Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
2. nov 2009

veru je 😔

zoska
2. nov 2009

babky ja pre dnešok končim, akosi to na mna dolahlo...musim si precistit hlavu, prist na krajsie myslienky
zapalim sviecku za dusicku toho nevinneho dievcatka
zatial ahojte

zucana
2. nov 2009

ahoj zosi ja uz mam zapalenu ...

hajdylca
2. nov 2009

ahojte, ja ani neviem co k tomu napisat ☹ drzim palceky komarik, tiez si myslim ze je to nespravodlive ☹ kocky mne asi dnes brusko tvrdne, neviem, ci je to ono, ci nie... treba s tym ist k lekarovi??? inak mavam stale nenormalnu kyselinu- palenie zahy, mozem zjest hocico- myslela som ze len zo sladkosti.. ale uz aj z celozrneho peciva...

alex
2. nov 2009

Ahojte dievčatá,
dnes som nemala vôbec čas, tak až teraz som si vás prečítala.

Tiež mám slzičky na krajíčku po tom, čo som si prečítala... 😢 😢 😢 Je mi to tak strašne ľúto.

zucana
2. nov 2009

hajdy ak mas daj si magnezium...ak to vraj nie je pravidelne a nemas pri tom kontrakcie tak sa nemusi...ale ak to neprejde tak jo...

andrea2603
3. nov 2009

dobré ránko.
Ja som dnes hrozne spala, 100x hore a nie a nie sa uložiť, ale všimla som si, že už asi týždeň nemusím v noci chodiť cikať 🙂 .

lenica81
3. nov 2009

Ranko... 🙂
ja som pre istotu spala ako zabita, az na navstevu wc... ale na to som si uz pomaly zvykla...
inak... bola som v poradni... zasa som nieco vyhrala... mam toho zlateho streptokoka... 😠 klepne ma... ale hadam stihnem prist do porodnice skor, aby ma nadopovali... 😒
a k tomu nejakeho stafylokoka... na neho mi doc dal nejaku mast... tak dufam, ked si precitam pribalovy letak, tak to nebude nejaky zabijak... teda moze byt na toho bacila... 😨 doc to bral v poho... len nech to preliecim...

inak som bola vcera aj na gravid jogu... fajne bolo... som si zaspominala, co som dokazala, a teraz to s tym bambuchom proste nejde... 😀

boze... a komarika je mi strasne luto... ☹ ☹ ☹

blumka
3. nov 2009

dobre ranko...my sme konecne spali dobreeee.... ja este nastastie v noci nebeham na zachod...a voooobec mi to nechyba 😀

lolka
3. nov 2009

dobre ranko 😉
ja uz tiez par dni nechodim v noci cikat. cim to je ? zeby uz tak netlacili na mechur ? 😕
co hovorite na prvy sniezik ?

andrea2603
3. nov 2009

leni, ty máš hotovú zbierku baktérií 😒 . Na to ti nedali nejaké antibiotiká, prečo že stihneš prísť do pôrodnice?

blumka, mne sa asi maternica nejak posunula nahor, tak mi už tak netlačí na mechúr a nemusím za každé cvrknutie utekať na wc, ale ako poznám tak sa to tie posledné týždne vráti ☹

andrea2603
3. nov 2009

lolka, aj u nás poletoval sniežik. Ja by som bola rada, kebyže si ten sniežik tá príroda nechá až k Vianociam.

blumka
3. nov 2009

lolka, ono to este len pride 😉 hlavne ku koncu ako pise andrejka, ked sa babo uz zosunie nizsie, to len budu behacky 😀
tu je len namraza, ziadny sniezik... 😢 😀

lenica81
3. nov 2009

no... ten streptokok je nebezpecny pri porode... mne v podstate nejako neublizuje... a teraz nemozem uzivat tie zabijacke lieky, co sa na to predpisuju... pri prechode porodnymi cestami ale moze ublizit babu... takze pred porodom ti daju davku atb, aby bolo babo v poriadku... 😕
tolko co mi povedal doc a co som sa docitala... vraj to ma cca 30% zien... robia na to stery este v 36. tyzdni sa mi zda, aby boli vsetci pripraveni... 😎

a sneh je fajn... ja ho milujem, ale kedze sa tak min. 2 sezony nepolyzujem, tak je to trapenie... ☹ a tu v BA su zapchy jak hrom...

lolka
3. nov 2009

blumy, tak to sa tesim na tie behacky....ale ved uz si zvykam pomaly 😀
ja mam rada zimu, sneh, lyzovanie...aj ked tento rok to vidim bez lyzi,ale buduci by sme chceli urcite ist. 😅
no a k Vianociam sniežik patri, ma to svoje čaro 😉

blumka
3. nov 2009

aj ja mam rada sneh...ale nevadilo by mi keby bol len pocas tych par dni okolo Vianoc 😉 . Som zvedava ako nan bude reagovat Terezka, minuly rok to tak nejako nevnimala, ked snezilo, tak chytala vlocky na jazyk...ale vcera som jej ukazovala vonku namrazu na trave akoze je to snezik, tak sa ma cely den potom pytala ze kde je senik :D

martinaj
3. nov 2009

dobre ranko 🙂 tak my sme doma z poradne, vsetko je OK 😵 a je to na 99% chlapcek 😵 na to priberanie my povedal, ze to je z 2/3 voda, tak mam prestat solit 🙂 tak som happy 😀
na glukozovy test mame ist hocikedy tento alebo buduci tyzden 😉

andrea2603
3. nov 2009

leni, už viem, čo je ten streptokok. Ja mám takú nezodpovednú sestranicu, ktorá len občas zavítala do poradni, a nemala hotové nejaké vyšetrenia a mala toho streptokoka a pri pôrode nakazila dcérku a musela byť v inkubátore, lebo nebola na tom veľmi dobre. Takže je super, že nám dopredu robia tieto vyšetrenia, aby potom v pôrodnici vedeli ktorej z nás majú ešte pred pôrodom podať antibiotiká.

andrea2603
3. nov 2009

martinaj, skvelé že je všetko o.k. 🙂
ja mám zajtra poradňu a aj cukor.

blumka
3. nov 2009

martinka, gratulujeme ku chlapcekovi.. 😉
ja idem do poradne vo stvrtok..a asi ma posle aj na cukor...bleee 😝

lolka
3. nov 2009

martina, tak je to isty chlapcek a super, ze je vsetko v poriadku 😉
mna caka poradna v piatok, tak som zvedava ake budu vysledky z cukru 😕

jedna moja kamoska ma termin v decembri a chytila nejaku pliagu - tam dole a kvoli tomu musi rodit cisarskym 😖 babo by to mohlo pri porode chytit, tak je cela natesena 😖 a najlepsie je na tom to, ze to asi chytila na kontrole u dokiho, kedze je od zaciatku tehu doma na rizikovom a nikam nechodi 😒

olifcek
3. nov 2009

lolka jejdanenko...ti lekari niektori...

komarik DRZ SA

alex
3. nov 2009

Dobré ránko,

ja sa teším zo sniežiku, tak krásne a husto tu sneží, ale v BA už 1cm snehu robí pohromu na cestách ...

martinaj
3. nov 2009

to ano, pohroma na cestach, na jednej krizovatke sme rano stali vyse 20minut, som myslela, ze nestihneme poradnu 😠

matka331
3. nov 2009

ahojte .koamrik je mi to velmi luto ...drz sa a prajem velaa siiiil.
alex aj aj chcem aby uz snezilo...

katina2209
3. nov 2009

Dobré ránko je krásne ako sneží, len nemám rada potom tú člapkanicu môj manželík ma dnes ráno zobudil s pesničkou sniežik sa nám chumelí 🙂 🙂 🙂 Môj starší synček bol včera hrozne zlý nechcel písať úlohy a plakal a plakal a keď išiel spinkať tak mi povedal maminka ja už budem dobrý uvidíš 🙂tak aspoň niečím ma potešil,ale to je hrozné,že keď prídem z práce musíme robiť ešte aj úlohy neviem či si baby pamatáte,ale my sme si robili úlohy v družine... komárika mi je veľmi ľúto ☹

lolka
3. nov 2009

katina, maly aky zlaty, ze si uvedomil, ze bol zly a ze ti slubil ze bude uz dobry 😵
ja som dnes mojho muzika budila s tym, ze prisiel nejako skoro na bielom koni......kedze Martina je az 11.11. 😀

alex, ides zajtra cvicit ? ja idem 😉

zuzulik
3. nov 2009

bre ranko maminky 😵
mna dnes nejako picha v brusku, ze by malemu/malej nechutili ranajky 😀

katina2209
3. nov 2009

Aj mňa dnes pychá v podbrušku,ale to sa malý asi rozťahuje vždy tam kde mám ľavý vaječník sa tam asi naťahuje 🙂 no lolka som zvedavá aký bude dnes som sa celkom včera rozčúlila a potom som mala v brušku diskotéku tie tehotenské hormony sú hrozné...
Lolka mužík je Martin ja mám v brušku Martinka super meniny 11.11. a termín 22.2. keby to tak vyšlo 🙂

alex
3. nov 2009

Lolka už som sa prihlásila, tak sa tam vidíme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre