Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
12. okt 2009

zusi, tak u vas sa teda to pocko riadne blazni, este min.tyzden ste tam mali teplucko a zrazu toto 😨
tu tiez svieti prerusovane slniecko, ale stale fuka. Malu som dala spat, ja papam zemlu s postruhanym syrom, rajcinou a paprikou, varit budem az podvecer.

o tych lekaroch je to kapitola sama o sebe... ja keby rodim na Sk, tak asi bud na Antolskej, ale len kvoli tomu, ze tam mame znamu, ktora robi na porodnom, alebo v BB, kde ma svokra a svagrina super lekara.
Ale napr. ma stve, ze moja mama, ktora teraz beha po dr, lebo si vybavuje poloinvalidku, tak vsetky vysetrenia, ktore ma absolvovat, napr. CT, su plne par mesiacov dopredu a to je nelogicke, ked ti ide o zdravie, ze mas cakat tak dlho. Tak jasne, ze potom sa musi zaplatit, aby ju zobrali skor a aby sa nebodaj nieco pocas toho cakania nezanedbalo...

zucana
12. okt 2009

hajdy tehu demencia 😀
granado len nakupuj.....inak ja uz nemozem ruzove lebo moj muzik ze ona neni bonbon tak uz aj ine farby 😉

maculik
12. okt 2009

granado, tak parada, ze to mas 2x potvrdene. Uz si aj pas mozes nastavit 🙂

katina2209
12. okt 2009

ahojte tehuľky no vás všetky dočítať to dá zabrať cez víkend som sa neozvala venovala som sa drahému a synčekovi a potom ten futbal a superstar v nedeľu 🙂
olifcek pýtala som sa ti na tie výrastky tak mi povedal doky mamin druh,že je to zrejme tá kožička čo som ti spomínala a tie zmeny na bradavkách tvoria sa takzvané pigmentové znamienka môžu byť v okolí bradavky,ale máš ukázať svojmu dokimu aby potvrdil...
lolka supi ja budem rodiť tiež v ružinove zazmluvnenie doktora stojí asi 230 Eur a nadštandard izba 17 Eur,ale nemôžeš si ju dopredu zajednať vačšinou to býva preplnené takže je to na náhodu či akurát niečo budú mať voľné,ale rodila som tam aj s prvým synčekom a bola som spokojná..
inak to počasie je hrozné..
Inak tieto bolesti v podbrušku som mala aj ja cez víkend trošku slabšie ako keby som mala dostať menzes,ale to sa asi len rozťahujeme tie bolesti lonových kostí začínajú byť neznesiteľné ☹
Asi začnem chodiť plávať vraj to pomáha
Inak moje srdiečko v brušku začne kopať o 11 v noci a vydrží mu to tak do 1 a potom pokračuje o 4,00,dúfam,že mu to aj neostane po pôrode..
ewe a dokedy asi plánujete byť v avione? ja pracujem tak do 17,00-17,30 tak ak by som stihla nejako by som dobehla

zucana
12. okt 2009

maculik tu na take vysetrenie pokial nejdes sukromne a si to teda cele neuhradis cakas aj 3 mesiace

petuskaxfun
12. okt 2009

no parada zusika dufam,ze nas sa to tu este netyka ten sniezik 😉 fuu to by bol sook inak jasne aj hasici tam patria a myslim,ze nikdo by si nedovolil tvrdit opak su tiez nesmierne dolezity a nedocenenni inak nechty som moc nechcela ale ma kamoska teda ukecala tak dufam,ze sa mi moje neznicia 😒 a k tym lekarom este ten kto nechce platit nemusi mame nastastie este tu moznost volby 😉

granado
12. okt 2009

jaj maculik to mi nenapadlo, idem na to. Ja mám absťák po clapčenských modrých konečne aj takýto odväz 😀 Idem si naštelovať ten pas 😅

katina2209
12. okt 2009

Ja som sa akurát napapkala doniesla som si z domu do práce som včera varila kôprovú omáčku s knedlou a hovadzím maskom ledva odfukujem 🙂

petuskaxfun
12. okt 2009

katina mnaaamky nerob chutky hned bysom si dala poovedat aj s 3 knedlami 😉

petuskaxfun
12. okt 2009

inak aj ja sachystam rodit do ruzinova tak uvidimeee 😉

zucana
12. okt 2009

mnam katina take dobre slovenske jedlo...svokor mi doniesol take male bananiky z tenerife tie mozem papat ze?

maculik
12. okt 2009

zuci, ale je to brutal, nie? Ved si zober, ze kolko chorych ludi na Sk a urcite aj v IT na take prednostne vysetrenia nemaju... Ach jo...
Mnam, som zjedla prave 3 kinderka, ktore som mala mat na cely den 😝 Musim si este nieco sladke dokupit 😀

No ja ked som nakupovala pre Adelku, tak vacsinou ine, nez ruzove, lebo to kupovali obe starke... Az sme dali na ruzovu embargo, lebo uz nam z toho oci prechadzali 😖 😉

katina2209
12. okt 2009

jasné zuci môžeš papkať banániky i keď mne teraz pri Maťkovi vôbec nechutia a keď som čakala Marka tak som sa ich nevedela dojesť preto som si myslela,že čakám dievčatko 🙂
petuska a dala som si 3 knedle a také poriadne veľké 😀
a inak mám zase už kilo navyše tak som už pri 7 kg naviac 😀

katina2209
12. okt 2009

petuska ty budeš mať tuším tiež dvoch malých chlapov doma a jedného veľkého 🙂 no tak to bude 3:1 🙂

alex
12. okt 2009

Ahojte kočky, ja som už dnes v práci. Ráno som bola u lekára a povedal, že môžem ísť pracovať, keď nerobím nič namáhavé, len sedím za počítačom. Cítim sa super, takže doma by som sa len nudila a stresovala za výsledky.
Mali by byť už do týždňa, keďže okrem amnio robili aj kordocentézu, tak netrpezlivo čakám telefonát.
Jani ležala som na 10 poschodí a dalo sa. Sestričky boli v pohode, izbová lekárka tiež a lekári čo mi robili zákrok boli super 🙂

granado
12. okt 2009

Alex vitaj, ale si sa poponáhlala do práce. Ale ak sa dobre cítiš určite lepšie ako doma sedieť/ako ja/. 😉 Inak prišiel mi ďalší balíček, ale už som slúbila manželíkovi že končím/aspoň pre tento mesiac/ 😀 A bola medzi vecami aj bledunko modrá trigovica s uškami. 😅

maculik
12. okt 2009

granado, ved to neva, dievcatka mozu v pohode aj modru 🙂
a to si drazila, ci nakupovala cez net?

petuskaxfun
12. okt 2009

alex som rada,ze ti to dobre dopadlo,sucitim s tebou lebo teraz aj kamoska bola na amnio a cakala chuda dlhe 3t.na vysledky,ale nastastie dobre dopadli,tak neboj urcite aj vy budete v poriadku 😉 katina ano budem to mat 3:1 😀 no a este k tomu plateniu je fakt pravda,ze nie vsetci nato mame,je to na prd noo.Ja tiez neviem ze ci si zaplatim ak budu na to peniazky tak urcite,uz len kvoli prvemu porodu

petuskaxfun
12. okt 2009

a Alex co je to ta kordocenteza???? 😨

alex
12. okt 2009

petuska to je odber krvi z pupočnej šnúry.

granado
12. okt 2009

Nakupovala, na draženie nemám nerv. Ja som tej modrej rada, taká je milá

alex
12. okt 2009

granado, však aj dievčatko môže mať modrú, takže to je v pohode.

Pridala som nové foto, som sa fotila teraz v práci samospúšťou 😀

olifcek
12. okt 2009

juj, aler ma hlava zacal aneskutocne moc boliet x;o((((

na zahu vraj pomaha aj dat si kusok peciva s maslom, viac masla...maslo vraj ukludni stavy v hrdielku a chlebik stiahne stavy v brusku...

alex
12. okt 2009

kočky aj vás bolí kostrč? Mňa dnes neskutočne...

petuskaxfun
12. okt 2009

alex ahaa,no kostrc mna boli ked dlho sedim na zadku 😉

olifcek
12. okt 2009

alex mna pobolievala asi tyzden vkuse, ale neznesitelne, aj som to lekarovi spomenula, a povedal, ze je to v tehu normalne, ak to teda nebolelo aj pred tehu, ze sa proste posuva, aby sa tamadial babatko dostalo beppecne von...x;O)

olifcek
12. okt 2009

ale inak ma boli kostrc uz len ked dlho chodim, nad cca 8 hodin, alebo ked sedim na tvrdej stolicke..

zucana
12. okt 2009

babce tak ten nas byt teda sa na 99% nepredava. ten hajzel nam napisal ze jeho dcera na zaklade toho, ze sme chceli dat zaregistrovat zmluvu na sud (aby nas neokaslali lebo islo o dost velke peniaze) sa odmilovala a nechce uz nas byt ... cize inymi slovami si nasla nieco ine a nas (pritom vedela v akej sme situacii ze som tehotna a pod.) nechala do dnesneho dna v tom,ze hokupuje a zmluva sa mala podpisat koncom oktobra. len preto lebo ja som muzovi povedala nech pritlaci ze nemozme cakat do konca oktobra ved platime zalohu aj za ten dalsi byt ze nech sa vyjadria tak dnes napisali toto....inak by nas tahali do konca oktobra...sila proste
ja tych ludi nechapem....10.augusta nas tlacili do predaja a 10.augusta bol dohodnuty predaj ze to isto chcu...

olifcek
12. okt 2009

zuci hmmm....nemali ste tam asi to, ze zlozila zalohu, ktora by vam pripadla, kebyze toto urobi...co? x;o(

zucana
12. okt 2009

mali ale to chcela podpisat az koncom oktobra....cize si pozerala este ine veci a tahala nas za nos...a prave preto,ze sme to chceli podpisat hned a zalozit na sud , aby nam dala zalohu a neprisli tak o kupcu tak sa vyjadrila teraz....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre