Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
18. nov 2009

😕 to neviem....

olifcek
18. nov 2009

hajdy no...radsej nech nechodia..ale mozno sa rozhodnem inak ked tam uz budem x;O)))

hajdy uz mam vsetky papiere podpisane na OP x;OD ale jasne, pocka...

jasneeee, gatulkyyyyyyy ;)

lolka
18. nov 2009

olif, zober si aj nejake krizovky, sudoku... ja som v nemocke furt nieco lustila 😵 a este sluchatka na mobil, aby si mohla radio pocuvat alebo MP3 ak mas 😉

lolka
18. nov 2009

a este ponozky si zober 😉

katina2209
18. nov 2009

olif držím palce neboj dobre to dopadne moja kolegynka tiež takto bola a ležala týždeň a potom už len doma na pn a kľudový režim

olifcek
18. nov 2009

lolka tak toto je jake super? jasne, ze sluchadkaaa...hned aj beriem...x;o)

jo ponozky..ja bez nich nezaspim x;O)

kati takto nejak i ja dufam, ze bude. ja doma len na to wc pojdem...ani len postarke dvere neotvorim...xo)

katina2209
18. nov 2009

no ja keď som bola na gynekol.vo štvrtok tak všetko v poriadku a panvové kosti a kostrč neprechádza a už ma to veľmi bolí aj keď sedím ešte že ma manžel vozí do práce a z práce ...
kojenie super síce som sa nevyspala rok ,ale dieťatko má všetko čo potrebuje v mliečku, pokiaľ som kojila nebol vôbec chorý ani soplíky nemal

hajdylca
18. nov 2009

olif ja ked som isla si pre vodicak, tak on uz bol nachystany, ja som to musela podpisat na takej speci podlozke, a to mam teraz na tom vodicaku naskenovane... no mozno sa to teraz uz tak nerobi...

oriesok1.
18. nov 2009

olif aj ja držím palčeky, všetko bude v poriadku, poležíš si, oddýchneš..a vrátiš sa domkov a zase budeš len oddychovať..vidíš, ja keby som mala problém s krčkom, tak na to nijako neprídem, zase sa len musím poľutovať ☹ Posielam Ti pozitívnu energiu!!

olifcek
18. nov 2009

hajdy no ja som podpis hadzala uz teraz....ale neviem, ci to daju i do OP a aj do vodicaku ten isty, ale asi ano x;O)

ale ved...vodicak zatial mam, ale auto nemame, takze to neponahla a namiesto OP mam taky A4papier, takze pohodka x;o))) pockaju

zucana
18. nov 2009

babce na chvilu sa lucim idem zubosovi...snad vsetko oki bude...jazyk ako vzdy hrozny...cely jak dorezany...podla obvodaka chybaj vitaminy a mam mat pestrejsiu stravu ale spytam aj zubara....

katina2209
18. nov 2009

olifcek dobre je, že sa ti neotvára krčok skrátený nie je až také hrozné hlavne treba myslieť optimisticky

olifcek
18. nov 2009

oriesok no ono lekar to vidi. on to zistil hmatom a paq i vnutornym ultrazvukom, ci sonom, ci jak sa tomu nadava...

a krcok mi skracovali pred par rokmi...takze uz tak bol o cosi kratsi x;O)

DAKUJEM

katina2209
18. nov 2009

zuci ja mám stále povlak na jazyku tiež nemám pekný jazyk a zubára sa mi spravil ešte aj kútik tak držím palce ja mám dva kazy

olifcek
18. nov 2009

zuci drizim palce x;o)

kati dakujem. verim, ze to, ze sa neotvara, ze je tuhy. je je velke plus pri tom velkom minuse v podobe moc kratkeko krcku...

zucana
18. nov 2009

kati ale ja mam nielen povlak ale take rany na noc...akoby vyzrate od sava 😅
olif inak aj jedna januarkovka bola kvoli krcku v nemocke 2 tyzdne a uz je domka...
tak neboj vsetko bude len oki oki
no letim
chcem este muzikovi trisko kupit v meste pred zubosom...len ci stiham dokelu....
vika sa zas rozblaznila...ale cii ze idem k zubosovi 😎

oriesok1.
18. nov 2009

zuci, držkaj sa u zubára!
olifcek, ja viem viem, lekár to vidí, ale keď tu sa gynekologické prehliadky nerobia, fakt, ja si to nevymýšľam ☹ ☹ možno až tesne pred pôrodom do mňa niekto nazrie, ale už aj o tom pochybujem.. 🙄 olif, btw, Ty berieš Euthyrox?

olifcek
18. nov 2009

oriesok jo, beriem...jeden den 25, druhy 50

zuzulik
18. nov 2009

ahojte bambulky, idem vas docitat..ste toho zase popisali 😵
Olif ,drzim palceky, iste vsetko dobre dopadne a Ty si aspon odpocinies 😉 , neboj v nemocke sa o Teba postaraju!
ides do Sace??

Inak my sme dnes mali gluk. test, zvladli sme to,ale bola to zbrnda a mali sme aj 3D, juj malinke bolo nadherne 😵 , krasne sa na nas usmievalo, otvaralo pusinku a cumlalo si palcek, aj nam zamavalo 😵 nadherny zazitok 😉

a co to bude? no prekvapenie, nic blizsie nevieme 😉 nechcelo sa ukazat 😉

olifcek
18. nov 2009

idem sa ja balit baby...a nieco spapat...x;o)

je mi lepsie, dakujem...aj manzelik je zlaty, len skoda, ze tak daleko

maculik nech Ti to rychlo ubehne, kym sa manzelik vrati, chjo

oriesok1.
18. nov 2009

olif, ja som mala 50, ale teraz mi to zvýšili na 50/75

olifcek
18. nov 2009

zuzulik jo, do sace veru. ale budem tam uz o 6.15, kedze auticko nemame a nechcem nikoho otravovat na tak skoro rano...inak by som prisla neskoro, a to nechcem x;o)

zuzu poznas sacu? x;o))

inak...ja som mala glukozu super. povodne uplne v pohode, po hodke o cosi zvysene a po dvoch uz nazad ako na zaciatku, vraj mi dobre spaluje x;O) chi, aspon nieco

zucana
18. nov 2009

😎 no uz fakt idem a potvrdzujem orieskove slova ako to funguje v UK ...
a zuzulik mne sa to fakt nezda ze sa nechce ukazat...ved dam nieco sladke alebo sa prejdem....no nic tak to bude hanblivka

olifcek
18. nov 2009

oriesok, ja beriem len preventivne...x;O) vraj

maculik
18. nov 2009

olif, dakujem, on uz vecer, akurat som volala segre, ze uz o chvilu prechadzaju holandske hranice, tak som rada, ze zatial je cesta ok.

Adelka je uz hore, tak idem nam urobit nejaky ovocny mix, nech mame vitaminky a pojdeme sa zase prevetrat, nech mame aj cerstvy vzduch 🙂

a neboj, mozno budes mat super spolubyvajuce, s ktorymi ti to rychlo ubehne, kym manzelik v pondelok rano za tebou dojde 🙂

oriesok1.
18. nov 2009

zuci, Ty sa akosi nevieš odtrhnúť 😀

olifcek
18. nov 2009

zuci este si iste tu, vsaaaaaaaak? x;o)

maculik jo, dufam, ze ho pustia, a ze ja nespustim plac...ved ho uvidim po dvoch tyzdnoch a nech sa paci, v nemocke uvitanie...teda po 18dnoch to bude v pondelok...

jo, a aj z prace asi budu telefonovat, ved ja som novu kolegynu este mala zaucat, glg

matka331
18. nov 2009

pistee tu o ekg moja sestra musi ist so svojim malickym na ekg ma 8 mesiacou a velmi rychlo mu bije srdiecko a vraj aj nepravidelne ...tak dufam ze to neni nic vazne

matka331
18. nov 2009

som smutna vy viete ake mate dlhe krcky ake su velke babetka a kolko vazia a mne doktorkamoja nepovie nic...preco nemala by som j aj takee veci vediet ?

zuzulik
18. nov 2009

olif: ano, poznam Sacu... vraj su tam najlepsi odbornici, tak sa neobavaj 😉

Zuci: 😉 nam to vobec neprekaza, kedze je jedno co sa narodi,len nech je zdrave! 😵 aj tak su len 2 moznosti 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre