Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
17. jún 2010

@garonka to kde si vyhrabala 😀 jake herecky 😀 😀 😀

garonka
17. jún 2010

u nas noc pohoda ale od štvrtej sme boli hore a zaspali sme na prsníku o šiestej skoro ma šľahlo, Tobi nikdy na prse nezaspaval a teraz si ho normalne vyžaduje aby pri ňom zaspaval 🙄

garonka
17. jún 2010

@blumka sranda ne? išla som na ich stranku a hľadala som tu fotku, že kde sme a skoro ma rozložilo keď som zbadala samu seba a veru jake kočiceeeeeee 😀

svetlankat
17. jún 2010

Baby tak ja idem kus zehlit a kus popratat, poobede chcem ist do mesta na zmrzku. Tak ku kompu sa dostanem asi az vecer. Tak to neprehanajte s pisanim aby som toho nemusela vela dobiehat 😀 😀 😀

garonka
17. jún 2010

@svetlankat no ta ja určite ne 😀 😝 😝

garonka
17. jún 2010

aj ja chcem zmrzkuuuuuuuuu tak sa vytrepem vonku a pôjdem si tu oproti nam kupiť fajnu šmolkovu 😀

svetlankat
17. jún 2010

@garonka daj si daj aj ja si dam, je dobra na nervy. Co tam po vyzore hlavne ze sme spokojne

garonka
17. jún 2010

@olifcek boli sme v obchode v Mark&Spencer v Hiltone chcela som sa tam pomotať ale musela som isť domov s nohavicami 😅 inač drahy to obchod napr. kraťasky s tričkom pre Tobiho vyšli na 15 € to nejako veľa
pak nas ocko povozil až do Kysaku kde jeho kolegovi zaplavilo chatu ale som plakala keď som taku spušť videla 😔

garonka
17. jún 2010

@svetlankat 😀 😀 😀 😀 😀 šmolkovaaaaaa do tehooo 😀

hajdylca
17. jún 2010

ahojme,

hlasim tiez katastrofalnu noc...

este k tym prikrmom, ja praveze vobec neviem ci je u nas uz ten spravny cas, respektive nechcem drobcovi nejako uskodit, ak zacnem davat bojim sa ci tym, ze skorej mu nejako neublizim a zase ak neskor- teda od toho 6 mesiaca, aby nehladoval dovtedy... @blumka Ty si pisala, ze pokial prespi celu noc musi to cez den dohnat.. lenze on papa o 20, 23:45,potom okolo 2, 4 , 5:50, 7, 9.... no a potom cez den to ani neviem kolko krat je... a uz je hore 😲

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
17. jún 2010

@rivatha 😀 😀 😀

olifcek
17. jún 2010

@garonka Ty gargamel jeden

olifcek
17. jún 2010

zajtra ma @jja statnice, ze jo?

svetlankat
17. jún 2010

@olifcek tak jej drzime palce, nech to dobre dopadne.
@rivatha ja smolkovu nepapam, ja len take bananova, karamelova a tak. Takze garonka je killer

olifcek
17. jún 2010

joj a ja som olivku ani nepochvalila a to uz par dni jej dlhujem...oliv sa mi na brusku uz dviha na dlaniach..takto sa jej aj lepsie hra s hrackami na brusku 😉

uz sa i snazi pretocit, opat som jej ukazala, ze co sa da, tak skusa 😉

blumka
17. jún 2010

@hajdylca a v noci sa budi kvoli hladu? alebo len kvoli tvojej blizkosti? cez den ked papa tak place po jedeni ze je este hladny? ja viem ze pre teba to je narocne tak casto v noci vstavat ale ak maly neplace od hladu tak nehladuje...on si svoje vypyta, hoc je to castjesie...ja by som ti poradila vydrzat do toho 6.mesiaca aj ked castejsie papa a potom zacat prikrmovat...nikde nie je napisane ze ked zacnes prikrmovat ze v noci bude hore menej casto...kojene deti sa nebudia v noci len kvoli hladu, teda vlastne aj nekojene, len kojenym mozte dat prsnik, takze to vyzera ze je to od hladu 😉 podla mna lepsie je pockat a potrapit sa este ten mesiac ako zaviest prikrm skor...porad sa mozno s annag

olifcek
17. jún 2010

@blumka kedy mam dat olivke cosi s mukou, ci ovsenymi?

blumka
17. jún 2010

@olifcek po zavedeni prvych zeleniniek a maska ale do konca 7. mesiaca cize u vas o mesiac neskor ak bude korigovat...ale to len trosku...napr. halusku do polievky alebo vlocky do polievky...davky treba zvysovat postupne

garonka
17. jún 2010

@olifcek keď ja šmolkovu ľubim no 😀

olifcek
17. jún 2010

@blumka a tu halusku ma i spapat, jo? nielen povarit a paq vybrat 😅 a viem, ze az po zavedeni, bo vcera si pisala 😀

garonka
17. jún 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀 😀 to by ma nenapadlo ale fakt chudak šmolkovia ale taka fajna zmrzka to je 😀

garonka
17. jún 2010

bože ja sa toho prikrmovania desím aby som niečo nepoplietla alebo nebodaj dala niečo ine ale to neva my už papali i pečeny bôčik

blumka
17. jún 2010

hej moze spapat 😉

blumka
17. jún 2010

@garonka to vobec nie je veda, len treba dat pozor na potraviny ktore moze a ktore nie, najlepsie je si doma robit, lebo v tych kupovanych moze byt nieco co este babo nemoze aj ked oni si tam napisu ze od 4. mesiaca 😉 dostanete sa do toho ked zacnete prikrmovat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
17. jún 2010

@blumka no veď to ja sa i tak bojím, či toto dam, hento dam kupovane ja nekupim urobím doma a viem, že to je zdravšie a ešte dobre, že ťa tu mame poradíš nam 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
17. jún 2010

@garonka zacni spolu s nami, 19,7 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre