Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
5. sep 2009

jj olif, teraz sa nam vsetko mozne vnutri posuva, roztahuje..takze sa to musi nejako prejavit 😉

zucana
5. sep 2009

podla mmna orlando blum 😀 😝
maculik oddychni si a priprav sa na muza 😉
bru uz ozaj

blumka
5. sep 2009

zuci, bingooo...kedysi to bol moj idol...veeeeeeeeeeelky 😀

olifcek
5. sep 2009

zuci jj, v tom edwardovi bol dost podobny tomu orlandovi v piratoch, hehe x;oD

zuci bru nocku

blumka orlando bloom????  😅

blumka
5. sep 2009

olif 😀 😀

maculik
5. sep 2009

jaaaj, tak to mi nedoslo, hlavne, ze tu spominate Piratov 😀
Inak, mne sa najviac paci ta prva cast, Johny tam je uplne super 😵
zuci diky a dobru noc 🙂

blumka
5. sep 2009

hej, prva je najlepsia...ono vacsinou to tak byva, ze prva cast je najlepsia a potom tie volne pokracovania uz moc nieee

olifcek
5. sep 2009

hehe, ja som nemala ziadneho hereckeho idola x;O)

ale uz mam...mojho mileho x;O) presne taky typ chlapa sa mi paci...fyzicky i psychicky, a to fakt nekecam 😉

idem kukat v objati drahusika

olifcek
5. sep 2009

inak...mne je sympaticky Vin Diesel x;)

a luuuucim sa na nejaky cas x;o)

maculik
5. sep 2009

no ja som mala Brada Pitta, ale uz sa mi nepaci, teraz je akysi taky divny 😝
oki kocky, lucim sa aj ja, lebo mi nejako nie je dobre, brucho mam ako kamen a uz asi 3dni ma boli na pravej strane nad zadkom, ale tak, ze velakrat sa ani postavit nemozem... Dufam, ze to nie su ladviny alebo co 😝

Tak dobru nocku a pekne sny 🙂

maculik
5. sep 2009

inak baby, vedieme 1:0, gol dal Stano Sestak - ideme k nim o 2t, tak uz vidim, co bude hlavnou temou dna 😉

blumka
5. sep 2009

je tu este nieko? ☹

hajdylca
5. sep 2009

blum ja tu som 🙂

blumka
5. sep 2009

ahoj hajdy...som sama doma, svokra sla s mojim muzom na pohotovost...ma take stresy, ze sa boji aby nemal infarkt ☹ ☹

hajdylca
5. sep 2009

maculik, teda take znamosti mas 😲 😲 no nakoniec to skoncilo remizou 2:2

hajdylca
5. sep 2009

coze blum? to mi je luto... dufam, ze bude vsetko v poriadku.. a isla svokra s Tvojim muzom, ci Tvoj muz so svokrou (komu nie je dobre)???

blumka
5. sep 2009

hajdy, bude dobre, nemyslim ze by mal naozaj infarkt, len ho velmi palilo v hrudniku a mal silnu triasku a pritom tu mame 25 stupnov...teda moj muz..svokra ho sla odviezt aby nesoferoval sam...boze...stoji nam toto vsetko za to..ja uz som rezignovala uz som povedala ze koncim, ze mi je moja rodina prednejsia ako cudzia..ved ja mozem potratit...
prepac hajdy, asi ti to nedava velmi zmysel..mame doma sprostu svagrinu, ktora sa nestara o svoje deti a namiesto nasej pomoci nam hadze polena pod nohy...ale ja uz fakt nevladzem ☹

hajdylca
5. sep 2009

hej hej blum, hned som si domyslela, ze je to kvoli nej, uz si davnejsie tu spominala, ze mate s nou nie male problemiky... neboj sa urcite ma len nejaku vyrozu, alebo nieco, je fajn, ze sa ide dat skontrolovat... juuj to je najhorsie ked niekomu chces pomoct a on... no to zial nevyriesime... len drzim palceky, aby cim skoro bolo lepsie, a hlavne Ty sa moc nestresuj a nerozculuj, a ani Tvoj drahy, vsak sa musite setrit pre Vase vlastne deticky... (viem mne lahko pise...) daj vediet ked sa vratia, ale isto bude v poriadku...

maculik
5. sep 2009

kocky, idem spat az teraz, tak dobru noc.
blum, drzim palce, nech je vsetko ok, skus sa netrapit a nestresovat, kvoli vam a malickemu. Vy ste rodinka, a to je hlavne...

blumka
5. sep 2009

akurat volal...je ok..pichli mu nejaku injekciu na upokojenie...
vdaka hajdy...ja som sa snazila pomoct hlavne tym detom, na svagrinu zvysoka serem od vtedy co zahlasila ze moj muz a jeho rodina su zodpovedni za smrt jej muza (manzelov brat)..zomrel pri autonehode, ked sa vracal z prahy z prihlasovania ich noveho auta...nikto mu nekazal ist celu cestu bez oddychu...ale to je na dlhsie rozpravanie...ona je proste total dementna...po jeho smrti zacala ziadat od svokry (co jej nie je v podstate nic) aby sa o nu starala..tak niezeby sa ona mlada postarala o svokru ale este bude od nej pozadovat peniaze a polovicu domu a co ja viem co este...s nou ked niekto rozprava tak sa citi ako keby rozpraval s psychicky narusenym clovekom..a to som mozno urazila teraz tych psychicky narusenych, ked ju k nim prirovnavam...a to ze svoje deti pouziva ako zbran proti svokre....vety typu, ked babku presvedcis aby prepisala na mna dom, tak ti dovolim to a to....je normalna? a moja svokra sa ide roztrhat aby jej deti mali vsetko, ked uz prisli o ocka..ponukla jej byt, ze prepise na deti..trojizbovy v Ke...ona neechce, bo nebude prepisany na nu zeby si s nim mohla robit co chce...krava..a vraj mysli na deti...
a momentalne jej starsia dcera, ktora ma 13 rokov, zacala pit a fajcit a jedina odpoved jej matky na vsetko je, ze to nie je na socialku a ze to robia aj ine deti v jej veku a ze sme to v jej veku robili aj my...a neter, teda ked ma vsetko dovolene zrazu chce byt pri svojej matke...kupuje si ju, len aby ublizila nam tym, ze sa my kvoli neteri trapime, ako ona skonci, ked uz v 13tich bola dvakrat v nemocnici co mala v sebe viac ako 2 promile alkoholu...ale ze jej decko sa nici pred jej ocami, to ma totalne u riti
nechcela som to pisat takto verejne, ale uz mi to je jedno, nech si to aj precita ak nahodou...

hajdylca
5. sep 2009

blum, hlavne, ze je muz v poriadku... myslela som si ze svagrina bude uplne nie Ok, ale ze az takto... to ma ani len nenapadlo... no je to skoda aj nejako komentovat, lebo dost tazko sa to da pochopit, a neviem si predstavit este zazivat... len ostava verit, ze neter nebude mat nejake trvale nasledky, a neskonci nejako zle a cim skor s tym skonci...pre zaciatok aspon s tym alkoholom... hlavu hore, verim, ze sa to da coskoro doporiadku...

blumka
5. sep 2009

hajdy, dakujem...vies, co sa tyka netere, chodi si hore dole po dome podla toho ako jej to vyhovuje..ked jej mama dovoli sa malovat a zrusi jej zaracha tak je pri mame...ked jej mama povie ze je krava, tak pride ku nam...a stale vie, ze ked sa nieco zomele, tak ju z toho babka vytiahne...lebo jej matka za nou ani v nemocnici nebola...joj, pardon..bola raz...a druhykrat nesla, lebo si setrila benzin aby mohla ist na druhy den na aute do roboty

hajdylca
5. sep 2009

juuj to je sporliva to teta 😠 dobru nocku

loginka
6. sep 2009

bloomka 🙂 mas to teda pestre a ta svagrina, je strasny clovek, je mi luto, ze tam musis s nou zit
ja som futbal odignorovala, v zivote som nepozerala futbal, nech by hral aj svaty 😉 duplom by som nesla na zivote, ja masovky absolutne nemusim 😖 a vysledok mi staci vediet 🙂
drahy mi pustil na DVD Angeliku 😝 a pri nej som aj v podkrovi pekne zaspala 🙂

vevoncek
6. sep 2009

Ahojte ja som ešte len začala čítať čo ste popísali ae je toho veľa kým to prečítam to bude trvať

ale nedá mi nereagovať

olif krásny budeš mať účes veď skúška je len skúška na ostro to už bude úplne iné inak ja som to mala tak že mne sa viac páčil účes na skúške ako už potom na svadbe na skúške vizeral ako keby som mala kučery svoje a na svadbe som ich mala zavoskované tak to až tak moc nevyzeralo

čo sa týka tých pocitov nepríťažlivosti ja sa cítim práveže naopak ale ja celkovo všetky pocity čo opisovali v knihe mám úplne iné ja sa cítim príťažlivá, lebo teraz mám aj prsia krajšie a môj muž mi to dáva najavo a stále ma hladká aj na bruchu a zároveň už aj všetci začínajú vidieť že som tehotná a úplne inak sa ku mne správajú sú taký pozornejší... a to je fajn ja neviem ja som vždy obdivovala tehotné vždy sa mi páčili a možno aj preto si teraz nepripadám nepríťažlivá asi len jeden krát som sa tak cítila keď som nemohla zohnať na seba oblečenie sa svadbu to sme behali po obchodoch a videla som množstvo oblečenia a ja som si nemohla čokoľvek kúpiť, lebo by som to neobliekla musela som pozerať tehotenské a to čo mali sa mi vôbec nepáčilo vizeralo to buď ako nočná košeľa alebo ako pre staré ženy oblečenie ale bo to bolo veľmi drahé to ma vtedy nahnevalo.Ale v knihe sa píše že sa môžeme cítiť nepríťažlivé že týmto pocitom jednoducho nezabránime kô§li hormónom. No ale treba sa pokúsiť nájsť tie pozitíva, veď máme čo sme chceli budeme maminky 🙂 😉

zucana
6. sep 2009

blumi inak uz to zachadza do extremov ja by som asi ju poslala niekam na psychiatriu tu tvoju svagrinu....drzim palce nech to dobre dopadne a vy budete mat pokoj....
uplne chapem ze by bolo najjednoduhsie sa na to vykaslat ale tie deti predsa za nic nemozu....

zucana
6. sep 2009

babenky mam este jednu otazku sem tam ma tam dole na vajecnikoch akoby tlacilo (nie je to ani bolest len sem tam proste citim vajecniky ked tak pritlacim kolena hore...je to normal?

alex
6. sep 2009

Ahojte kočky,
zuci mňa tiež pichá vo vaječníkoch občas, a keď si kýchnem, tak ma bruško zabolí, ale nestresujem sa tým. Cítim sa skvelo, tak určite aj bábo sa má dobre.

Kočky ktoré ste na FB, písnite mi do IP ako vás tam nájdem, nech si vás pridám k priateľom 😉

zoska
6. sep 2009

Ahojte,
tak som vas na par dni opustila, bola som v Blave na navsteve u svagrovcov a spojila som to aj s vyzdvihnutim kamošky z letiska...
no a vytesujem sa zo svojich prvych tehu rifli, ktore su super pohodlne

blumi mrzi ma co mate za starosti 😠 hlavne sa opatrujte, aby ste boli vsetci zdravi
alex poslem ti 🙂

alex
6. sep 2009

zoska, už som ti poslala žiadosť 😉

a kde si si kúpila rifličky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre