Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
30. jún 2010

Dobru nocku dievcata idem sa ja osprchovata a lahnut,lebo skoro kazdy den chodim az po 23,00 a Matko sa mi kazde dve hodinky budi takze som unavena ako kon...

garonka
30. jún 2010

@katina2209 dobru nocku a pekne sa vyspinkajte všetci 😵 😵 😵

laxity
30. jún 2010

babulky tak vám prajem dobrú noc a nech vám detičky dobre spinkajú 🙂

garonka
30. jún 2010

@laxity aj Tebe krasnu nockuuuuuuuuu

garonka
30. jún 2010

no ja som tu zostala sama a opustena 😕

kym ja zaľahnem bude polnoc, čakam na mm lebo som hladnaaaaa a nesie mi jesenku 😀

garonka
30. jún 2010

no ste ma tu nechali samu idem dočítať knihu a hajde do hajan

tak vam dobru nockuuuuuuuu 😵

selyma
30. jún 2010

no neprecitala som, len som zbehla, vidim, ze dnes palcinky a postielky leteli

@garonka co olif? Este furt nic?

garonka
30. jún 2010

@selyma nevieme nevieme ale hadam je všetko oki, ale mala čo robiť lebo ja by som bola takisto nešťastna vidieť svoj poklad ako sa prebudza z narkozy
no hadam sa nam ozve čim skôr

selyma
30. jún 2010

chudatka, modlim s aza nich. Tiez musi mat olif vela sily. A malu prisavku si ani neviem predstavit

selyma
30. jún 2010

No v teme annag pisali, ze sa im operacia posunula o 90 minut. Chudatko olivka, musela ybt riadne hladna. Ja mi jej trocha luto. Ale isto to odobre dopadlo a uz je v maminom naruci

garonka
30. jún 2010

@selyma všetky na ne myslíme a veríme, že su oki a Olivka zvladla operaciu na jednotku ona je veľka bojovníčka Xena 😉

garonka
30. jún 2010

idem už het lebo baterka na notebooku mi končííííííí 😀

selyma
30. jún 2010

HOj bru

garonka
30. jún 2010

môj mm nakoniec ten čaj šiel do toho prešova kupovať, nenormalny chlap

a kupil rovno 4 kusy lebo je lacnejší ako v ke, ja ho fakt zabijem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@rivatha to pisala @laxity ale plienka je dobra vec do vajíčka skusim či bude chrbatik chladiť
jak vam fajneeeee a ja sa tu jedujem, že miňal benzín zbytočne kvôli jednemu čaju 😠

hajdylca
30. jún 2010

@garonka ja som na nete nasla taketo "chladiace" vlozky do autosedacky http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2745..., ale ci to i ucel splni.... a k autosedacke- na nasej je pisane, ze pokial nozky, ci hlavka precnieva treba vacsiu kupit... vsak ta dalsia skupina su od 9-18kg, a co som videla tak ony sa vacsinou daju i polohovat- napr. http://www.britax-roemer.cz/autosedacky/eclipse alebo http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/6655...

dorotka2
30. jún 2010

Ahojte babenky, konecne som vas docitala, to je neuveritelny pribeh. Ja som dnes kupila malej letnu vlozku do autosedacky od emitexu, tiez v nej ma stale brutalne mokry chrbatik, tak uvidim, ci pomoze. Novorodenecku vlozku som vybrala, je tam teraz taka rozvalena, no zda sa mi, ze je jej lepsie, lebo sa moze aspon trolinku pohybovat, co zase neviem, ci je dobre pri cestovani. My vo vajku byvame aj dlhsie, ked ideme do nakupneho centra, raz som s nou bola aj okolo 5 hodin, jasne, ze sme boli medzi tym aj na rukach, papali sme a prebalovali sa, no malinka sa tam zahra, pospinka a paci sa jej, ze vsetko vidi. Co sa tyka varenia, moj mazel chce teple vecere, naucila ho mamina doma, tak varim kazdy den, takmer, len ked sa dlho poflkaujeme, poom nestiham, no kedze sme obaja zatazeny na maso, tak kazdy den vymyslat maskove jedlo, uz som z toho zufala, lebo mm nechce cestoviny ani kuracie, hriby tiez nemusi, tak vymyslajte, co varit, vsade je nieco, co ja nemozem, aebo on nemusi, hroza. 🙂

svetlankat
1. júl 2010

Dobre ranko, tak my noc celkom fajn. Zobudili sme sa uz o 04.00 a potom sa nam uz nechcelo spinkat.
@dorotka2 ja musim priznat, ze ja nevarim kazdy den. MM ma obedy v praci, a ja pre seba len ked sa mi chce.
@olifcek chudatka, tak pevne verim, ze uz to maju uspesne za sebou.
@laxity drzim aj ja palceky, nech vsetko dobre a bezbolestne dopadne.
S tymi palacinkami ste ma navnadili, vyskusam, mozno aj dnes. Vcera sme boli cely den von, od pol dvanastej do siestej. No a potom mala Miska bujaru noc. Myslela som, ze rozoberie posietielku co sa tak vrtela. Teraz trosku hajka

svetlankat
1. júl 2010

A inac babenky fotky uzasne, my sme kupili cestovnu postielku raz v hypernove mali akciu a je celkom fajn, uz ju mame aj odskusanu. Miska v nej celkom dobre spinkala

blumka
1. júl 2010

sewaste...konecne som sa vyspala... 😉

@garonka, ak tobimu trci hlava alebo nozky, treba kupovat novu...autosedacky maju nielen vahove ale aj centimetrove obmedzenia..pozri si ake ma vasa a ak to tobi prekracuje kup novu...len sa popytaj na polohovanie, my mame od 9-18 ale teda neviem si tam predstavit Julinku, ktora este nesedi..ono sice pisu ze sa polohuje ale ma len dve polohy, sed a trosku sikmy sed...ale mozno v tom sikmom by to bolo oki...musis asi vyskusat

@olifcek ozvi sa

dorotka2
1. júl 2010

Dobre ranko baby.
Este ma napadlo, co ste pisali o tom maskrteni a o tom, ze sa neviete dojest, aj ked by ste najradsej chudli, tak ja som na tom rovnako. Neustale sa niecim napchavam, ale najhorsie je, ze az vecer, cez den nejak neni kedy a dalsia vec, ani mi nejak jedlo nechyba a v noci to dohanam. A som zavisla na krupicnej kasi, normalne po porode som sa vratila do detskych cias. 😀

zoska
1. júl 2010

ahojte, moje dieta sa tvarilo ze ide spat akeb ste videli co teraz robi 😀 kope nohami , vykrikzje a dviha hlavu hore, aby ma videla lebo sdim na sedacke....normalne kuknem na kocik a hlava trci a kuka na mna...ta bude mt riadne brusne svalstvo 😀
noc bola taka kadejka, ale nie uplne najhorsia, az na to, ze na kupalisku zacal nejaky festivl, od mesta maju povolenie hrat do 6.00!!!!! hrali celu noc nejaky house, no otras, kupko je od nas asi 2km.... cazalo to revat o polnoci...mm sa nemohol dovolat na policiu, co tam volalo tolko ludi...potom mu povedali ze uz tam isla hliadka, lebo orgnizator porusuje podmienky...asi za hodinu sa to stisilo, ale bolo to pocut az do rana....Neli sa trosku mrvila, ale nastastie sa nezobudila...
no povedzte mi kde to zijem 😠 😠 😠 😠 😠
jaaj a minule mm pisal mail n mestsku policiu ked bol taky randal v meste a prisla mu odpoved, ze to bolo schvalene a ze to nemozno povazovat za rusenie nocneho kludu, lebo to by sme sa potom mohli stazovat aj na Silvestra...no chapete...takze ak odsuhlasia na zastupitelstve akciu kazdy letny den, tak sa nemme pravo stazovat....slahne ma asi...idem byvat na lazy abo co 😠

zoska
1. júl 2010

kym som dopisala tak take revy v kociku.... prisla som k nej dala cumel, pohojdala kocik a spi 😕
ono to dietatko nevie zaspat same ☹

maculik
1. júl 2010

dobre ranko 🙂
to co, ze 4strany od vecera, no mam co robit.
olif sa este neozvala? nestiham citat, mam oddnes aj Adelku doma, idem jej dat vanu na balkon, nech sa clapka chvilu, kym este nie je uplne vypek. plus idem robit obed, tak budem len nakukat.
Ale pozrela som aspon fotky, co ste pridali, zatial len zosku a laxity, krasne su slecny 😵

my uz mame za sebou rannu prechadzku, isli sme 8,15 aj s ockom do obchodu, Petrik zaspal a ocko isiel potom popredu, zlozil doma nakup a hajde do roboty a my sme si isli pomalicky, kedze Adelka musela ovonat kazdy kvietok a zbierat kamienky.

blumka
1. júl 2010

aj my uz mame zaebou prechadzku, sli sme aby si juli pospala, lebo tu je hluk co robia tie chodniky, aj ked musim povedat ze takych tichych robotnikov som este nevidela 😕 robia vkuse uz od rana ani curat snad neboli a ke sa chcu medzi sebou poradit tak nejacia na seba cez cely pozemok ale pekne si pri sebe potichu pokecaju 😅
tu uz rano o pol deviatej bolo strasne horuco, ak to vydrzi do nedele pojdem s tete na kupko 😉

@zoska, nenormalne ze do 6. rana dovolene robit hluk 😠 u nas ked byva festival tak je predlzene do 23:00 ale preboha do rana? sak tam ludia byvaju 🙄

jja
1. júl 2010

@rivatha
@garonka ja davam do vajicka plienku a mala je aj tak spotena ako mys...uz neviem co jej tam mam dat ☹

blumka
1. júl 2010

a naco davate tu plienku? som asi prehliadla ale nemam cas citat dozadu

jja
1. júl 2010

@blumka lebo ma komplet cely chrbatik mokry...aj hlavicku...lenze to ma aj pri plienke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre