Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
21. jan 2010

no jani veď práve, to bude pôsobiť asi menej smiešne ako to prvé. Ale celkom sa už potom teším keď budem bez toho pupka. 😀

matka331
21. jan 2010

juj a mne bude asi trosku chybat to brusko ----- 😉

janielah
21. jan 2010

a aspon horuci kupel pomaha? a ten malinikovy caj? cco keby som iba ten pila...?

denis, ja ked mam porodit skoro stvorkilove dieta normalnou cesou, tak neviem, ci z toho sexu aj tak este niekedy nieco bude.. 😔

granado
21. jan 2010

matka tak to mne začalo chýbať až po 5 rokoch a preto som sa znova na to dala, ale teraz určite 😉 už nie

matka331
21. jan 2010

jani neboj budeeee....ved tam dolesa to potom vsetko stiahne naspet do povodneho stavu nie?

janielah
21. jan 2010

no ja sa bojim, ze to uz nebude ono....ani pre mna, ani pre manzela...i ked zasita, aj tak nebudem ako pred porodom..ci?

martulanr
21. jan 2010

skuste si to pozriet podla veľkosti
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trime...

supi
21. jan 2010

jani a nechces skusit predsalen tu sekciu?

granado
21. jan 2010

Jani strááášne si ma pobavila. čo čakáš že ti tam ostane neaký kráter? Neboj určite bude 😀 😀 Musim prenechať mladému pc, potom si vás dočítam, že čo ste naplánovali. Inak mám stráááááááááášnu chuť na huspeninu, nakazím niekoho 😀 😀 😀 😀 aby som tu neslintala iba ja?

maminnka
21. jan 2010

Zuci, ako sa vam dari? Ako Vikinka?

juuj, babulky, vidim, ze tolke by ste brali cisarsky... ja veru dobrovolne nie.

zoska
21. jan 2010

Jani tak okrem sexu nepoznam ja nic...schodom a cajom ja moc neverim...

a neboj telo je neuveritelna vec...sama budes prekvapena par mesiacov po porode 😉

janielah
21. jan 2010

ja neviem supi, snad by som aj, lenze doktor mi ani nedava na vyber, horiíl, ze sekcia iba v pripade komplikacii pri normalnom porode...

zajtra aspon idem tam na tu epiduralku zaplatit, ako si mi pisala .. ☹

olifcek
21. jan 2010

aj oliv sa pri papani pokaka, hech...ja ju skusim taku hodku po papani prebalit, glg...

blumi, ked ja sa bojim, ci bude priberat, ked vsetko vyvrati...nastastie, ked s nou po pape nehybem, negrcka...pred papo som jej trosku s nozickami pocvicila, lebo brusko nas trapilo kusok, ale paq bre....este tu zahu keby sa dalo poriesit...ja si ju s radostou prevezmem....
blumi no, fontanku malicka dnes tiez jednu urobila 😵
a ked ju dam na brusko, to jej po pape bre urobi???

bleee, huspenina,,, 🤐

martulanr
21. jan 2010

a este okrem toho sexu ze 10 drepov ledva jeden urobim 10 minut kym sa zodvihnem 😀

olifcek
21. jan 2010

janka uvidis, ze este prekvapena budes ako super ten porod zvladnes a budes na seba pravom hrda

andrea2603
21. jan 2010

ahojte 🙂
Jani, nesil sa do toho cisárskeho. Môj syn mal 3,90 a 52 cm a prežila som 😀 , len toho šitia bolo viac 😒

olifcek
21. jan 2010

zusi drzim palce, moc, moc, moc

maminnka
21. jan 2010

huspenina veru ani pre mna nie, ale dnes som zacitila taku fajne udenu domacu klobaaasku, tak tu by som si dala 🙂

maminnka
21. jan 2010

Zusika,
velmi vam drzim palce, aby tie pohlady do buducnosti boli stale viac a viac optimistickejsie, a aby sa realitou stalo to, ze na Vianoce zasa budete mat babetko v brusku...

zoska
21. jan 2010

ja som mala tanier hranoliek 😀 mnam, ale zasa som hladna ci co 😕
huspeninu ja nemam rada

blumka
21. jan 2010

ja som si spravila pudingovy kolacik 😀 😀
olif, nemala by chudnut...ved napapana je... na brusko ju davaj nie hned po papani, dobre je po kupkani, trosku pocvicit...zo zaciatku to budu fakt len minutky ale potom aj viac 😉

janielah
21. jan 2010

andy a ja som sa chcela tomu sitiu vyhnuuuuut 😔
ale aspon v porodnici vsetci vedeli, ze maly je tvoj, vsak?
a hadam sa ani manzel nebude bat ju drzat, ked nebude uplne drobucka...nie?

ale tak budem verit, ze tak ako ma byt, veru aj bude .. budem spoliehat na svoj organizmus, ved ma este nikdy nesklamal .. 😉

zoska
21. jan 2010

tak tak jani, to je správny prístup 😉

andrea2603
21. jan 2010

jani, je to rozdiel, také 4kg bábo-to je plná perinka 🙂 . šitiu sa nevyhneš ani pri cisárskom 😉 . Mne po príchode do pôrodnice službukonajúci lekár hneď povedal, že on by to radšej cisárskym, lebo podľa hlavičky je bábo veľké. Ja mu na to: v žiadnom prípade, tak príchod 1.syna nechcem prespať 😀 . Ale úprimne, potom som si aj chvíľkami nadávala, že som radšej spať mohla 😉

hajdylca
21. jan 2010

ja by som tiez chcela ist cisarskym, ale planovanym a spinal... ale verim, ze ked to tolko zien prezilo... ja sa len desim, ani nie sitia, ale potom tej existencie po porode- hlavne som pocula, ze aj po nastrihu sa este roztrhne to tam dole, a potom su problemiky pri velkej....

zusika drzim palceky 🙂 a obdivujem ako to perfektne zvladas....

inak bambulky Vam netecie mlieko? mne uz asi 2 tyzdne v kuse, teda nie prudom, ale ak nemam podprsku, tak mam take flaky okolo bradaviek, a rano som mala tak velku machulu ale len na jednom- a na opacnej strane ako som spala... dufam, ze to nie je nejake znamenie, nemam este krv zobranu na epi, ani ocina vybaveneho pri porode...

zoska
21. jan 2010

hajdy...ja myslim ze existencia po cisarskom je tazsia ako po normalnom porode...jazva na bruchu viac boli a hlavne dlhsie...
mne mliecko netecie ani nahodou 😕 po stlaceni vyjde kvapka kolostra, ale samovolne netecie...
a mozno je to znak u teba toho, ze budes mat mliecka dostatok 😉

matka331
21. jan 2010

neboj hajdy aj aj som uz malafliacik okoloprsnika le tiez len na jednej strane

blumka
21. jan 2010

babce, co rozmyslate nad cisarskym, majte na mysli, ze po zosivani tam dolu mozte byt fit uz o tyzden, ale rana po cisarskom sa hoji o mnoho dlhsie a uz je tam stale, dalsia vec je dalsie tehotenstvo, pripadne ak niekto planuje viac deti uz je to komplikovanejsie. Predsa len cisarsky je umely zasah do tela zeny

blumka
21. jan 2010

ani mne este netecie nic..ale po porode bude urcite..vytlaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

supi
21. jan 2010

jaaaj 😢 a nieco pozitivne o cisarskom pre tie co sa tomu nemozu vyhnut???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre