Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. dec 2009

Matesl na mobile. Ale idem skusit pospat. Zuci ja ked som mala leukocity 12 povedala som sestricke. To vraj v tehu bezne

olifcek
18. dec 2009

Blum asi nem. Taky starsi a primar. Ze mam uzasneho manzelika? Sam prisiel s tym, ze vam napise, vedel, ze to chcem x;o) idem hajat. Aspon do vecere. Pa

blumka
18. dec 2009

tak si trosku pospinkaj...a drz sa...a daj vediet co nove

olifcek
18. dec 2009

otecko: mohol som ja tusit preco Ti ta cesta do postele trva tak dlho... eeeeej, za usi vytahat

zucana
18. dec 2009

😀 zeby manzelska hadka este pred porodomv 😉 ale nie my vieme ze vy sa nehadate...
olif ano 12 je normalne v tehu ale ked sa ti to zvysuje a ma tendenciu tak to treba presiesit...
mne akurat volal muzik ze nasa klima v obyvke aj kuri tak ze zapnem to a potom prestalo fungovat dialkove...

dudu
18. dec 2009

cawes 😅 😉 , som vas prisla kuknut..., ako? vidim ze ked sa moze nieco po..., tak sa to po...sle.
Mne nakoniec tu tehu cukrovku priklepla dokina, takze prisna dieta mi nastupila 😉 , ale ved co pre tie nase babatka nevydrzime, ze? 😉
neviete kedy sa najneskor moze babo v brusku otocit? som sice v 31 , ale podla velkosti malej som uz v 34 a este stale sa neotocila, 😒

zucana
18. dec 2009

moze aj hodinu pred porodom 😉

andrea2603
18. dec 2009

dudu, tak ako zuci hovorí 😉

blumka
18. dec 2009

dudu co najviac lez na lavej strane...tak sa im vraj lepsie otaca

olifcek
18. dec 2009

Zuci, chi

zucana
18. dec 2009

olif ty spinkaj uz 😀 😉
a este macacie chrbaty a kruzenie panvou 😉

andrea2603
18. dec 2009

blumy, takže na ľavej strane? No musím teda to skúšať aj ja.

blumka
18. dec 2009

olif uz nespinkaj, vecera bude kazdu chvilu 😀

blumka
18. dec 2009

aj macacie chrbty su dobre..terezka tiez bola otocena KP a tak som zacala cvicit macacie chrbty, no neviem ci vdaka tomu sa otocila ale otocila sa 😉

andrea2603
18. dec 2009

zuci, tie mač.chrbáty a krúženie panvou to tiež na otočenie bába?

zucana
18. dec 2009

hej andy 😉
baby neuverite ale z nicoho nic sa mi zapli radiatory...sa tesim jak male dieta a to mi aj klima na teplo zacala fukat teplo 😀

olifcek
18. dec 2009

Blum ja som hodku hajala 😵

blumka
18. dec 2009

olif, to je dobre..si si trosku oddychla...uz si sa napapkala?

dudu
18. dec 2009

takze macacie chrbty a krozenie panvou, no tak dnes zacnem 😅 a spinkat budem len na lavom brehu 😀 , lebo cisarakom by som nerada rodila 😕
diky babule, musim do obchodu nemam co jest 😀 😀 😀 😀

andrea2603
18. dec 2009

zuci, toľko tepla odrazu 😵

loginka
18. dec 2009

olif takze zajtra, a budes mat spinal ci celkovu? no nabralo to obratky, ale neboj, budete to mat za sebou, Olivka si polezi v inkubatore trosku a pojdete domkov cela rodinka, teraz uz mamina snad vie? 😉 moc drzim palce aby ste boli obidve oki

ja inak cvicim macaci chrbat, ale po sediacky, lebo na kolena nemozem, ale na tom lavom fakt nemozem, tak je vystrceny Dominik a nepaci sa mu to

loginka
18. dec 2009

dudu a ake si mala vysledky cukru?

matesl
18. dec 2009

no tak aj ja som si trochu schrupla....

ja som na nete narazila na clanok, ze na otocenie baba moze fungovat aj to ze mu baterkou budete svietit na brusko od vrchu smerom akym sa ma otocit, ze idu za svetlom a taktiez im zo spodu pustat hudbu...ze to vsetko tie deturence laka otocit sa...su zvedave... skuste.

jedna znama skusala tu baterku, a neviem ci to fakt zabralo, ale mala na poslednu chvilu supla hlavinku dole 😀

matka331
18. dec 2009

no to stou hudbou a svetlom je zaujimaveee.....duufam ze sa malickaa otocii dolehlavkou aj bez mojej pomoci 🙂))

zucana
18. dec 2009

baby ta baba co tu sem tam chodila a cakala trojucky uz tiez porodila...
kuk FB kto ju ma v priateloch 🙂
inak malinke boli tiez dobre nahadickovane...a teraz uz iba taku malinku maju....spytala som sa v ktorom sa narodili tak cakam na odpoved 😉

martinaj
18. dec 2009

ta co zila v USA?

hajdylca
18. dec 2009

matka pravdepodobne som nestihla precitat, Vy ste mali mat v novembri svadbu, ci sa mylim?

joana by sa nam uz ozvat mohla, a aj orchidka by prist nas mohla pozriet, dianab, jja aj dalsie ...

zucana
18. dec 2009

hej ta z USA
veru hajdy veru

janielah
18. dec 2009

zuci a vsetky tri su ok?

martinaj
18. dec 2009

zucana skus hodit link 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre