Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
6. jan 2010

olif, tak ste už prekonali 2 kg, gratulujem. Hrdlo ešte bolí?

zoska
6. jan 2010

olif gratulujeeeem 😵 juj olivka rastie a pribera ako z vody 😉
a neboj naucis sa...vsetky sa naucime, ale ked my sa budeme ucit ty budes uz machrovať ako dnes s tymi snurkami 😀

mmaarrttiinnaa
6. jan 2010

olif super ze ma mala uz cez 2kg blahozelam k uspechu teraz to uz pojde uvidis 😉

blumka
6. jan 2010

olif, vyyyyborne...este si spomenies na moje slova ze do tyzdna ste doma 😉 a neboj, to sa naucis rychlo, hlavne ked uz budes doma a nebude tam ziadna sestricka 😉 😅

matesl
6. jan 2010

Zoska, aspon sme si overili liecebne metody a zistili, ze to liecia teda asi dobre 😀

matesl
6. jan 2010

olifcek, to je paradicka...to uz je celkom "bucko" 😀

a kludne aj mne poslite dotazniiiik, vsetko vyplnim 😎

hajdylca
6. jan 2010

olif super spravy 🙂 tesime sa vsetky s Tebou, a myslim od dnes na Teba pri kazdom obuvani a vyzuvani 😀 😝 😀

matesl
6. jan 2010

baby, vceta sme boli navstivit svagrovcov, maju malinku 6 tyzdnovu babulku a poviem vam, malinka preplakala 80% nasej navstevy, ale tak ze aj cervenela...juuuj, ja neviem co budem robit ked ten moj tak spusti, ze sa mu az dych bude zastavovat...
no ale asi si na to budemem musiet nejak zvyknut...ja som dosla domov a pytala sa sama seba, ci toto zvladnem 😅

olifcek
6. jan 2010

baby prepacte za to vtipkovanie na vasu adresuuuu, ale ked....x;o) musim sa udrzovat v brej nalade, aby mala malicka bre mliecko, no nie? tak ste perfektne reagovali, ze sa tu rehunam a spolubyvajuce na mna kukaju, ze co..;o))

esteze moja malicka neplace...a uz aj ked cvicime, je kludna, niekedy az zaspinka, hehehe....a drzi sa ma ako kliestik x;o) je rozkosnuckaaa

olifcek
6. jan 2010

hajdy jj, udrzuje teplotu...sice je zababusena, ale udrziava....x;o)

olifcek
6. jan 2010

blumik juj, kiez by si pravdu malaaa

blumka
6. jan 2010

matesl zvladnes, neboj.. 😉 a malinka ma asi koliky ked tak plakala, ci? ja som tete vzdy zabalila do perinky a hojdala som ju ale aj tak vela plackala..jednoducho to zo seba musela dostat

raa2
6. jan 2010

mateslm aspon budes vediet ze mas doma babetko, no co uz narobis, moj bracho prereval nonstop sest mesiacov, a to bolo riadne psycho, od rana do vecera iba reval a reval, este ze vnoci uz bol z toho revu vysileny, tak az potom zaspal. A nic nepomahalo 😢

hajdylca
6. jan 2010

olifka vsak to je uplne perfektne 😀 a to vtipkovanie, myslim, ze nikto to nezobral zle, ja mam tiez z toho srandu, hlavne ked mi nieco padne a musim si klaknut aby som to mohla dvihnut 🙂 snurky nesnrukujem, len tak nasuchujem, len horsie je ze je teraz sneh a to nemozem tenisky..

matesl, co by si nezladla, neboj aj take uplakane budes rada, ze mas domka 🙂

blumka
6. jan 2010

no ja ked mne nieco spadne tak ak to tak surne nepotrebujem tak to necham spadnute a zdvihne manzel ked ide okolo 😀

olifcek
6. jan 2010

ja som snurovala tak, ze zboku....chiii

maminnka
6. jan 2010

Olif,
jasne ze sme to brali ako ty, s humorom 🙂 ja pre istotu nemam ziadne snurovacie topanky... 😀

olifcek
6. jan 2010

maminka faktom je, ze som sa tesila na den, ked sa uz budem moct v pohode zohnut, obut a pod. x;o)

matesl
6. jan 2010

blumka,

trpi refluxom...takze chuda asi bojuje s kysekinou ako my. ma aj sirupcek na to, len ju zas zapeka, ale uz o tyzden idu na gastro...snad jej nieco ine daju...

alex
6. jan 2010

ahojte maminky,

olif super správy, maličká a aj ty ste veľké šikulky, všetko tak krásne zvládate, uvidíš že čoskoro ste doma. 🙂

My sme dnes boli trošku vonku vymrznúť, krásne tu nasnežilo. Potom sme dali prať vecičky. Všetko už mám popraté, už len deky zostali. Tak zajtra mám o robotu postarané, budem žehliť. Manželík ide do práce, zase mu začína jeho 4-dňovka, tak dva dni budem bez neho od rána do večera a ďalšie dva dni bude so mnou doma, ale bude mať nočné.

Inak mi strašne blbne koník... taký je nejaký zabrzdený 😒

blumka
6. jan 2010

juuj, to ne dobre ten relfux ☹ chudinka...mojej kamosky brasko to mal a vravela ze horor...tie deticky neradi lezia, najlepsie im je vo zvislej polohe aby sa im kyselina nevracala naspat, no ale aj spinkat musia, ze? tak potom placuu...niektore grcaju velmi ..chudatka ☹

blumka
6. jan 2010

alex, mne aj vcera aj dnes blbol...ale len chvilkami...dufam, ze to je znamenie ze nieco obnovuju

alex
6. jan 2010

juj baby ani nehovorte o takom. Ja sa tak bojím, že nás bude trápiť reflux, alebo koliky... 😒

alex
6. jan 2010

blumi no už mi to pekne ide, tak som rada.

blumka
6. jan 2010

alex, to vsetko je len docasne...keby len to deticky mali....

matesl
6. jan 2010

vsetko vyguckala, tak jej obvodna povedala, ze ma prekysleny zaludok a vracia sa jej to. dala nejake kvapky, co ju zas zapiekli....a chuda male je uz vyse 2 tyzdnov objednane na gstro...a termin dostala 12.1. no uznaj, male babo by mali riesit hned, ved ta kyselina jej moze uskodit na ten malinky zaludok...
spinka na sikmine a maju ju pre istotu pri sebe v posteli, aby hned reagovali, lebo ona ked gucka tak neplace...

alex
6. jan 2010

No to máš pravdu, pokiaľ len to bude, tak je dobre. Hlavne aby nič horšie nebolo.

blumka
6. jan 2010

matesl a je kojena alebo na UM...lebo viem ze existuje nejake mliecko tusim Nutriton sa vola alebo tak nejako..a tym ze zahustuju detickam mliecko aby sa im nevracalo to co spapju naspat....ale neviem celu vedu okolo toho..to len tak co baby pisali...a to mliecko je na predpis...

blumka
6. jan 2010

oki kinderka...idem do hajan, uz ma muz vyhana...asi prvykrat za nase manzelstvo je on skor v posteli ako ja 😅

alex
6. jan 2010

Blumi dobrú, aj ja vypínam, mužíka musím nahnať do postele, lebo skoro vstáva, ale netvári sa, že by sa mu chcelo ísť hajať. No dnes sme vstávali zase neskoro o 12:15 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre