Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. jún 2010

olivka sa mi uz 20 minut hrajka v lehatku v polosede, hehehe....s moncicakom a hryzatkom, hehe

25.06...ideme na kontrolu selestu, zaroven na ekg kvoli operacii

hajdylca
17. jún 2010

@blumka mala je prekrasna 🙂 maly ked v noci papa tak taha i 20 minut, ale ci i pospinkava medzitym, neviem, ma zatvorene ocka a ked sa mi zda ze uz dlho dudle tak vytiahnem cicik a ak este hlada dam dudel, ak uz haja spi dalej ale teraz posledne sa budi a chce spat cicik, tri krat potiahne a spi dalej... ono mne je to v podstate jedno, som sice menej vyspata ako volakedy, miestami i trosku viac nervoznejsia, ale vzdy ma to rychlo prejde... mne nejde o to stavanie, lebo je i tak pri mne takze ja len menim strany 🙂 len to ze prestal kakat, predtym mal v kazdej plienke tooolko nalozeneho, ze sme nestihali plienky kupovat, potom asi mesiac presne kazde rano medzi 5-6 kakol tak, ze to mal az na chrbatiku a teraz asi za 3 tri tyzdne kakal 3 krat, moja mudr.mi zakala ryzu, banany a cokynu jest, okrem tej cokyni som nic ine nejedavala, tak uvidime....
ozaj a este k tym prikrmom- my mame v zahrade hrasok, mrkvu- ale kedze to teraz este nemoze, mozem mu to zamrazit, a mam uz teraz z toho spravit "kasu-prikrm" ci to len prevarit a potom dokoncit...
@garonka ja mam z toho tiez hlavu v smutku, vsak to dalsia maturita by sa mi zisla....
@zoska Vy uz ste i preockovane a my sme len v pondelok prvu davku dostali, a to mame o cca 2 tyzdne viac... ti lekari si robia ako chcu, a ako sa im zrejme hodi....

matesl
17. jún 2010

@loginka taaaak sme popapali rotarix aj my, trochu vypluval ale sestricka to do neho striekackou znova natlacila, potom zaspal v kociku...ale bol nevrly, lebo uz mal spat, tak nastastie zaspal a nevygrckal to hned jupiiii

matesl
17. jún 2010

@maminnka mala to teraz aj Matka, minule vsetko zamrazene mliecko, ale nevzdala to a po tyzdni sa to rozbehlo...odsavala, a prikladala...vraj to mala aj pri prvom, ze to byvaju po 3 mesiaci take laktacne krizy...vydrzkaj, bude dobre, myslim na teba 😉

matesl
17. jún 2010

@olifcek toto mali u nas dole v obchode, ale to asi eeee

olifcek
17. jún 2010

@matesl jeeej, rozopinatelne bodynka? hmmmm....kolko vysli? my ideme v stredu na krvicku, vazenie, tam vezmem opalovacky na rozopinanie, vpiatok o tyzden ideme na ekg, zase nas budu rozopinat, tak vezmem to iste, alebo saticky, alebo druhe opalovacky ked budu...tak mozno by som tieto bodynka mohla, k tomu next leginky...hmmm

blumka
17. jún 2010

@hajdylca, zamraz a potom ked bude na to cas uvariws
deti na mm nemusia kakat kazdy den, pravdepodobne uz vsteko mliecko stravi, lebo je vacsi, ine by bolo ak ho brusko boli kvoli tomu ze nekaka. ale ak nie, tak to neries
zaujimave ze tebe pediatricka kaze vylucit zo stravy banany a ryzu a prikrmovat ti dovoli..ved aj mrka moze zapiect.

ak ti to vstavanie teda nevadi tak by som na tvojom mieste pockala...malemu neuskodis tym ze pockas

maculik
17. jún 2010

@rivatha normalne zasobniky, a ptoom uz len das najprv kocku a neskor aj viac, ked budu viac papat :
a manzel si kupi nove, napr.tie rozne tvary, co su, ja som mm kupila v tvare flasky 🙂

@hajdylca zamraz normalne a potom z toho dorobis prikrm. Super, ze to potom vyuzijes a vies, ze je to zdrave, nestriekane. A dobry napad, brnknem mame, nech mi hrasok zamrazi, minuly rok jej prezrel, co to nikto nejedol (a ja by som si taaak dla) 🙂

svetlankat
17. jún 2010

@blumka aka kocka v tych plavkach. My dnes nemame svoj den. Len pomrnkavame. Teraz zaspinkala tak uvidime na ako dlho.
@olifcek 25.6. mam narodky. Heh

blumka
17. jún 2010

@zucana, toto robi moja svokra kazdy vikend...uz mam skoro navarene a ona pride ze ale nevar ja dnes varim 😅 a niekedy sa kvoli tomu dokaze pohadat aj s mm, ze naco varime ked ona vari a potom to musi vyhadzovat 🙄

a postriekala zeleninu niecim proti mravcom...treba postrekovat zeleninu proti mravcom? ja sa v tom nevyznam ale teda mravce su vsade nie? som myslela ze to bude dobre nestriekana zeleninka pre malu ale asi ne..no

svetlankat
17. jún 2010

@blumka My sme nikdy nestriekali, ale nevyznam sa v tom moc

maminnka
17. jún 2010

@matesl
ja sa urcite nevzdavam, kojim o 106, akurat to niekdy nie je dost, musim davat aj UM, ale aj tak ju prikladam neustale, ved staci, aby sala, aj ked nic z prsnika nejde, to sa snad rozbehne...

svetlankat
17. jún 2010

@maminnka drzim silno palceky

olifcek
17. jún 2010

@svetlankat wow, dobre vediet x;o)

olifcek
17. jún 2010

na brusku sa tocime o 360stupnov, hehe...a zlostime sa, lebo chceme ist vpred a neda sa,. chiii

svetlankat
17. jún 2010

@olifcek sikovnica mala

olifcek
17. jún 2010

@svetlankat no cakala som, ze uz i vpred pojde, lebo uz pred par tyzdnami sa o to zacala snazit.. 😀

svetlankat
17. jún 2010

@olifcek co nie je uz coskoro moze byt

olifcek
17. jún 2010

@svetlankat nemas Ty vystudovanu psychologiu? 😵 😵

olifcek
17. jún 2010

inak postou mi prislo od nestle ,,Moja prva kasa,, mliecna kasa x;o)))

olifcek
17. jún 2010

@blumka co Ty na to? skusit Olivke? pisu, ze stupen1, od ukonceneho 4 mesiaca, mam len pridat vodu, obsahuje bifidus, zelezo, zinok, vitamin AaC, je sytiva a lahko stravitelna, prirodzene bezlepkova, bez pridavku cukru...

blumka
17. jún 2010

olif, nestle kase obsahuju um bebu, nutrilon kase obsahuju mlieko nutrilon..ak chcesdat malej kasu tak nemliecnu a zrob jej ju so svojim mlieckom....
tie kase nie su vobec lahko stravitelne ako pisu...Terezke som tieto davala lebo ona bola na Bebe a bolelo ju brusko z nich...

svetlankat
17. jún 2010

@olifcek preco? nemam. Ja by som nedavala, este tie kase. Mozu jej zachutit a nic ine nebude chciet 😝

olifcek
17. jún 2010

@blumka dobre, takze urobim sebe, hehehe x;oD

olifcek
17. jún 2010

@olifcek ja ju chcem, to len pre istotu som sa pytala, nech nezjem olivke dobrotu x;oDDD

a moja podla mna zje vsetko, co jej dam, hehe x;oD

preco? posobis na mna tak, vzdy povzbudis, kazu jednu z nas a si fajny diplomat 😉

svetlankat
17. jún 2010

Ja sa napchavam zmrzkou, uz som ju celu zjedla.

olifcek
17. jún 2010

@svetlankat ja papam bounty 😀

blumka
17. jún 2010

@olifcek my s mm sme tiez dojedali tie kase..su fajne.. 😉

svetlankat
17. jún 2010

@olifcek 🙂 jeeej diky 🙂 🙂 🙂 Mozes este, to sa dobre cita. To je dobre ze je zrutik. My bojujeme s kazdym hltom. Neviem po kom je lebo my s mm zerieme 😀 😀 😀 . Ved aj tak vyzerame

svetlankat
17. jún 2010

@olifcek mnam aj to lubim mliecne. horku coko nemusim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre