Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. aug 2009

a nie je najmensia 54? x;o)

olifcek
27. aug 2009

kke ahaaa...az po napisani mojho prispevku som si vsimla uz Tvoju odpoved

matka331
27. aug 2009

olif a ty kde v ke byvas? 🙂

blumka
27. aug 2009

ja by som na vasom mieste kupovala 56 😉 alebo si kupte zopar aj tych mensich, ale urcite nie vela...
a ja preto ani necitam spravy ani nepozeram, lebo ma to zbytocne stresuje...takto zijem v sladkom nevedomi 😀

olifcek
27. aug 2009

matka teraz cesta pod hradovou a od novembra KVP x;O)

matka331
27. aug 2009

aha..ja som chodila do skoly na terase pri kruhaci

hajdylca
27. aug 2009

ikke dakujem, ano na to som sa pytala, aj olif a aj blum dakujem 🙂 uvidim ci mi drahy nieco dovoli 😝 😀 sladka nevedomost to je moje 😅

olifcek
27. aug 2009

idem ja uz dom...

ak nepojdem rovno spat, tak sa ozvem...x;o)

zoska
27. aug 2009

zuci- to co je za clanok 😀 ved to aby som hladovala....ale nie...len nechapem, ze je tam npisane ze sa treba vyhybat aj rastlinnym, aj zivocisnym maslam, to co si mam natriet na chlieb?

podla mna je to trosku prehnane...niektore veci beriem, ale niektore nechapem

zucana
27. aug 2009

zosi no vsak to a aj ta cokolada...ze toxicka ci co a ze med je zly a cukor uplne vylucit...no ked toto prednasaju tehotnym tak asi ziadna nechce byt tehotna 😀
inak ta sladna nevedomost tak to aj ja uznamvam ale nieekdy sa tomu nevyhnem a tak sa hnevam 😅

zoska
27. aug 2009

no ja som to po precitani prvej strany dost znechutene vypla a nedalo mi to a este som to len tak zbezne pozrela...dojala ma veta, ze bez jodu bude vase dieta retardovane.....
akoze podla mna ten clanok pisal retardovany clovek ziviaci sa klickami...ved to je chore a menim svoj postoj ze je to trosku prehnane...je to riadne prehnane....

akoze najskor som nevedela ci sa mam nastvat n tie blaboly ale ku koncu mi to aj smiesne prislo 🙂
no len dufam, ze sa podla toho ziadna maminka riadit nebude 😅

zoska
27. aug 2009

ozaj zuci,
ty si kupovala veci v H&M k si dobre pmatam, ze? Maju tm normalne oddelenie pre tehotne alebo to su len take normalne veci ktore sa daju vyuzit aj v tehu? Lebo ja neviem, u nas nie je, ale bud. tyzden sa chystam do BA, tak som zvedava....ked som tm bol tak som si oddelenie pre tehošky nevsimla..

zucana
27. aug 2009

no tu v padove je normalne oddelenie pre tehotne a asi aj v BA ;)
a ten clanok je najprehnanejsi aky som kedy citala 😀

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

zuci to ze je ten clanok najprehnanejsi aky si kedy citala s tym suhlasim aj ja inak u nas posledne 2 hodiny tak pekne prsalo a mne sa tak dobre spalo 😉 😉 😉

zucana
27. aug 2009

ja upratujem dokoncujem spodok a je tu 32 stupnov....hroza hroza hroza a ma byt aj cely bud.tyznem 😠

zoska
27. aug 2009

jaj tak sa tesim , ze tam v BA nabehnem 😉

matka u vas prsalo? u nas to na dazd teda nevyzera, je hnusne teplo a ani oblacik...

inak co sa mi stalo...nad nami susedia (matka so synom- asi 30rocnym) maju psa a prasia veci z okna...bola som ich poprosit nech to nerobia, lebo mam vsade chlpy, cely balkon zasvineny, chlpy na oknach zvonku a aj vnutri popadane na parapete...no humus...slubili ze uz nebudu
potom im to povedal aj manzel, ked ich stretol.....no vymenili koberce za podlahy, ale asi maju nejake potahy, lebo obcas prasia, uz nie z balkona ale z toho okn kde bude detska izba....no a mala som otvorenu vetracku a pocujem ze zase prasia, tak som sa rozbehla po byte a z rozbehu zavrela vetracku- tak som s nou tresla, ze cudujem ze nevyletela z pantov...prasenie prestalo 😀 (uvidime dokedy 😒 )

tak dokelu, ona ma videla v pondelomk ze umyvam okno a prasi, kurnik sopa... som musela hned muzovi volat, lebo by ma vystrelo keby som to rychlo nepovedala zainteresovanej osobe

no a teraz pocujem, ze vysavaju ako najatí 😀

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

zoska u nas bolo tak hnusne dusno od rana asi o stvrtej zacalo prsat a doteraz uz len tak pokropkuje ale vonku je ovela dychatelnejsie 😉

takych ludi ako tvoji susedia milujem 😠 este ze byvame v dome na dedine 😉

joanna333
27. aug 2009

to ti verim zoska, ze mas nervy na susedu.nad nami zas fajcia a odklepkavaju si cigarety von z balkona a to vsetko ide na nas balkon...tiez ma ide porazit.aj sa chystam ze tam vybehnem.

u nas v blave je hrozne sparno, ani dychat sa neda

janielah
27. aug 2009

ahojte, ja som sa prave vratila z kupaliska, takze som to dnes celkom dobre prezila...ale tiez by mi nevadilo, keby uz taka mierna jesen nastala 🙂baby, ako sa dostanem do toho spolocneho albumu? kde to mam hladat?

zoska
27. aug 2009

jani musis sa odhlasit a prihlasit takto: prihlas. meno: februarovky2010, heslo poslem cez IP, potom si klikni na moje albumy a mozes pridat svoju foto

zucana
27. aug 2009

fuj tak som doupratovala aj ked dlazky som len pretrela swiferom muzik v sobotu povysava a poumyvam potom trosku mopom...
a volala mi maminka z chorvatska oni tam su na dovci ze nasli zo splitu trajekt do ancony a ze v stredu pridu a budu az do soboty tak sa mooooc netiiiim 😀 😅 🙂 😉

janielah
27. aug 2009

zoska, dakujem 🙂
zuzi, tak sa tesim s tebou, aj segra je s nimi? aj ona pride?

zucana
27. aug 2009

nie jani segra je doma...ale ta tu bola pred 3 tyzdnami takze tak....ale maminku som velmo dlho nevidela...teda take 3 a pol mesiaca aj ☹

janielah
27. aug 2009

tak uz sa tes, ved za chvilu ju tam mas 😉 inak sa mi podarilo odfotit to moje brusko - brusko - brusisko 😀
ak sa mi podari, tak ho pridam do foto. 🙂

zucana
27. aug 2009

no pridaj pridaj ked nevies zmensit posli mi na mail ;)
inaka v sobotu pride najsamkamoska do jesola a my tam za nimi pojdeme na 1 den a donesie mi nejake veci a moc sa tesim...segra mi pise na skype ze tolko navstev som dobre dlho nemala 🙂 😀

janielah
27. aug 2009

mas navstevne dni 🙂 pekne si ich uzivaj, dakujem za pomoc, pockaj, idem to skusit, ak nie hned ti piiiiiiisem a posielam 🙂

zucana
27. aug 2009

oki napis do posty a poslem ti moj mail ;)

janielah
27. aug 2009

tak sa mi to podarilo, tak urob kuk...co vravis? a davali ste si bruska aj do toho spolocneho albumu, ci nie?

zucana
27. aug 2009

krasnucke...ja som dala...ale mam tam aj tu tlstu tvar ☹
ty si taka pekna chuducka a opalenucka 😎

janielah
27. aug 2009

zuzi !!!! tak ale ja som prave ta, ktora z vas vsetkych najviac pribrala.. a keby si videla, ako sa mi vsetko trasie ked chodim...jadine,co z toho sedi je, ze som trochu opalena.
aj tak sa mi zda, ze ty este nemas taky balon ako ja, tak prestan! krasna mamina si a hotovo!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre