Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
11. jan 2010

zusik tiez prajem vela sil ...

lenica81
11. jan 2010

zusi, je mi to luto... drzte sa obaja a nech mate vela sily to prekonat... ☹

boze, som sa rozrevala jak mala... 😢

teuska
11. jan 2010

zusik, je mi to velmi luto..........prajem vela sil

matesl
11. jan 2010

zisi....az sa mi hlava zatocila...posielam vela energie...teraz su asi vsetky slova zbytocne....budte silny

zuzulik
11. jan 2010

Zusika, uprimnu sustrast 😔 , je mi to velmi luto 😢 .
Prajem Vam vela vela sil, aby ste co najskor prekonali tuto bolest a aby co najskor Vas zivot obohatilo nove a zdrave slniecko.
Drz sa!!! 😔

garonka
11. jan 2010

ah baby ja som sa tak rozplakala 😔 😔 😔 😔 je to ťažke bože

zusika, prajem ti veľa veľa síl, ja ani neviem sa k tomu vyjadriť 😢 , stále sa pýtam prečo prečo, buďte obaja s manželom silní

maminnka
11. jan 2010

Olif, ozvi sa prosim Ta, ze ste vy dve s Olivkou v poriadku...

garonka
11. jan 2010

mami aj ja som nespokojna čo je s Olif

alex
11. jan 2010

Zusika mám slzy v očiach, je mi to hrozne, hrozne ľúto 😢 😢 😢
Prajem veľa, veľa síl!

zucana
11. jan 2010

olif veru ozvi sa prosim....
napiste jej niekto smsku ....
ja si stale hovorim ze co sa ma stat sa stane a musime sa s tym zmierit ale niekedy to nie je feeeer

zoska
11. jan 2010

zuci pisla som jej na gmail, bola prihlasena...
a hned ako som jej napisala si zmenila status na nerusit 😕 tak snad sa ozve... asi ma toho vela, myslim ze keby sa cosi stalo tak bynemala pusteny mail...

zoska
11. jan 2010

juj babky olif je o.k. napise vam 🙂

garonka
11. jan 2010

zosi ah vďaka až mi odľahlo 😉 tak sa teším čo nam napíše

zucana
11. jan 2010

oki...
ja som volala doktorovi ten nebral...
tak ak nezavola do pol hodky volam do ambulancie...
inak som volala s jednou kamoskou a vraj ta voda moze naznacovat ze uz sa blizi porod...len to blizi je take sirokospetralne...marti ty to mas odkedy?

matka331
11. jan 2010

zusika jemi to velmi luuto...drzte sa

zoska
11. jan 2010

olif dufam ze nebude vadit ked sem napisem co viem 😉

tak babky, olivka ma stale pruh, ale malo by to byt o.k., tecie jej transfuzka, lebo je chudokrvna a krvicka by jej mala pomoc, aby nebola malatna...tento tyzden by ich mali pustit domkov...

ked bude mat cas, tk urcite napise viac...

lolka
11. jan 2010

zusika, ach boze, je mi to strasne, strasne luto ☹ preco sa taketo veci deju......
musi to velmi boliet, ale spolu s muzikom to urcite prekonate, pol rok utecie rychlo a budete moct opat snazilkovat.
prajem Vam vela, vela sil....drzte sa

lienka2
11. jan 2010

ufff.. zusika, aj mne je to velmi luto 😢 prajem vela sil..

baby, keby som vedela, co tu precitam, ani nesadnem za pc.. az mi zimomriavky prebehli, ze sa nieco take stalo.. dost mam strach o nasho maleho, ktory sa akosi ponahla na svet, a teraz mam este vacsi... 😒

andrea2603
11. jan 2010

zusika, bohužial žiadne slová útechy Ti nevrátia synčeke, ale je mi to neskutočne ľúto ☹ .

olif, vy sa držte.

zucana, ja mám 2 deň tiež taký výtok asi ako ty. Ráno vstanem a celé stehná mokré a aj cez deň odrazu taký nával výtoku /teda myslím, že to nie je plodovka/, doteraz som nemusela intimku, ale teraz už dávam, lebo mi nohavičky ostanú normálne mokré 😠

maminnka
11. jan 2010

uff, diky, zoska, aspon jedna dobra sprava na dnes... som rada, ze su v poriadku

matka331
11. jan 2010

baby ja som dnes bola uz v humennom v nemocnici na poradni ,,,,alenebol tam ten doky co ho mam vybaveneho alemi spravili poradnu aletak na rychlo ma vybavili ...alekedsom tam vstupila a hned boloporodnicke oddelenie tak som sa vystresovala ze uz o chvilocku tam pojdem ze sa mi az zvysil tlak...

zucana
11. jan 2010

andy no mne mini intimka ani nestaci...a mam to aj vnoci...normalne sa na to zobudim ze citim jak to zo mna vyteka 😠
no o 16:00 by mal doktor ordinovat....tak volam

andrea2603
11. jan 2010

zuci, ja som sa v noci aj 2x utierala, čo mi to vadilo a ráno, ako som sa postavila - no hrôza 😒

zucana
11. jan 2010

andy a nemam teda stresovat?

maculik
11. jan 2010

kocky, este vydrzte, dufam, ze to fakt nemate vodu 😅 Aj ked zuci, ty uz to mas za par, ale kazdy den v brusku je dobry. A uz si zbalena?

super, ze olif je ok, maju to tazke, ale tak hadam krvicka zaberie a pojdu tento tyzden domov.

Ja akurat rozmyslam, ci ist s malou von. Potrebovala by sa prevetrat, lebo v jasliach neboli vonku, no mna dost boli to brucho, aj ked nie tak, ako v sobotu a vcera. Dala som si magnezko, tak uvidim, ak sa to zmierni, na chvilu vybehneme. Velmi snezi, tak nech si to trosku uzije 🙂

Inak, len chvilu po tom, co dosli z jasli, nam mala spravila sok, zhodila totiz taku tu drevenu skladaciu stolicku a spadla s nou a pricvikla si palec medzi tie panty... Obaja s manzelom sme sa tak strasne zlakli, ale chvalabohu, ze bol este doma, hned jej to dal pod vodu a nastastie o chvilu prestala plakat a aj palcom normalne hybala. Ma tam modrinu, ale uz ani nevie, ze sa jej nieco stalo. No mysleli sme si najprv, ze si ho zlomila... 😝

selyma
11. jan 2010

dnes som bola v poradni, tak popisem, co som zazila. Sme obe v poriadku, termin porodu ostava, mala ma 2200g. Mam prist az o mesiac, co sa mi zda cudne, to budem 2 tyzdne pred porodom. Normalne k nej do poradne, rano na krv. Som prekvapena, ze nic take ako kazdy tyzden mesiac pred porodom sa nekona, tak dufam, ze dovtedy neporodim. Ale ona musi vediet co robi. No a bola som na socialke, materska sa nekona. Po porode mi poslu z rodicovskeho, ci budem mat narok na zvyzeny rodicovsky, ale pri mojom stasti asi nie, v to vobec neverim, no necham sa prekvapit. No a stravila som cely den takto v poradni a na urade, prisla som domov o jednej. Navarila spagety na rychlo. O druhej ked som si sadla mi normalne vyhrkli slzi od unavy a od toho chodenia po uradoch. Ale chvala panu, mala je v poriadku. Tak sa nestazujem, ved su aj horsie veci.

andrea2603
11. jan 2010

ja nestresujem - ja ešte chcem byť tento týždeň v práci 😉 . No mne to nepripadá ako voda, ja to mám také mazľavé, ale brucho mi tvrdne jedna radosť, takže možno je to aj tým, že tá maternica pracuje a z toho ten výtok. Dúfam.

zucana
11. jan 2010

ja mam zas teraz take kramove bolesti trochu...
inak na tasku sa chystam dnes...

andrea2603
11. jan 2010

selyma, ty máš nejakú divnú lekárku 😨

selyma
11. jan 2010

Aj mne sa to zda zvlastne, ale mozno preto, ze vsetko je v normale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre