Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
16. júl 2009

ahojte, tu som......
martinaj, tusim ze su tu aj PN.ky.. ja nie....

olinka6226
16. júl 2009

ahojte ja vas vobec nestiham. v robote vela doma vela... este aj tie nevolnosti... ale chvalabohu som uz zdrava. videla som ze tu boli nejake MA ☹ ☹ to ma mrzi a babam prajem vela stastia do dalsieho tehu ked budu pripravene.

teuska
16. júl 2009

Babule ako zvladate tieto tepla? Ja som uplne hotova. 😝 😝 😝

martinaj
16. júl 2009

ani nevrav, mne je strasne tazko v tomto pocasi..... a take navaly mam... 😠 ako v prechode 😀

alex
16. júl 2009

dobré ránko 🙂
uff, teraz som si dala banám a nejako mi je divno 😖

zucana
16. júl 2009

martinaj ja som na PN a viem ze aj cukruska...
why?
inak tu je hnus teplo ...........

teuska
16. júl 2009

Neviete do kedy ma byt este tento hic? Ja som vypila len pohar kakaa a vyzeram ako ziva mrtvola 🙄

martinaj
16. júl 2009

ja len tak 🙂
no my ideme v sobotu na dovolenku na liptov, tak tam snad bude aspon o trosku chladnejsie 😎

kakatka1
16. júl 2009

Ahojte! Veru hic! Ale na vikend sa ma ochladit a potom az nejako od stredy opat horucavy. Nam je najlepsie na kupku aj ked mam strach aby som nejaky bordel neschytala. Vo vodicke som len chvilku pre osviezenie ale aj tak. Musim sa dnes dokyho popytat ohladom kupkania.

zucana
16. júl 2009

neviem ako u vas ale my to mame mat do soboty tak sa modlim nech to tak je 😝

zusika
autor
16. júl 2009

no ja teraz ani neviem ako je vonku...zatvorila som okna aby sem nesiel ten teply vzduch....mam ventilator pri nohach.... ale o chvilu idem na obed a ani ma ovali vonku..... 😝
tiez som pocula ze na vikend sa ma "ochladit" ... mozno aj dazdik.... ale nenahnevam sa....

mmaarrttiinnaa
16. júl 2009

ahojte 🙂 martinaj aj ja som od včera na peenke mala som silne bolesti v podbrusku tak ma lekarka radsej nechala doma aj tak mam pracu ktora nieje velmi vhodna pre tehulku u nas uz hrmi a je pod mrakom asi sa co nevidiet rozprsi supeer

alex
16. júl 2009

kočky čo sme sa tu bavili o tých cvičeniach... kamarátka si veľmi chválila toto, ono to nie je až také cvičenie, ale taká príprava na pôrod, tak si to pozrite:

http://www.pripravanaporod.szm.sk/index.html

zusika
autor
16. júl 2009

alex, to je vyborne....vdaka!!!

hajdylca
16. júl 2009

martinaj ja som tiez PN, som v 7t zacala spinit, lekar mi odporucil PN, a teraz vlastne iba cakam kedy moja doktorka ukonci dovolenku 🙂)) inak bambule neviem, ci viete, ale v DMke ak ukazete matersku knizku a vypisite prihlasku, dostanete zlavovu knizku su tam zlavy na plienky, caje, nejaky olej proti striam, teplomer... inak idete niekto na 3D ultrazvuk? vraj sa nejaky moze robit od 13 do 17 t.

olinka6226
16. júl 2009

hajdylca dik za tip, o zlavovych kuponoch v DM som vedela len po porode s rodnym listom.

ja som bola na 3d uzv v 21 tyzdni. Lekar mi vtedy vravel ze to je najoptimalnejsi cas. Tak neviem.

oriesok1.
16. júl 2009

ja by som chcela, i keď niekedy tam tie bábätká vyzerajú dosť....hm.... 😀 len si musím zistiť, kde presne sa to robí

olinka6226
16. júl 2009

ja teraz asi nepojdem mne bolo potom dost zle... tak tazko takze tentokrat to asi vynecham.

blumka
16. júl 2009

ja tiez pojdem...aj prvykrat som bola ale az po 30tt, to uz bola terezka krasnucka okruhlucka, spinkala sice ale aj sa na nas obcas zaskerila ked sme ju stuchali...
aj teraz by som chcela ale urcite nie tak zavcasu...to este tie babatka nevyzeraju dobre 😅

oriesok1.
16. júl 2009

oli, a prečo Ti bolo zle?

alex
16. júl 2009

ja sa chystám v 16tt a potom v 24tt-28tt, ako sa mi podarí objednať.

zusika
autor
16. júl 2009

ale baby, ved to 3D sa robi az po 20tt, v 16tt sa objednavas, lebo na to sa dlho caka (aspon u nas)
nemyslim, ze skor to ma vyznam.... ide o to, aby bolo co najviac babo vyvinute a bolo preco tam ist.... nemam chut vyvalit tisice zbytocne.....

no a ta DM to je vyborny typ....a to akoze preco nemaju niekde napisane???

zusika
autor
16. júl 2009

inak kocky ja idem uz domov,
ewelyne...ty si kde dnes bola? vcera ta kavo-mineralka bola fajn.....
baby bonznem vam na nu, ze je strasne zlata a vyzena neskutocne mlado..... 😉 pekne vas pozdravujem.... 😀

olifcek
16. júl 2009

ahojte baby,
a my uz doma x;o) prisli sme o 15.00... ked som este bola na na konikovi pred dovcou, boli sme na 63 strane a teraz? wow....

zucana
16. júl 2009

cafes olif no chybala si nam....mas co citat 😉
ako bolo? ako brusko?
budes mat vela prace s tabulkou 😀

ewelyne
16. júl 2009

Ahojte babulky, tak mne dnes bolo klasicky ako každý deň zle- do jednej a ako vždy, ten hitz mi nerobí dobre... a chýba mi kyslík 😉 😀 Boli sme s kamoškou doobeda od desiatej do dvanástej s našimi deťúchmi na kupku pod stromami a v detskom bazéne 😉 lenže náš Šimon si povedal, že v detskom bazéne sa mu veľmi nepáči, na jeho vkus veľmi teplá voda... tak sa rýpal do veľkého, kde bola voda inak ľadová, ale bol šťastný 😉 len sme nemali koleso ani rukávniky, tak som ho musela vláčiť na rukách...
boli sme povybavovať lekárov a odniesť prihlášku do škôlky, lebo sme rozmýšlali, dať ho tam od novembra tak na 3-4 hodky a pred obedom by som ho vždy zobrala... Aby si zvykol a keď príde bábo, aby som to mala aspoň tie 3-4 hoďky volnejšie... Ja som ho nechcela dať, chcela som aby bol doma do 3,5 no teraz neviem... bojím sa, že sa mu nebudem venovať tak ako by som chcela... a nebudem stíhať a bude ma to mrzieť a trápiť a budem nazlostená, že kvôli malému sa mu nemôžem venovať a nebudem to stíhať..... a tam sa predsa aj zahrá,bude v kolektíve, krúžky....neviem, mám dilemu....ale stresujem čo?
nakúpili sme a trochu som to prehnala a precenila objem a seba 😉 ale zvládli sme to.

Zusika 😉
Zusika vyzeráš na tej profilovej fotke staršie ako v skutočnosti. 😉 a tam si taká vážna a staršia 😉
Inak baby aj ja bonzenem je taká sympaťáčka, stále sa usmieva a veľmi jej pristane tehulkovanie 😉
a včera mala nákupnú mániu 🙂 , inak čo si ešte nakúpila? A tipovala mi 17 😉 a pritom som staršia ako ona o 2 mesiace, že? 😉 a smiala sa, že nevyzerám, že som Šimiho mama 😉 😀 srandistka.

Zusi, a ja som si nakoniec išla kúpiť taký krém na leto-na opaľovanie, tónovací do Marionnaud ...niečo ako make-up ...ale akože 😀 no a čo sa mi nestalo, vybrala som si odtieň aj s tetou predavačkou a tá mi ho dala... no a na zastávke, keď som ho otvorila, som zistila, že sa pomýlila, a dala mi úplne iný odtieň... tak som šla späť a predstav si, že mi ho necheli vymeniť, lebo som ho otvorila... a pritom to bola jej chyba, ona mi vybrala zo skrinky zlý odtieň...keby som sama mohla, sama si to vyberiem, len oni tam majú také na kľúč... júúúj no bola som normálne zlá a nepríjemná... a nakoniec mi vymenili, aj keĎ nechceli a tvárili sa že 🙄 😠 ale museli ma najskor vytočiť... no potrebujem sa ja teraz rozčulovať? že nie 😉 🙂 normálne som čakala, že kedy ma ten SBS-kar vyhodí

olifcek
16. júl 2009

zucana: no, len teraz si idem oddychnut. napapala som sa a je mi kusok divne..samozrejme, ze to prejde x;o)

bolo super, len...som slaba akasi...ale to je asi i tym teplom, bleee. drahy raz skonstatoval, ze vyzeram, akoby som umierala...tak som mu povedala, ze on za to nemoze, ze to ma babatko tak vycerpava a to hnusne teplo...hned sa mu ulavilo x;o)

jo, uz som doplnila martinku, pisala mi na ss tu...x;o)

23.07 na moje meniny idem ku lekarovi a aj ku zubarke, hehe...takze do prace uz nepojdem, lebo lekara mam o 8.00 a zubara o 13.00, nemame auticko, takze sa nebudem nahlit kvoli tomu, aby som v praci bola 3 hodiny dokopy x;o)

zucana
16. júl 2009

no baby a za mnou nechcete prist? aj tu maju kafco a obchody ☹
a ja tiez hodim komplimenty ze vyzerate mladusko ... aj ja vraj 😉
hlavne ked sa nemalujema hodim do rifli...
a ewe len sa nedaj smejdi su v tych obchodoch 😝
mne tiez nie je najlepsie...bud z tepla alebo od hladu ale stale si nieco zobnem ...
idem vecer na nakup lebo v 40tkach sa to fakt neoplati 😒

olifcek
16. júl 2009

baby, normalne chodite na kupko? kedze mne lekar povedal, ze v bazene cista nie je, tak sa kupat nechodim. i ked mam najradsej jazera, juuuuj, od mala sa v nich clapkam cele hodiny, no teraz, kedze beriem tie dvoje lieky, co mi lekar predpisal, tak sa kupat radsej nechodim, ved uvidime, co povie neskor x;O)

olifcek
16. júl 2009

zucana: jj, ani nikam v teple nechod... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre