Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
27. aug 2009

ale zajtra bude určite lepší deň, treba myslieť pozitívne. Tak ti prajem dobrú nocku, ja vás idem dočítať a budem ešte čakať verdikt od našej tu dvornej veštice či mi odpíše čo budem mať ja 😎 😀

blumka
27. aug 2009

dobru nocku..idem sa pokusit zaspat...mozno sa podari a ked nie, tak amen tma zajtra 😀

zusika
autor
28. aug 2009

Dobre ranko kocky, slubujem ze aj ja pridam cez vikend foto bruska Dnes na vas asi nebudem mat vela casu mam tu poradnu a som sama v praci ale tie krvne testy si zistím a dám vedieť pekny den vam zelam 🙂

hajdylca
28. aug 2009

dobre rano, ja myslela, ze dnes rano ani nevstanem... to uz na mna dolahlo to ze cely tyzden vstavam tak skoro a predtym som si 2 mesiaciky vyspinkavala... vcera sme samo nic nekupili, lebo ze je este skoro a ze potom kupime v polsku ak nam bude nieco chybat 😠 nevadi... ale videla som tie bodinka co ste kupili niektore- tie bezove, su krasnucke 😉

loginka
28. aug 2009

dobre ranko kocky 🙂
vcera som si pre radost kupila 2 bodinka - bodkate ruzove a modre - cize musi to byt chlapcek a dievcatko 🙂
ja idem na odber krvi 7.11. to budem 15 plus 2
inak este som bola vcera v Asko nabytok - otvorili v BA na Zlatych, maju tam celkom pekne doplnky do bytu, aj tam som sa potesila 🙂

alex
28. aug 2009

ahojte kočky,
logi nebolo v tom Asku veľa ľudí?

janielah
28. aug 2009

ahojte, alex,ty ides kedy k nasmu doktorovi 😀 ?
a preco aj ty nedas brusko do albumu? vies, keby sme sa tam nahodou zrazili, tak aby som ta podla bruska spoznala 😀

alex
28. aug 2009

jani ja tam mám foto, hneď prvú 😉
Idem presne o týždeň a ty?

alex
28. aug 2009

Počuj a chystáš sa k nemu aj na 3D?

blumka
28. aug 2009

dobre ranko...taka som dobita ze az...strasne unavena byvam posledne dni...aj vy? 😒

alex
28. aug 2009

blumi ja ani nie unavená, len sa mi vstávať nechce, ale keď už vstanem, tak je dobre.

janielah
28. aug 2009

jezis jasne, ved som to brusko aj komentovala, asi mi prskakuje..
ja idem 14. na morfo, to bude robit na 2D.
pocula som ze tam ma aj 3D, ale netusim kde, zeby to prepinal, tak ako ked bola olif? lebo mne sa zda dost moderny ten jeho pristroj.
ty ides alex? vies kolko to stoji a kolko dopredu sa treba objednat?

olifcek
28. aug 2009

logi asi nie 07.11. , ze nie? x;o)

baby i ja chcem spat. az som bola nervozna, ze musim do prace. fakt mam dost..unavenaaaa som...

alex
28. aug 2009

vpohode 😉

Ja idem 16. na 3D, už som sa objednala, keď som tam bola v 12tt na poradni. Prvé malé 3D stojí 17 EUR a potom čo sa robí v 24-28tt, tak to sa platí 50 EUR. Robí sa vždy v stredu v obedných hodinách na objednávku od 12:30-14:15. Nahráva sa cca 15-30 min. Obrázky + video obraz na DVD a je to už v cene.

nedockava4
28. aug 2009

dobre ranko, tehulky....hm, ako ste sa rozpisali... 🙂 ale to je super, aspon mam co citat...
ja by som dnes mala ist k lekarke pre papier na pen. davky, ale asi to necham na pondelok, lebo sa mi voooobec nechce ☹

alex
28. aug 2009

myslím si, že ten UZV čo tam má, tak je dosť moderný, takže asi sa to dá prepnúť na 3D.

zoska
28. aug 2009

dobre ranko kočky 🙂
drahy ma prekvapil a prisiel uz vcera vecer a doniesol 2 bodynka a dve ciapocky z H&M...take zlate...
no a on si kupil oblek a 2 kosele a manzetove gombiky....on je totizto maniak na nakupovanie, niekedy mu hovorim ze by sa mal liecit...ma viac oblecenia ako ja, dokonca minule sme museli davat dorobit satnikovu skrinu 😀 😅

blumka
28. aug 2009

no mne ocividne nestaci 8 ani 9 hodin spanku, ale viac ho pri Terezke nedostanem, jedine zeby som si lahla o osmej s nou ale to by som uz absolutne neurobila doma nic 😒 ...a dnes ma vsetko boli...cely hrudnik, pod rebrami, brucho, vsetkoooo...

janielah
28. aug 2009

jeeej, zoska, tak to mas super, ten moj by zrejme nenasiel odvahu kupit mi nieco takto sam...tvoj je zjavne pokrocily v nakupoch 🙂
alex, dakujem a nevies, po 20 tt sa uz nerobi ten maly utz? to potom uz len od 24 tt ten velky?
blumka, ahoj, moja je mi ta luto, skus si trosku pretiahnut svaly a daj si cajik, alebo co... ☹

olifcek
28. aug 2009

blumi juj...x;o(

jani mne budu robit normalne 3D za 23EUR, lebo to bude medzi 19tt-24tt

alex
28. aug 2009

jani neviem, ja idem na to malé 3D a to už budem 17+2 a inak sa robí v 16tt, ale inakší termín nám nevyhovoval. Skús si zavolať sestričke, alebo potom počkať do toho 24tt.

janielah
28. aug 2009

olif, tak totoo by som chcela...lenze tu neviem ci si od radosti hned vsetci nevypytaju 50 eur, lebo som prekrocila 16 tt ☹
aj od blumky aj od teba sa mi zda, ze sa tam o vas ovela lepsie staraju...kto by to bol povedal...tak ze by som predsa isla prvy krat v zivote do ke??? 😎

zoska
28. aug 2009

no jani ani neviem ako sa mu to podarilo, ale kupil velkost 62- co je na 2-4 mesiace, takze sa celkom trafil...obcas aj mne donesie nieco na oblecenie, ale to nerad kupuje, lebo nie vzdy mi to sedelo a potom bol smutny...ja mu aj tak furt hovorim aby tolko neminal penazi, ale on je ako v deliriu, ked je v nakupnom centre...my to mame totizto opacne...on lieta po obchodoch a ja to vydrzim 30 min. a potom za nim sucham nohami a cakam ho na lavickach pred obchodmi 😀

blumi, tak nech ti da manzelik nejalu neznu masaz, ked budete spolu a chod si lazkat s Terezko na obed ak mozes 😉

alex
28. aug 2009

jani ja mám tiež ten pocit, že olif má veľmi dobrého lekára.
Jani a ty si dostala prenatal box?

zoska
28. aug 2009

kočky a aky je rozdiel medzi 3D a 4D...viete mi to nejak jednoducho vysvetlit?

loginka
28. aug 2009

olif, dobry postreh 😉 jasne 7.9., 11.9. mam poradnu 🙂

alex, nebol tam taky naval, bola som okolo 12.00, ale kupila som si krasnu misu na salaty a doplnky do kupelky 🙂

dnes som rozmyslala, ze na aku farbu dam vymalovat detsku, co hovorite na kombinaciu svetlo fialkova so zltou

janielah
28. aug 2009

nedostala som alex, a dokonca i ked je to nas znamy, tak mlci ako ryba, kym sa ja neopytam, tak nepovie...a ked je clovek prvykrat tehotny, tak ani nevie co sa ma pytat, ved vies... 😒
ty si dostala? lebo kosicanky dostali sa mi zda...

alex
28. aug 2009

zoska 3D je len foto, 4D aj video.

Jani nie, nedostala ☹

janielah
28. aug 2009

hm..tak vidis a ze moderna a dobra ambulancia...
kocky ja vas opustam, ideme sa kupat, tak snad vecer, pekny den vam prajem 🙂

alex
28. aug 2009

no jo, čo už...

pa pa a príjemné kúpanie prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre