Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
24. jan 2010

Katina, moje prve tehu nebolo labuzo, ale bolo uplne ine, boleli ma ine casti tela 😀 😀 panvove kosti ma neboleli, maly ma nekopal do mocoveho mechura, zato som mala problem chodit, lebo ma priserne bolel bedrovy klb. Teraz, paradoxne, vazim o 10 kg viac ako vtedy, ale ten klb ma neboli, klop-klop...

a Blumi, presne ako pies, najhorsie je vstat a zacat chodit, uz ked to rozchodim, tak sa da, ale ta bolest pri vstavani je priserna a o otacani sa v posteli ano nehovorim 😖 😖

maculik
24. jan 2010

ahojte, nikto nerodi? 😉

my sme boli na navsteve na 1,5h, starka ostala s malou, potom sme prisli, osprchovala som ju (vynimocne ja, kedze uz nelezim 🙂 a ulozili a teraz ideme pozerat film. Len som este nakukla, ci sa nieco nedeje.

blumi, presne ako pises, aj ja mam take problemy toto tehu, a pri prvom uplne nic. No co, kazde tehu je asi ine 🙂

maminnka
24. jan 2010

Olif, ked Ti mala spinka 3 a viac hodin vkuse, mozes si byt ista, ze sa dobre napapala, teda potiahla si aj zadne mliecko. Inak by bola za hodinku hore.

blumka
24. jan 2010

zas ten kon akosi pomaly cvala...uz by s tym mohli nieco spravit 😠

katina2209
24. jan 2010

Ja som pribrala pri prvom 14 a teraz mam 13 tak to vahou asi nebude a to vstavanie ani nehovorim to mi uz manzel musi pomahat

zucana
24. jan 2010

olif neukazali ale viem ze malickom...ale nefunguje to ked taha...proste musi ona uplne povolit a uz nechciet resp.spat...
a baby kolko budem krvacat?

blumka
24. jan 2010

ja som pri Terezke pribrala 22 kg a teraz zatial 17kg, takze vahou to nie je urcite 😉 skor by som povedala ze uz je to na telo vacsia zataz, ked sa musime starat neilen o seba ale aj o deti a tak..a mozno ja telo to inak znasa..
zuci, mozno 2 tyzdne mozno 6 😉 indivindi

katina2209
24. jan 2010

zucanka ja som krvacala asi 20 dni

granado
24. jan 2010

to čo je dnes s tou mrcinou, nemám nervy na to 😠

janielah
24. jan 2010

a uz sa to tu zbieha,nocna smena hlasi nastup,co? 🙂 babky,ziadna nemate skusenosti s tou bolestou pod lopatkou,pripadne niaky recept proti nej?

granado
24. jan 2010

jani a nespala si iba neako nakrivo? Mna dnes tak hlava a krk pobolieva asi aj z oho že som spala dosť nakrivo 🙄

katina2209
24. jan 2010

jani ja neviem a ako ta to boli? nemas tam zacviknuty nejaky nerv ja ked som mala zapal tak ma to tam tak pichalo

blumka
24. jan 2010

jani, ja ti tiez neporadim...

garonka
24. jan 2010

ako sa mame hlasiť do nočnej keď ten koň nie a nie ísť 😠

jani aj mne sa Simonka pači a keby namiesto Tobiho bola baba tak Simonka isti ale drahy by rad Klaudiu 🙂

katina2209
24. jan 2010

co je s tym konom nejak ide pomaly...

garonka
24. jan 2010

a môj drahy sa smeje, že dnes mame všetky pohotovosť 😀

ale fakt to je na nervy že ten koň nejde tak ako ma

granado
24. jan 2010

no ništ dáme na klobásy 😀 idem do vane lebo ma tu šlak trafí, potom vás mrknem kam ste sa až dopracovali ale vela toho asi nenačítam 😉

janielah
24. jan 2010

juj,tak ma to tam pobolieva vlastne uz tak od 5.mesiaca,ale teraz ku koncu sa mi to vyslovene kazdym dnom zhorsuje.. A ako by som dosla na to,ze je to cviknuty nerv? S tym mi ani moj gynekolog neporadi :( aspon ze Simonka ma uspech. Vy ste to nevedeli 🙂) ?

garonka
24. jan 2010

granado ja som bola v sprche a hahahahahahaha nevopchala som sa ale zasekla som sa tak kričím na stareho nech mo pomôže lebo bruško mi poriadne tlačilo a on sa rehotal ako kôň 😀 tak som sa šuľala od smiechu i ja a nakoniec som svojou vahou dvierka na sprche vyvalila 😀
no čo jedny dvere fuč 😀 😀 😀

blumka
24. jan 2010

gari 😕 😕 😀 😀 😀

garonka
24. jan 2010

a najlepšie na tom bolo že sme sa tak hlasno smiali až suseda klopala na stenu tak vravím vylomim ešte jedny dvere tak to už bude cely blok v pozore 😀
no nič sprchujeme sa provizorne ako v školskych sprchach bez dvierok ale vody mame po celej kupeľni 😀
joj čo ja nevyvediem 😀

katina2209
24. jan 2010

garonka ja som sa narehotala teraz na tebe ja budem musiet potrebovat zachvilku obuvak do vane 😀 ale predstav si co si idem dat puding som varila vanilkovy s piskotami a ananas navrch 🙂

blumka
24. jan 2010

gari, hlavne ze mate dobru naladu 😀 😀 len nevyval susede stenu 😕 😕 😅 😅

maminnka
24. jan 2010

gari, dikyyy... si ma pobavila 🙂 je mi naprd, tak aspon volaco pozitivne

garonka
24. jan 2010

jo aspoň mate šou a smejem sa i ja a rano mužík dvierka odnesie pekne krasne pred kontajner a kupuju sa nove som ich komplet vylamala 😀

ide koň hijooooooo

mami a čo že nem naladu? ale chrbat ma bolí to nevadí? ale modrinu nemam 😅

kati papaj puding a myslí na mňa ja si dam rano ovsene vločky 🙂

blumi ta suseda nas normalne načuva alebo čo joj ale to nemalo chybu 😝

martinka1510
24. jan 2010

katina, obuvak do vane 🙂 ale z tej vane nie a nie vyjst von 🙂

katina2209
24. jan 2010

gari suseda asi nema co robit a chyba jej vzruso 🙂 ja som uz spapala puding no ale tie tlaky s tou hlavickou ako mi tam dolu maly naraza normalne tu hykam

granado
24. jan 2010

gari a ako ťa vyprošťoval obuvákom alebo ťa namazal olejom aby si sa lepšie šmýkala? 😀 😀 😀 Ja som si tam super poležala 😉

blumka
24. jan 2010

gari, suseda zavisi 😝 😀

katina2209
24. jan 2010

asi tak martinka idem sa osprchovat uvidime co to da dufam,ze ma este vana udrzi lebo ked tak skocim tak tak cudne vrzga 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre