ako to vyzerá s Viki? Prechádza to? Snáď hej a ty sa čoskoro vylieč, nie že cúvneš zo stretka 😀

My sme boli dnes na Červenom Kameni so svokrovcami na výlete. Bolo super, boli tam slávnosti, festival, tak tam bubnovali jedna radosť a malá spinkala ako zarezaná 😀 . Papkala pekne až po 4 hodinách. Zajtra nás čaká babkina 80-tka, tak budeme oslavovať....už teraz mám pre Naty vybraté vecičky, aká parádnica bude. Už mi prišli aj tie veci z mimibazaru čo som vyhrala. Nike súprava a aj sukienka je super, bez jednej chybičky. Ale bodynká Nike mi neposlala, lebo mala zle aukciu napísanú...ona chcela za jedno body 7,99 evri a mala napísané, že za 2 ks, tak som jej povedala, že to jej v žiadnom prípade nepošlem. Tak sme to ukončili a hotovo....sa mi ospravedlnila, že to mala zle napísané 😒 .

Prajem dobrú noc 😉

olifcek
22. máj 2010

laxi veru, ja robim vzdy vsetko, ked ma oliv dobru naladu...a postupne sa jej to paci x;o) davam jej pocitit, ze robime len to, co chce...co je vlastne i pravdou x;o))

joj, to s tymi bodynkami x;o(((((

zucana
22. máj 2010

olif super ze ste si takto vysli......
ja som bola u kadernicky a pak doma lebo mi je nanic....ale od stretka necuvnem ani keby som neviem co 😀 ale uz mi to prejde...zajtra alebo pozajtra
mala lepsie aj ked stale ma zapareniny....ani imazol ani puder ani bepanthenol nepomaha....sudokrem doma tiez nepomahal...kupila som 4 kremy od biodermy taku spcialnu radu...supinky uz skoro nema...
povedali mi,ze ked je alergicka tak to moze byt aj zmena prostredia a tu je velmi znecistena ta blava...tam sme blizsie k moru...
aj ja chcem foto nehody 😀

blumka
22. máj 2010

nehoda bude...ale mi to mm posiela na mail a akosi mu nejde... 😀

blumka
22. máj 2010

jooj, a dakuje julca za blahozelania 😀

blumka
22. máj 2010

no tu je nehoda..ale neviem preco to sfotil len tak co bolo na zemi, lebo aj hore na dverach bolo fajne nalepene, on mal nohavice dolu ocapane slahackou a celu jednu papucu zakolacovanu 😀

olifcek
22. máj 2010

@zucana super je, ze my sme sli len na prechadzku, mamine zaniest muku, lekvar, vajicka, zajtra nam urobi buchty na pare, mnam, a kym som bola hore u nasich, mm s malou vonku, tak mu volal jeho kolega a kamos zarovej, i moj kamos, ci neprideme za nim a jeho kamoskou do takeho komplexu. mm, ze ci nezajdeme pozriet ku komplexu a ja, ze jo, mozeme, ze i pizzu robia, a on, ze super, pozyvam, prideme tam a tam kamos s jeho kamoskou, juj, fajne bolo, pokecali sme, napapali sa....aaaach....esteeeee

super, ze sa Vikinke i Tebe lepsi...je pravdou, ze v Ba je dost smogu...

@blumka super foto 😀 😀 ale skoda kolacikov...i ked ja kupovane moc nemusim a domace len nejake x;o)

blumka
22. máj 2010

olif, boli aj domace..

olifcek
22. máj 2010

@blumka mlask...take, zeeee orechovy kosicek, sandokanove oci, srnci chrbat, kokosovorumova rolada, ci medoveee rezyyyyyyyyyyyyy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre