Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
26. aug 2009

🙂 no to ano....a to ten moj to berie ako svoje umelecke dielo.... si hovori: "Dobre som to urobil" vzdy ma pobavi....

zusika
autor
26. aug 2009

jejda..ano prsia.....tak to je teraz u mna tema... mala som take pekne do vystrihu... B-C kosik.... no ale teraz.... niektore podprdy uz nerada nosim....a pritom mi boli dobre... ale hlavne ked si chcem dat tricko na spagetove ramienka, tak to je sila... fakt musim davat poroz na to, co si obleciem do prace...aby som zbytocne neprovokovala... 😉

dianab
26. aug 2009

Zuci... 😀 on to myslí v dobrom, xi

Prsia..to mi ani nehovor, ale ja mám jedno fakt väčšie ako druhé, dá sa to vidieť, no nie že to bije do očí jak neviemčo, ale ja po dôkladnom skúmaní vidím všetko 😀 Zuci, aj Ty máš prsia také akoby tvrdé, alebo čo...

dianab
26. aug 2009

Zusika... jasné, treba mu dať najavo, aký je šikovný a aký bude hrdý, keď sa malinké narodí 😀 Ach, tí muži 😉

zusika
autor
26. aug 2009

🙂 ja si myslim, ze teraz su super... take napnute, ale nebolia,... temer ako silikony 🙂

silta
26. aug 2009

baby ja vobec nepriberam ale doki nic nehovori a prave som volala po vysledky AFP a sastricka povedala ze su v norme 🙂 tak som kludnejsia 🙂

dianab
26. aug 2009

Silta gratulujem.. asi Ti veľmi odľahlo, tak ako včera mne 😎 Ale neboj, podľa mňa za chvíľku, ani sa nenazdáš a priberieš. Neviem, ako u ostatných tehuliek, ale u mňa akoby bruško vyskočilo tak zo dňa na deň alebo tak za dva dni, ani som si neuvedomila... 😉

silta
26. aug 2009

dianab ja brusko mam len to akosi nie je vidiet na vahe 🙂

dianab
26. aug 2009

Jáj.. tak to bude v poho 😉

maculik
26. aug 2009

Ahojte kocky, dllllllllho som tu nebola, ale citam vas poctivo takmer stale 🙂
No uz budem castejsie chodit, som v praci, takze do tej cca 4 mam pristup na net.
gratulujem k dobrym vysledkom vsetkym, co uz vedia 🙂
ja som na tento screening v druhom trimestri nebola, lebo prvy mi vysiel pozitivne, takze idem 10.9. na amnio. Ale doky hovori, ze je to skor pre dobry pocit, lebo si mysli, ze to riziko je velmi male.
Bude mi to robit az na konci 19.tt, aby znizil riziko komplikacii.

Inak, od min.tyzdna uz viem, ze to bude chlapcek, krasne sa nam otrcil 😀
Vie to uz len sestra, lebo Vladko sa chce zase nechat prekvapit, ako sme sa aj pri Adelke nechali (inak, bolo to super, ked nam na sale povedali, co to je, akurat ze som sa na to musela spytat ja, lebo V.bol taky hotovy, ze sa zabudol 🙂

maculik
26. aug 2009

Nepribrala som este ani kilo, ale uz mi nebyva zle, tak hadam to pojde hore. Pri Adelke som pribrala +16kg, no do konca sestonedelia som bola na povodnej vahe.

silta, neboj, este zacnes priberat, ved uz mas doma drobca, okolo ktoreho musis behat, tak to asi preto pojde vaha pomalsie a menej hore, nez pri prvom. A doktor by Ta upozornil, keby sa mu to nezdalo normalne.

Inak, mne prsia na rozdiel od prveho tehu vobec nenarastli, pred 3t som prestala kojit a odvtedy su take mini, ako boli pred prvym tehu.... No co uz, tesila som sa na ten aspon docasne zvacseny objem, ale co uz 😀

maculik
26. aug 2009

No, idem radsej na obed, lebo som sa vam tu akosi rozpisala. A nie kazdemu sa to chce citat 😉
Tak dobru chut aj vam 🙂

komarik
26. aug 2009

sita, ja som na začiatku tehu schudla 2kg a do teraz som nepribrala nič. Ani bruško mi nevidieť len keď som nahá tak si ho vidím ja. Oblečiem stále staré veci ako nič. Už by som chcela mať väčšie bruško aby to aj ľudia videli.

silta
26. aug 2009

maculik drzim palce na amnio a daj vediet ako to dopadlo a my ideme tiez obedovat a spinkat 🙂

silta
26. aug 2009

komarik ja som schudla kilo ale suseda sa ma uz pytala ze ci cakame druhe takze uz brusko vidno 🙂

loginka
26. aug 2009

no uz som doma, bolo to super - babatka bolo krasne vidiet, robili neskutocne pohyby, jedno mi mavalo, skrabkalo sa, vselijako sa vykrucali 🙂 maju po 7 a pol cm, som 13 plus 4, skusala im merat aj siju (NT), ale uz sa to tazko meralo, ale videlo sa jej to ok, neviem preco ma moja dr neposlala skor, ale neriesim...
bol to krasny zazitok 🙂

zucana
26. aug 2009

juj baby ja som sa vratila z obchodu lebo drahy si vymyslel gnocchi s pestom a pesto som nikde nevedela najst.konecne obchod kde ho mali a ten predavac sa mi pozrie na brucho a zahlasi ze mi ho radsej nepreda lebo neni cerstve ... tak nakoniec 4ty obchod a som konecne doma a idem do toho 😎
maculik drzim palce a baby ja som vccera mojmu zahlasila ze dufam,ze bude pri porode a on ze co? ved to sa nemoze...a ja ze no to sa teda moze a budes a on ze a ked odpadnem ...ja ze neodpadnes musis ma drzat za ruku tak suhlasil ale stale dufa,ze sa to nemoze ............... 🙂

blumka
26. aug 2009

zuci, no ty mas podareneho manzela...ze nemoze 😀 😀 ...moj ide rad...aj ku prvemu porodu sa trepal...a teda bol mi riadna psychicka opora 😉 ..ja som niekedy nebola schopna nieco poveda, tak on vsetko vybavoval za mna..ale bol pri mne od uplneho zaciatku az do kocna..aj pri cisarskom ma potom drzal za ruku...
dufam, ze take nieco mi dovolia aj v Saci 😕
lodi, krasny pohlad ze?
dia, ja mam jedno prso stale vacsie ako druhe, ale tak normalne to nie je vidno, len ked som kojila tak to bolo trosku vidno a ona potvorka este ani nechcela z toho mensieho pit..tak sa rozdiel zvacsoval 😀 ..ale co uz

hajdylca
26. aug 2009

zuci no to mas zlateho draheho, ale to on ma respekt iba pred tym, alebo strach... mojho ked sa niekto opyta (spolu sme o tom este nerozpravali) povie uvidime... ja mam skor strach kto ma do porodnice zavezie... myslite ze ked si zavolate sanitku ona Vas odvezie tam kam chcete (do akej porodnice mate ist) alebo pod aku patrite- podla obvodu??? inak zusi som Ti poslala na fcb ziadost o priatelstvo 😝

loginka
26. aug 2009

blahozelam baby k dobrym vysledkom! 🙂
moj drahy sa k porodu tiez akokeby trosku zdrahal, ale ze ked chcem ja, tak bude, no ale ked bude cisar, tak je to aj tak passe
inak dr sa ma pytala aj na amnio, kedze mam indikaciu kvoli IVF ICSI, pojdem na geneticke poradenstvo a mam sa rozhodnut, ale ja som viac menej rozhodnuta, ze nie

loginka
26. aug 2009

zusika, super fotecky, my tiez este rozmyslame o Tatrach, ako si zvladla tie tury? ja uz by som po kopcoch nechodila, staci mi ako fucim doma do schodov 😵

blumka
26. aug 2009

zusika, tam muselo byt nadherneee...ja somv Tatrach bola len ako decko...patrilo by sa mi tam ist 😉

zucana
26. aug 2009

logi gratulujem daj foto pls 😉
inak ja som citala ze NT sa pri dvojickach nemeria lebo to nie je dobre vidiet a nie je to presne ze sa robia skor triple...
ach ti muzi...tak oni rodit nebudu ale strach maju vacsi ako my 😀

zusika
autor
26. aug 2009

logi, juuuj...tak dnes mas super zazitok..... ja neviem kedy pojdem na dalsi usg...v piatok idem na poradnu....po mesiaci, tak snad budem vediet viac.... a maculik, blahozelam k chlapcovi..... mate teda vyrovnake skore...

zoska
26. aug 2009

zusi pekne fotos, vyzera ze aj pocasie vam vyslo 😉

gratulujem k dobrym vysledkom kocky 🙂

blumka
26. aug 2009

babule, dala som fotku Tete s okuliarkami do albumu, tak kuknite aka je kocka 😀

silta
26. aug 2009

blum terezka je krasna a ako ich prijala?nedava si ich dolu?

zoska
26. aug 2009

jej blumi, zlata je velmi 🙂

loginka
26. aug 2009

zuci, jasne fotodokumentaciu prilozim 😉

dianab
26. aug 2009

Blumi, to je podarené, že Terezka z menšieho nechcela papať 🙂
Idem si ju kuknúť s tými okuliarkami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre