Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
17. dec 2009

blumi ked odteka tak musi rodit...
ved babo nema z coho zit ...
takze olif bude prva maminka februarovka s krasnou zdravou olivkou 🙂

granado
17. dec 2009

Jaj ja sa iba tak poflakujem, lebo už neobsedím, malá sa mi chystá vykopnúť pečienku/žlčník už nemám/ 😀 Ja som bola včera na velkom sone a malá sa má vraj výborne, prietoky super, zavretá super, vážime pribl.1855g a sme neako o 2 týždne po predu, no čo je zaujímavé mamička je na tom opačne. Ja mám snáď úplne všetko čo môže mať tehula, vrátane ešte stále vracania. Jaj no jedine že nemám cukrovku 😉 Lekár sa iba smial, že to všetko tak má byť , tak fajn ešte 2 mesiace veď čože to je? no nie? 😀

olifcek
17. dec 2009

@blumka: v novej. do sace to bolo daleko

blumka
17. dec 2009

babule idem off...spolubyvajucim uz moc svietim, budem mysliet na olifku, nech sa drzi...mozno sa cez vikend stretneme...

zucana
17. dec 2009

donru nocku blumi

blumka
17. dec 2009

ak sa bude dat popytam sa sestriciek na olifku...a ked budem moct pojdem ju kuknut...

zucana
17. dec 2009

oki pak daj infosky 😉

olifcek
17. dec 2009

olif teda lezi na porodnej. caka sama na izbe a ma nariadeny odpocinok. vsetky Vas pozdravuje a dakuje za to, ze na nu myslite. voda sa jej pravdepodobne spustila kvoli zapalu, o ktorom sice jej lekar vedel, ale antibiotika nepodal. tak nevieme, co si o tom mame mysliet (!)

zucana
17. dec 2009

aky zapal?
to je sila....

ewelyne
17. dec 2009

granado 😉
optimiskticky pristup, takze v pohode, uz to mame len za par 🙂

blumi, dobru nocku.. a ked budes s olif tak daj newsky 😉

fuuu, to sa moze? pustit voda kvoli zapalu? aj ja som mala mesiac "nerieseny" zapal v zmysle ok... to co je...

ewelyne
17. dec 2009

a prestal mi len tento tyzden, takze som happy... ale to co je, ze???

maminnka
17. dec 2009

hmm... zapal a odtok plodovej vody je dovod na velmi rychly porod... 😒 😒 😒 uz len vydrzat tych 24 hodin, aby malinkej dozreli pluca...

zucana
17. dec 2009

ewe ja bych chcela vediet aky zapal...
ci zapal posvovy alebo krcka alebo co...lebo zasa zapal sa ma riesit ak moze uskodit...

ewelyne
17. dec 2009

granado, a normlane mas origos taku tu tehu nevolnost s vracanim stale?

blumi, mi mame inak skoro rovnaky termin 😉

ewelyne
17. dec 2009

zucana, to hej...
myslim, ze posvovy najskor, tie su ako mi bolo povedane v poslednom trimestri "kvazi bezne a caste"
aj s tym streptokokom na konci...
a neviem, myslis, ze krcok sa moze zapalit??? to by asi bolelo a to by nenechali tak... neviem, o tom som este nepocula...al takto to to 😠 to co je...

ewelyne
17. dec 2009

len nech vsetko dobre dopadne a nech su v poriadku babcule 😉

matesl
17. dec 2009

OLIFCEK,

tak to ta musel riadne sturat na vysetreni, asi ti narusil obaly... ☹
nakoniec to nebude skor kvoli krcku, ale....

neboj, zvladnete to.... DRZTE SA!!!!!!!!!!!

zucana
17. dec 2009

ved budu len ma zaujima aky zapal...lebo v akom ona bola kritickom stave a nepreliecit to tak to je dost zanedbana vec by som povedala...

ewelyne
17. dec 2009

maminka a to co pisala olifcek-tie kortikoidy to su tie injekcie na tie plucka?

zucana
17. dec 2009

ano ewe...to je ono

ewelyne
17. dec 2009

zuci ved to a k tomu vsetky tie vysetrenia, ved to nikto nevidel ci co? ani dnes?
pravdu mas, zanedbane riadne, ale uz to nikto nevrati...
...ale nemuseli by, ze....

ewelyne
17. dec 2009

babcule, idem ja dat sprsku a mozno nieco schrumnut mini a skusit zaspat, ak nie, tak to isti hyper moderna doba a surfovanie na internete, alebo kniha 😉
inak mate nejaky tip na pohodove citanie? zajtra idem kuk do knihkupectva a chcem si nejake nakupit. co ste naposledy dobreho citali?

matesl
17. dec 2009

tak teraz ciam ze zapal... to co? 😖

granado
17. dec 2009

ráno ak sa na lačno niečoho napijem/a to ráno som smädná/ tak dosť často to končí 😝 Ak sa najem, musím sa ihneď premiestniť na gauč a asi 5 min. sedieť v klude a nehýbať sa lebo by to dobre nedopadlo, ale potom je už fajn. Ono to má kyselina takéto hovädiny na rováši. A kolko ste pribrali do teraz? Ja mám 7 kg.

zucana
17. dec 2009

ja mam 14 a tlacim jogurt s cerealiami...
ja som citala naposledy tie knihy ze mohol to byt krasny zivot...a dalsie z tej edicie...
a matkina a coelha

matesl
17. dec 2009

granado

ja mavam vecer taku kyselinu, ze vela krat myslim, ze uz budem utekat guckat...
az ma pali cela trubica 😢

hajdylca
17. dec 2009

olifcek verim, ze teda vydzi co najdlhsie...

granado ja mam tiez nenormalnu kyselinu, ale zatial nastastie este nevraciam- len ma napina, a zacina ma nenormalne dusit- chytim taky zachvat kaslu...
prajem aby Ti to cim skor preslo..

granado
17. dec 2009

Ano to velmi dobre poznám s tou kyselinou, ja by som mohla ňou aj diery do asfaltu vypalovať. Kúpila som si sídce aj homeopatikum na to, ale nedomyslela som to že ja neznesiem žiadne nové chute, všetko skončí 😝 a homeopatiká sa cmúlajú, takže po troche si dávkujem ladové mlieko ak je to už na porazenie, ale to zaberie iba na pár min.

granado
17. dec 2009

Hajdycka smola, to to sa už za tie 2 mesiace nestratí. Aj ja ak si náhodou iba odkašlem po jedle tak už nezastavím to napínanie a som rada že stíham dobehnúť na WC. Ale keby ste videli toho mojho synátora keď ma vidí vychádzať z WC aký je strašne starostlivý. To musím velmi zle vypadať 🙂 keď ma tak strašne lutuje 😀

zucana
17. dec 2009

chudata babce 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre