Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
1. sep 2009

inac som nenasla co som hladala ale zato som kupila vela ovocia a zeleninky ;)
a isla som kupit muzikovi take lieky proti alergii tak som tam dosla so skatulkou a ona ze ale to dufam nieje pre vas, kedze ste tehotna ze? no to som ani nevedela ze to uz aj tak normal vidno 😲

janielah
1. sep 2009

vymenu zuzi tazko uskutocnim, nakolko je na moj byt tarcha...a do podnajmu nechcem ist, nakolko sa mi zda divne platit za cudzie, ked mam svoje...
si zlata...radsej zainvestujem este do ucelovosti v mojom mini byte....no ved uvidime...
aj na mne si uz vsimaju ze som tehu...napr. ujo v pezinku, ked sme kupoval burciak, tak mne daval len stavu z hrozna cistu chutnat 🙂

olifcek
1. sep 2009

do kelu, zlomil sa mi nehet..malicek na prvavej ruke, ale uuuplne...fuu, ale tak..za tri tyzdne toiste dorastie x;O)

zucana
1. sep 2009

jasne olif ;)
jani jasne....to len tak napad...ved uvidis... 😉 🙂
inak kedze sa mi nechce robit ten cernohorsky rezen vyzerato na obyc rezen 😎

olifcek
1. sep 2009

ja mam nakupene, ale varit nakoniec nebudem, chi. drahy pride asi az o hodku a pol az dve, a to uz si neprosi taku papu...navarime si az az zajtra....a ako som spominala, kuracinka na kocky, ochutena, hranolky a zaziky omacka x;O) no nie dnes, chi

hi hi, alebo si dajte chlebik 😉

miabmia
1. sep 2009

Ahoj dievčata, vidím, že problémy s varením sú aktuálne, my sme dnes grilovali, a teda som nevarila, včera som robila pečienku kuračiu s ryžou no a zajtra skutočne neviem. Môj partner je len varenú stravu, žiadne polotovary ani mäsové výrobky, teda nič studené a preto mám nonstop, čo riešiť, čo zas idem variť, veľmi často robím kuracinu... 😒

olifcek
1. sep 2009

mia pecienku ale nepapaj...

hmm...a to stihs varit i ked si v praci?

matka331
1. sep 2009

ja tiez zjkem len kuracie mesko

olifcek
1. sep 2009

matka a uz si dlho s priatelom? x;o) byvate vo vlastnom uz?

komarik
1. sep 2009

ahojte dievčatá, ja len potrebujem trošku podporiť. Prepadla ma nervozita lebo zajtra ideme do poradne. Držte palčeky nech je všetko v poriadku. ☹

hajdylca
1. sep 2009

ahojte, olif ja som baby vcera nevidela 😒 ☹ doky ma tak otoceny monitor z ultrazvuku,len k sebe a kym som ja zliezla obliekla sa uz tam mimi nebolo... no neva vsak zachvilku pojdem na ten morfologicky, sice mam ho rovno cez skolu, ale nevadi... hlavne nech je vsetko v poriadku... Vy tu vyvarate... ja maso nemozem... mne dost smrdi... aj kuracie... pekny vecer, idem ja venovat drahemu...

olifcek
1. sep 2009

komarik jeeeej, iste sa uz ale i tesis, ze uvidis malicke a snad uz aj pohlavie budes vediet, chi

hajdy juuuj, to co je za lekara? tam, kde chodim ja, maju pre nas veeeelky monitor, aby sme baby dobre videli, a vzdy je natoceny k nam, alebo nam ho proste natocia...ts

prijemny vecer hajdy x;O)

komarik
1. sep 2009

olifcek, skôr mám obavy či sme v poriadku. Dnes ma silno pichalo na pravom boku a bruško mi stále nerastie. Dúfam že malé rastie tak ako má.

Ja som dnes varila kura na smotane s cestovinou. Také bolo dobré že sme všetko spapali. Zajtra sa pôjdeme najesť do reštiky. Nemusím variť každý deň. 😉

blumka
1. sep 2009

no ja idem vo stvrtok do poradne, uz sa neviem dockat, aj ked pravdepobodne babo neuvidim...

zucana
1. sep 2009

komarik neboj vsetko bude v poriadku ... pred poradnou to vzdy pride...mne uz teraz a to idem az 15.9. 😉
hajdy ale povedal ze vsetko oki nie?
ja som zjedla velky telaci rezen s hranolkami, rajcinami a tatarkou a zachvilu to zavrsim coko freshom 😀
muzik ide na pansku jazdu takze opat sama.... ☹

komarik
1. sep 2009

blumka, tak aj teba čakajú tripple či si ich odmietla? Niečo sa mi marí. Nech už to je za nami.

komarik
1. sep 2009

zucana, a čo to je coko fresh?

blumka
1. sep 2009

komarik, praveze mi lekar nic nespominal...takze pravdepodobe este nebude brat krv, idem az o 13:30...uvidim ak mi ich navrhne lekar, tak ak budem moct odmietnem...

komarik
1. sep 2009

ja idem zajtra do nemocnice a budú mi ich robiť. Budú mi brať aj krv ale neviem či mám ísť na lačno. To mi bude riadne zle od žalúdka.

blumka, myslím že ti ich budú robiť veď aj ty si v 16tt len ti to asi zabudol spomenúť.

olifcek
1. sep 2009

komarik i mna vcera neznesitelne pichalo dole vlavo...ale mam pocit, ze to mohli byt len creva...dne sje to uz dobre, ale vcera som si i sadnut musela, ake to bolo bolestive...babatka rastu a tlacia na zaludok a zvysok, no x;o) mas poradnu rano? x;o)

blum Ty tiez nevidis babo kazdu poradnu? juuj, jak dobre, ze ja ho vidim stale...x;o) teda, ju, Oliviu x;O)

zuci juuj...ved pockaj, snad sa niektore odtial zmozeme a prideme niekedy na buduci rok za Tebou a dame mamickovsku celodennu jazdu, chi x;O)

morfo sa robi v ktorom tt? x;O)

hajdylca
1. sep 2009

moj lekar je teraz docasne prestahovany, lebo jeho ordinacia sa rekonstruuje, a tam v jeho ordinacii ma aj on "svoj" monitor a pre pacientku ma tiez taky vacsi... ale jasne sme ok, v pondelok sme boli podla ultrazvuku v 18t +1d ale podla poslednej men. v 17t 4dni tak je isto vsetko ok, ak by nebolo urcite by mi povedal 😉 len ako keby sa mu nepacilo ze som odmietla tu amnio- som mu to tam musela aj jemu podpisat. no neva... asi sa nestretava casto ked ma niekto riziko 1:35 na DS ze odmietne amnio...

olifcek
1. sep 2009

komarik nechod nalacno, my nalacno nikam nemusime. mne to sestricka stale zdoraznuje x;O)

hajdylca
1. sep 2009

olif morfo sa robi od 20t tusim do 22t- ale nie som si presne ista, ja som objednana na 21..

blumka
1. sep 2009

komarik neviem, ale ked mam prist na 13:30 isto nebudem na lacno, takze mi krv nebudu moct zobrat a moj lekar berie odbery na vsetky testy len rano do deviatej... viem to od susedky, mame rovnakeho lekara a ona ide na odbery v 16tt a mne nic nespominal...ale uvidime...dam vam vediet vo stvrtok 😉

olif, nevidim ale ani mi to nevadi, sice vraj utz neskodi ale nooo, co ked

morfo sa robi medzi 19 a 22 tt tusim...

olifcek
1. sep 2009

hajdy ahaa...takze mne budu robit 3D a kratko na to asi ai morfo..takze opat babo uvidim i mimo poradne, chi

olifcek
1. sep 2009

blum jj, i m moja sestricka rad aberie krv do 9.00 rano, nech to este v ten den doobeda ide do labaka, ale myslim, ze nemajui probs vziat ju i poobede, chi x;o))) 

ale mozno Tvoj lekar cita tento web, a preto o triple radsej s Tebou nehovori 😀

utz je len zvuk, takze f poho x;O)

i ked/...i ja budem v stresse, az mi zavola sestricka z 3D, ze kedy mam prist na vysetrenie...to bude kontrolne vysetrenie na tie moje zle vysledky z triple testov...no to uz by mal ist somnou i drahy, takze snad bude bre. uz budeme i manzelia, tak mu popytam od sestricky papier do prace, ze sprevadzal rodinneho prislusnika...ja ho tam proste budem potrebovat...pre istotu a tiez by konecne rad malu videl 😉

zucana
1. sep 2009

http://prod1.ferrero.it/?IDpagina=330
toto je choco fresh 😉
muzik uz odisiel ☹
vraj dojde skoro o 21:30 ale moc tomu neverim 😅

blumka
1. sep 2009

olif, ja tiez berem manzela vzdy ked viem ze bude utz 😉 ved je to aj jeho babo 😉
mne je len divne ze mi moj gyndos na minulej poradni nehovoril o odberoch na triple ale ja som cusala 😀 ..uvidime vo stvrtok sama som zvedava 😉

olifcek
1. sep 2009

zuci faaajne vyzera ta cokina...ja mam kinder coko, tak si dam aspon to, i ked to nie je fresh x;)

olifcek
1. sep 2009

blum ja som sa opytala mojho lekara, ci najblizsie, 21.09 mozem prist uz s manzelom, povedal, ze ano x;o))) ale ked bude skor to 3D, tak pojdeme spolu tam x;O)

a ked ides do poradne, manzelik ide hned s Tebou do vnutra, ci az ked idete babo kukat? x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre