Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. júl 2010

@hajdylca jaaaj baby nerieste...sak mama par mesiacov po porode...keby ste videli tie rite co boli dnes na kupku a bez deti 😉

hajdylca
11. júl 2010

@blumka inak k dr. spanikovej by som vedela rozpravat dlhooooo... myslim, ze som k nej chodila od nej skoro od narodenia 😒 neboj blumik velmi rychlo si zvyknes 😉

blumka
11. júl 2010

@hajdylca hej? tak daco bonzni na nu

svetlankat
11. júl 2010

@blumka uvidis zmena prostreia tak aj ty si budes robit novy rezim a v tom uz bude zabudovany aj mm

blumka
11. júl 2010

@svetlankat jj...ja ho zabudujem 😀

svetlankat
11. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀

zucana
11. júl 2010

cafte baby tak sme doma no malu som nakrmil a uspala uvidime kolko vydrzi v postielke..skusam novu strategiu klinovy vankus a zachutena ritka vankusom od disney lebo ked sa pretoci tak sa zlakne a zobudi a plac...
pridavam par foto z kupania mm sikovny dal vikine vela vody a ja ze to co a on ze sak jak pisali maximum...no a ona sa potopila a napila nosom a ustami naraz chudatko a zacala strasne kaslat a plakat a potom sa ukludnila a sla znovu do vody 😅 pak sme boli v meste na super zmrzke (lebo iba v nedelu mozem ;) a pak dom mm kuka fotbal

hajdylca
11. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀

blumka
11. júl 2010

@zucana fajne ste..tam kde viki place je rozkosna 😵
ja som tak terezku obkladala vsetkym moznym, zeby sa nepretacala v noci...ale juli je akasi silnejsia ona vsetko skope, rozkope rozhodi rukami... 🙄

svetlankat
11. júl 2010

@zucana skvele foto, ale vam bolo fajn, ten zumancek je uzasny a malinka je taka krasna v nom. Aj vanicka prakticka

svetlankat
11. júl 2010

@blumka kurna, teraz hovorim mm, ze idete nakupko, ze jak by som sla, a on ze ved mas krami. Uplne som zabudla

blumka
11. júl 2010

@svetlankat no a? sak daj tampon...ved ja aj tak budem len v tom malom bazene kde je voda len po kolena

blumka
11. júl 2010

to moje dieta je zas hore...to co zas bude za noc?

zucana
11. júl 2010

takhodinu natahujem video a nepadne mi net...tak ak stihnem este dnes dam ;)

svetlankat
11. júl 2010

@zucana to je na porazenie, to poznam

svetlankat
11. júl 2010

@blumka ja nerada tampon, potom ma boli brucho, neviem preco, a teraz po porode mam vsetko spadnute, tak to bude este asi horsie

blumka
11. júl 2010

@svetlankat sak pojdeme spolu inokedy 😉

svetlankat
11. júl 2010

do kelu v spisskej su spisske trhy a to mi ideme na svadbu tu v ke, na porazenie

svetlankat
11. júl 2010

@blumka jasan

svetlankat
11. júl 2010

Babenky idem hajat, dobru noc

blumka
11. júl 2010

@svetlankat bruu, idem aj ja..tazka noc bude..juli sa zas hadze 🙄

loginka
11. júl 2010

cafte baby,
boli sme na preockovani na hexavakcinu vo stvrtok a od piatku vecera ma Dominik teplotu, chudacik, okolo 38 v tychto teplach, ako dlho mozu trvat take teploty ak su od ockovania? neviem, ci to nie je aj od zubov, lebo aj si stale pcha rucicku do pusy a place pri papani, tak neviem, co to moze byt? poradte 😨

loginka
11. júl 2010

my mame doma nenormalne teplo fuuuuu chudatka deti

loginka
11. júl 2010

mozem davat dominikovi nurofen na zrazenie teploty aj castejsie?

blumka
11. júl 2010

@loginka nurofen len kazdych 6 hodin ak chces castejsie kup si aj panadol baby a striedaj s nurofenom po troch hodinach 😉

zoska
11. júl 2010

caute 😉
@loginka my sme teplotovali len den, ale nurofen panadol by sa mali davat po 6tich hodinach
aj j som na FB 😉 pisnite mi do IP, kto ma chcete 😀

loginka
11. júl 2010

oki, lebo na tom baleni pisu ze ked je to pockovani tak treba dat le 2 davky a ked to neprejde kontaktovat dr, my to mame uz treti den, tak neviem, citam tu na MK, ze to moze trvat aj 3dni, tak dufam, ze zajtra to bude fuc

zucana
11. júl 2010

@loginka tak snad zajtra to uz bude oki ...
tak tu su videa na pokracovanie

https://www.youtube.com/watch?v=8WCTldkaG8c


https://www.youtube.com/watch?v=HUa09D-tWHk
blumka
11. júl 2010

@loginka ja by som pre istotu zajtra zavolala ak bude mat stale teplotu...za to nic nedas...a vobec mu to neklesa?

loginka
11. júl 2010

@blumka aj kleslo, ale aj znova stuplo, v noci mal 38, 5

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre