Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
18. dec 2009

hej vyzeraju ze hej
tie prve foto su dost drsne...take velke hadice...nos, usta, infuzky ale potom su tam dalsie a uz maju len taku malinku hadicku....

hajdylca
18. dec 2009

zuci a nemozes na fcb zdielat jej album, ze by sme ju mrkli? alebo ako sa vola, ze by som si ju pridala k priatelom, ak nema verejny album...

hajdylca
18. dec 2009

marhulka sa tusim tu volala, nie?

loginka
18. dec 2009

hej pamatam marhulka, aj som na nu minule myslela

zucana
18. dec 2009

hajdy dala som na nu koment tak mozno by si to cezo mna mohla vidiet .... ale meno nemozem dat lebo to je sukromne tak aby sa jej to nedotklo ....

hajdylca
18. dec 2009

uz som ju nasla.. ake su uz velke... skusim dat link- nenahneva sa vsak?

hajdylca
18. dec 2009

jj, tiez som si myslela, uz som si kukla cez Teba...

olifcek
18. dec 2009

Logi spinal

blumka
18. dec 2009

ahojteee...olif, no ako to s tebou vyzera?

zucana
18. dec 2009

skus dat ale neviem ci pojde ... neviem ci sa nahnev ale tak snad nie....
olifcek ako???

janielah
18. dec 2009

ty brdo, babky, to je sila, ako sa im tie trojicky vydarili...tak ja sa uz o olifku nebojim, i ked nie sme v americe...
ale su aj tak krasne deticky, to je aky zazrak, az sa mi slzy tisnu...

zucana
18. dec 2009

ze jani? a ake mena povymyslali zejo?
inak prisliel servisak kvoli tomu kotlu..nieco tam prestavil a vypytal si 40 eur...tak mi povedzte ci ej toto uz normalne....

janielah
18. dec 2009

uplne odpadavam a ake vlasky uz maju a tak....no zarak, cisty zazrak...

ale smejem sa, lebo teraz ma 4 deti !!! - z dvoch porodov. Ta dvojrocna ma naraz troch surodencov. 🙂

hajdylca
18. dec 2009

olif neboj sa moja, bude to ok 🙂

zuci nuz vidim to tak, ze asi v buducom zivote budem servisak v IT a budem chodit k Vam vsetko opravovat 😀

zucana
18. dec 2009

hajdy tu sa fakt oplati robit servisaka alebo aj vodara a maliara ...ja to proste nechapem....a co my vystudovany? ved ja zarabam omnoho menej.....
ale asi to nejde vsetko hosovi...
no proste ked si predstavim co za tie peniazky som mohla mat pre vikinku 😠

blumka
18. dec 2009

jeziin tie malicke su krasne...a maju presne take iste ciapocky ako mala Terezka aj tie plachticky okolo nich 😅 😵

janielah
18. dec 2009

baby a myslite, ze sa o nich tam nejakym sposobom postara stat? ved predsa len dvaja mladi ludia a styri malilinke deticky...to je ine, ako ked je prirastok do rodiny jeden...i ked tu u nas aj to citit.... hm?

zucana
18. dec 2009

jani neviem ako je to v usa ale isto socialna politika je na tom tam mizerne....mozno ak maju nejaku dobru poistku

blumka
18. dec 2009

jani v amerike pokial viem neexistuje take nieco ako porodne...ale oni potom na daniach menej platia, podla toho kolko ma kto deti, tak sa vracaju peniazky...neviem to presne ale tak to bolo napr. u nas..ani dvojickam nic stat nedal mozno trojickam da, neviem

hajdylca
18. dec 2009

zuci nerozculuj sa a nepozeraj na to tak co si mohla mat miesto toho.. lebo budes len smutna.. ber to tak, ze keby ten ujo neprisiel nemala by si teplucko mohla by si ochoriet, a urcite aj on musi zivit doma neviem kolko hladnych krkov, a viem si predstavit ze v tych 40 eurach ma zapocitanu dopravu a tak 🙂 pozri mne moj muz kupil fit loptu za 20 eur- este k tomu bez pupmy, v nejakom speci sportovom obchode- je to made in china.. a kolegyna mi dnes hovorila, ze vsak ona kupila aj s pumpou za 4 eura... nuz ... aj by som ju sla vratit, ale neverim ,ze by ju zobrali spat, len tak vymenili za nieco ine, a co by som si zo sportoveho obchodu momentalne zobrala 😕
tak sa netrap, nevyhodila si tie korunky za zbytocnost 🙂

martinaj
18. dec 2009

baby idem sa ja vyvalit, mala mi konecne zaspala, som zvedava dokedy potiahne 🙂

zucana
18. dec 2009

ved jo hajdy ale ja som z toho zhrozena...za tie sluzby sa tu nehorazne plati...si zober za vycistenie koberca sme zaplatili 130 ...to som mohla mat 4 nove koberce....
a ma to tak strasne stve...ze uz nebudem mat ani vyplatu o chvilu a musime taketo palky platit....ja som ta to proste neni zvyknuta a ma to vzdy tak nastve a zosmutni ☹ ja co kazdu korunu ratam a setrim 😕

hajdylca
18. dec 2009

zuci ja Ti verim, a ja som taka ista... neboj vsak ste dali raz a snad vydzri dlhoo (myslim koberec, a aj kotol a tak)

zucana
18. dec 2009

ved dufam hajdy...a ty sa tiez nestresuj kvoli lopte mozno ta tvoje nadnasa 😉
inak baby aj vam pada vsetko z ruk? mne vsetko a stale...uz ma to nebavi lebo sa nevladzem po to zohynat

janielah
18. dec 2009

zuzik, mne ne z ruk, ja som pre istotu dnes padla cela...normalne na zem, jak vreco...
tak som sa zlakla, ma museli ludia zdvihat.... 😢

zucana
18. dec 2009

juuj jani ale nie na brusko ze?
mne proste vsetko pada...hroza

hajdylca
18. dec 2009

jujha jani a si ok? co sa Ti stalo si sa smykla?

mne vsetko pada, do vsetkeho narazam...

zuci mne drahy tiez hovori, ze moja je kvalitnejsia, tak uvidim 🙂 🙂

janielah
18. dec 2009

no, nastastie sa nic nestalo, ale zlakla som sa strasne..na brusko nie, lebo som tak na bok padla, len som si nohu a ruku vyvrtla... ☹ uz manevladzu nohy nosit, to lebo som zrazu taka velka...

loginka
18. dec 2009

jani, co sa stalo?
mne tiez vsetko neskutocne pada (dobre nadavam niekedy), muz ked pride domov tak dviha vselico zo zeme 🙂

zucana
18. dec 2009

davaj pozor janinka
mna tiez zacinaju nohy boliet...hlavne po hodine v obchode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre