Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
5. aug 2009

ved hej ...ja som strasne chcela tie saty co maliz tejto latky...mne sa strasne paci ta latka ...taka tvrda taky taft ... ako tie starodavne stofy uzasna proste 😀

blumka
5. aug 2009

zuci, tak si ho kup 😉
olif, tak si moj clovek...ja milujem babie leto...je este prijemne teplo a tie krasne farby...ach joooo
ale na zimu sa az tak velmi netesim, lebo tu v KE nie je taka prava na aku som zvyknuta z ORavy a na oravu sa uz nebudem v zime trepat s tym brusiskom

olifcek
5. aug 2009

mne sa sneh do mesta ani velmi nehodi...x;o)
ja tak malinko dufam, ze na svadbe budeme mat krasne jesenne pocasicko, take idealne by to bolo x;o)

logi podla mna je to fotene v obchode x;o))

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

zuci mne sa paci a ked ti ma urobit rodost tak si ho kup

loginka
5. aug 2009

asi hej olif, ja som dementik, co uz 😲

olifcek
5. aug 2009

logi ale kde, aky dementik? chi...x;o)

filiatko
5. aug 2009

HALOOOOOOOOOO CHcem sa este opytat beriete tu niekto magnesium? a kolko krat denne, ja ho mam uzivat 3x denne

zucana
5. aug 2009

ja mam rada teplo ale tak 25 stupnov max to by som brala tristvrte roka roka a potom stvrt roka zimu ze sneh a potom 2 tuzdne ze 30 stupnov nech sa opalim 😀
a pojdem si ho este skusit a uvidim ci ho este budu mat bol posledny takze to bude zasak osud 😝
http://www.lazzariandco.it/lazzari.php?lang=en

blumka
5. aug 2009

olif no to hej, ale nejde len o sneh...nemam rada na zime, ked len fuci a fuci a nedajboze ked zacne prsat...ale ked pomalicky padaju vlocky, vrzdi sneh pod nohami a je mrazik..juj

zucana
5. aug 2009

jj logi to je fotene v obchode...
ani odlozit ho nechceli lebo maju posledny a je 50 % zlavneny tak bude osud alebo nie? otvaraju az po stvrtej a musim cakat na vymenu afta svokrinho lebo ta moze ist aj do centra a s mojim nem.... 😒

olifcek
5. aug 2009

fili ja take neberiem....

zuci, ak ho budu mat, tak cakal na Teba x;o)

blum jooooooo, take ale ja pamatam hooodne rokov dozadu. zima bola tak romanticka. ako dieta som zimu mala rada, no mozno ako teenagerka. krasne pomalicky padali vlocky, vietor nefukal, o dazdi nebolo paru, do toho poulicne lampy. v takom case som bola i dva roky po sebe vo viedni, velmi mi ucarovala. bola som tam pozriet pocas vianoc, dva roky po sebe, a presne toto tam bolo. padal pomaly sneh, vsetko ziarilo, vsade sama koleda...juuuj, a ked som prisla do ke, tu to iste...boze, ale kde su tie casy....teraz tu len fuka, vse tko primrza, a pod. x;o(

loginka
5. aug 2009

no jasne vy tam mate VKV 😉

blumka
5. aug 2009

no ved to olif,...su v ke sa to stane raz za 100 rokov a na Orave je tak pekne skoro kazdy rok aj ked ani tam to uz nie je ono....

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

fili ja neberiem ale brala som v pevom tehu 2krat denne

loginka
5. aug 2009

zajtra idem k nasim do RV, tak si dam aj doporiadku zuby, aj ked sa na to velmi netesim, vyzera to na odumrety nerv, bleeeee a uz ma pobolieva aj dalsi
uz nejako vydrzim

olifcek
5. aug 2009

...no a blinkala som...je mi ale lepsie...zeby som jedla len polievky? mam pocit, ze tuhu stravu neviem nejak spracovat, ci co x;o(

vevoncek
5. aug 2009

ahojte ja som sa sem až teraz dostala ešte si musím prečítať čo ste popísali ale zatiaľ čo som čítala musím regovať aby som nezabudla

ja som mala NT 1,9 ale krv mi nebrali ale sestrička mi povedala že sa spýta doktorky či treba a potom sa na to zabudlo

ja som si myslela že len ja som unavená už som mala výčitky svedomia že zanedbávam manžela a obidvaja sme z toho nešťastný ale teraz keď čítam že nie som sama tak to asi nebude len môj výmysel alebo výhovorka aby som mala pokoj od všetkých 😀

a čo sa týka jedenia to je téma číslo jedna teraz na nič iné nemyslím len čo jesť kedy jesť... dokonca mi dnes manžel hovoril že v noci som mliaskala asi sa mi o jedle snívalo a manžel je už tiež zúfalý že na nič iné nemyslím len na jedlo no ale každý má z niečoho iného pôžitok ja z jedla on z myšlienky na sex 😅

olifcek
5. aug 2009

vevoncek, hehe, uzasny koniec prispevku x;o) ja na jedlo nemozem ani mysliet...ale nemozem byt o hlade, ze jo? tak skusim tie polievocky...

hajdylca
5. aug 2009

vevoncek ja mam presne to iste, sice nie na jedlo chut, proste na nic 😒 a blum dakujem za vysvetlenie... snad baby ale dorastie... pekny den 😉

zucana
5. aug 2009

cafte tak ja mam chut velmi na sex ale este neskusame lebo doktor sa vyjadril ze postupne pomaly s tym co znamenalo take ze radsej este trosku pockajte....takze v septembri po morfologickom snad uz jo 😀
a kedze sa teraz staram aj o dalsie dva krky co ma nesmierne bavi lebo ti jedia aj slovenske jedla a konecne na ranajky som si mohla dat s nimi prazenicu (lebo tu sa len sladke croasanty a toasty s maslom a dzemom mozu) tak dnes vecer robim svieckovu....samozrejme manzelikovi steak 😉

zusika
autor
5. aug 2009

kocky, ked uz dosla rec na sex, mam taku jednu intimnost....
stalo sa mi to teraz posledne razy... po orgazme .... som sa postavila z postele a tak ma strasne pichlo v brusku ze ma to uplne posadilo naspat a naposledy som sa z toho soku az rozplakala.... tak to zabolelo... pocula som ze pocas orgazmu nastavaju silne stahy maternice, no ale co sa deje teraz v tehotenstve, tak to je sila....
vzdy si davame pri milovani pozor, aj ked si to uzivame naplno....no to co je potom ma uz desi.... trva to sice len chvilu ale zato dost intenzivne....
som v tom sama, ci sa to stalo uz aj vam....?

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

zusika uz sa to stalo aj mne aj ked nie stale len asi dva krat a sex mame skoro pravidelne aspon kazdy druhy den stahy maternice su pri orgazme ine to by nemalo malemu poskodit len si treba najst vhodu polohu ktora je pre teba najlepsia partner sa teraz musi prisposobit 🙂

vevoncek
5. aug 2009

no čo sa týka sexu mne nerobí problém mať sex pokiaľ som neni hladná a nespím od únavy a keďže prevažnú väčšinu dňa papám a večer padám mrtva do postele od únavy tak manžo nemá odvahu ma otravovať a pritom vie že nemám s tým problém
čo sa týka toho pichania ja som to zatiaľ nezažila

loginka
5. aug 2009

ja mam tiez problem, tiez intimny, stane sa mi niekedy, ze ked kychnem tak mi ujde 😨
vraj je to v tehu bezne, no neviem, musim zacat cvicit nejake cviky na panvove svaly

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

logi to je uplne normalne teraz v tehu aj mne sa to uz stalo viackrat ja civcim cviky na posilnenie panvoveho dna pomaha to potom aj pri porode ked si posilnis panvove dno

loginka
5. aug 2009

ja som predtym cvicievala mojzisovu, asi sa k nej vratim
to som rada, ze nie som sama 🙂

hajdylca
5. aug 2009

mati posilnovat panvove dno znamena, ze "stahujes" a uvolnujes svaly- tak ako ked sa snazis zadrzat cikat ? 🙂

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

hajdylca aj tak sa da mozes ak chces pozriet na www.starostlivost o dieta.sk tam nas kolonku pre nastavajuce mamicky vyber si cvicenie pre tehotne v podskupine 8.mesiac je 6-ti cvik "svaly panvoveho dna"
ja tieto cviky cvicim od zaciatku podla mesiaca v ktorom som uz idem na 4.mesiac
dufam ze som ti aspon trosku pomohla

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

www.starostlivostodieta.sk malo to byt spolu

zoska
5. aug 2009

ahojte,
tak som vas konecne docitala 🙂 dnes som mala upratovaci a navstevny den...konecne to tu nevyzera ako v chlieve 😕
jaaj dnes ma ten moj chlap vytocil...a to je v Nemecku ☹
No co uz...inak zacinam byt hladna a specifikuje sa vo mne asi chut na prazenicu, tak si ju idem rychlo spravit, kym sa tato chut nevytrati 😀
zajtra ma mamina pozvala na bryndzove halusky, tak sa uz teraz tesim.... ale inak nemyslim stale na jedlo 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre