Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
27. aug 2009

tak si sa vynasla oli, ako ja minule 😉
ano, vidite dievcence, ja som tu dvorna vestica, tak sa na mna kludne obracajte 😎
mati tak dobre, ja si to budem pamatat, i ked by som najradsej ani po kojeni nebrala od teba radu ohladne toho... 😉

zucana
27. aug 2009

olif nemhanbi sa ja som taka zvedava na dievcatkove brusinko 🙂
papala som melon a teraz taky kolacik pomarancovo mrkvovy ...
ale o piatej som zjedla vela gnocchov s cucoriedkovym kompotom a masielkom 😎

lolka
27. aug 2009

olif, hod fotku, nech mozme porovnat brusena 😵
jani, ved o par mesiacov uvidime kto ma pravdu 😀 a mozno uz 11.9., ideme do poradne, tak uvidime ci sa nam krpec otoci alebo bude hamblivka 🙂

lolka
27. aug 2009

ja by som si tiez nieco dala pod zub, ale neviem ani na co mam chut 😅
jani, takze ty si tu vestica ? 😀

janielah
27. aug 2009

matka, ty mas dievcatko, tak ako oli, fakt 😀
lolka, ja sa to dozviem uz 14.9. huraaa, konecne uvidim toho mojho chlapceka 😵
oli, pocuvaj ma sem, takto: ja uz teraz to uplne vidim, ako fantasticky budes vyzerat v tych svadobnych satach, uplne perfektne, dokonca vsetci ta pochvalia, ze ti tych par kil naviac pridalo na krase a tvoje brusko dievcatkovske si ani nikto nevsimne, kym im to nepoviete 😉
a davaj aj to tvoje dievcatkovske brusko do fotiek...nehanbi...ani my sme sa nie...

janielah
27. aug 2009

babky, idem si ja pre manzela, ale este sa dnes vratim, tak ma cakajteeeee 😎

olifcek
27. aug 2009

jani heheh, kiez by x;o)))

idem ja do sprsky baby...papala som polievocku, kusok viac, ale len stavicku, tak je mi nedobre z toho 😅 som sa asi prepila polievkou 😀

zucana
27. aug 2009

veru olif ja som dala aj s tym mojim naliatym ksichtom 😀
a ja to mozno budem vediet uz 15.9. 😉
uz iba skoro 2 tyzdne a dacko 🙂
baby este som tu 15 minut a pak idem kuken film....inak fesi sa tesi lebo od pondelka chodi hravat fotbal opat kazdy pondelok....to zas bude urazov ....

lolka
27. aug 2009

ja idem pomaly do sprsky a sup do postele. budem mat sice zapnutu telku, ale ako sa poznam, zaspim a pozerat moze akurat moj pes 😀

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

vdaka jani takze druhe dievcatko ja sa budem tesit aj aj mne je to jedno fakt neviem povedat co by som chcela viac a ja sa dozviem co je to az 6.10.na morfologickom utz ☹

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

idem aj ja kocky do sprsky a potom pozriet telku nejaky dobry film na ist na markize tak sa majte dobru nocku vsetkym 🙂

lolka
27. aug 2009

ja idem na morfol.ult. 24.9. 😉

lolka
27. aug 2009

pekny vecer vam prajem 🙂

zoska
27. aug 2009

jani no toto akoze nemam brusko! 😠 😀 😀 ja mam mini brusko 😀 od posledneho fotenia podrastlo trosku, aj muz minule povedal, ze uz ho zacina byt vidno, ale iba ked som naha 😅
No ja som mala vzdy uplne ploche, ak som obcas pribrala tak vzdy len do stehien 😠
musim sa odfotit zase...
inak moje miery 😀 180cm, pred tehu 61kg, teraz 62,5kg

zoska
27. aug 2009

ale moje gate ma uz zacinaju tlacit zpnute, takze rastia, rastie 😉

zucana
27. aug 2009

jaska zosi 😉 verime neboj v 18tom aj ty budes mat 😎
iank moj muzik akurat pustil cd vasco rossi (asi nepoznate) a spieva malemu 😉

zoska
27. aug 2009

zuci 🙂 to je zlate

olifcek
27. aug 2009

zosi ja mam pocit, ze mi brusko nejak naraz vykuklo po 15tt, hech

olifcek
27. aug 2009

zuci prijemny vecer prajem x;o)

idem i ja od PC baby.teda od netu, na notaku pobezi serialik a paq idem hajinkat...zajtra este do prace, bleeee, paq 4 dni volna, juchuuu..31.08 mam dovcu x;O)

zoska
27. aug 2009

ved sa necham prekvapit...len nech radsej rastie postupne pomalicky, lebo nechcem strie 😖

janielah
27. aug 2009

babky, ja som spat, ale vy sa pomaly dekujete, tak idem sa ja venovat tomu mojmu milacikovi 😵

blumka
27. aug 2009

ahojky...mna dnes o siestej zlomilo, som si dve hodky pospala a teraz budem asi strasit do noci 😀

blumka
27. aug 2009

ake mate pekne brusiska v albume 😀 ..ja mam nieco take ako lolka 😀

blumka
27. aug 2009

juj, skoro sme boli na druhej strane 😀

granado
27. aug 2009

ahojte babenky ako máte? ešte tu je niekto?

blumka
27. aug 2009

jaaa ale uz tiez pomaly idem ..
ako sa mas granado?

granado
27. aug 2009

ale tak pomaly. Dnes som mala neskutočnú depku ale nepýtaj sa ma prečo ani sama to neviem. Aj som si 2 krát poplakala a ani neviem poriadne prečo 😠

blumka
27. aug 2009

vies co? ja som mala tiez taky na prda den...a tiez neviem preco, ved bolo aj prijemne pocasie ani terezka nebola zla, no fakticky asi bolo daco vo vzduchu...

granado
27. aug 2009

ja si tiež myslím. Ale druhý raz som sa rozplakala že som zlá mama a 1 krát pre to že mi manžel dal oprať všetky podprdy a kostice sú fuč. Teraz keď to píšem sa strašne na tom smejem, no som ja normálna?

blumka
27. aug 2009

😀 😀 ...no vies co..to by nasralo aj mna 😀 😀 a zla mama nie si urcite 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre